girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (67)
  • medya (4)

67. yüz yıkama jelini kullandığım marka.

gerçekten cildi mükemmel yapıyor. pamuk gibi yumuşacık oluyor. kokusuda çok hoş.

ben nedense bu markanın ürünlerine aşık oldum gibi bir şey. nerde görsem istemsizce kalite sinyali veriyor beynim.

15 ekim 17:00

66. Yüz yıkama jelini çok sevdiğim marka. Yüzümü gıcır gıcır yapıyor, az miktarı tüm yüze yetiyor ancak ben ürünü önce elimde yuz fırçası ile iyice köpürtüp sonra yüzüme sürüyorum, çok daha az miktarda ürün kullanıyorum bu sayede.

3 ekim 13:49

65. gratis mağazalarına allık, bronzlaştırıcı, aydınlatıcı ve far paletleri gelmiş olan marka. fiyatları gördüğüm kadarıyla sabit 10 tl. yakından görüp denemediğim için kalite konusunda bir bilgim yok ancak instagramdaki görsellerden anladığım kadarıyla oldukça tozutuyorlar.

ilgili medya:
2
28 ağustos 23:25


64. Son gonderiye +1, şöyle ki ben de tekli kömürlü maskesini almistim. Sürerken gözlerden yaş getirdi berbat keskin bir kimyasal kokusu. Aynı zamanda surmeye başladığım andan itibaren cildim de yanma ve batma yaptığı için hemen çıkarmaya çalıştım ve daha doğru düzgün sürmedigim maskeyi çıkarmak tam yarım saat sürdü.

4 ağustos 21:31

63. Bunun bir soyulabilir altın maskesi var ki evlerden ırak.Maskeyi alip yanağıma sürmeye başladığım an,gözlerim yaşardı ve gözlerimden yaşlar aktı.İçeriğinde ejderha kanı ağacı özü gibi bilimum alengirli şeyler barındırır.Bence boşuna almayın,çöpe giden para buna verilen para.

4 ağustos 21:12

62. Saç bakım yağı asla alınmaması gereken markadır. Benim için inecto’yu bile geçerek işe yaramamazlık konusunda tahta oturdu.

4 ağustos 16:58

61. Beni şimdiye kadar hiç hayal kırıklığına uğratmamış markadır. Ne alsam güzel çıkıyor üstüne bir de uygun fiyatlı. Hepimiz zaten farkındayız gece maskelerinin güzelliğinin ve blogger tayfasının eline düşmesin diye dualar ediyoruz. Bunun dışında toniği, asetonu, köpük formundaki güneş kremi de her ne kadar aşırı ağır koksa da çok güzel. Umarım çizgisini hiç bozmaz.

 edit: kesinlikle yanılmışım. göz makyajı temizleme sularını sakın almayın her kullandığımda gözüm eriyecekmiş gibi yanıyor.

13 temmuz 21:49 9 ekim 22:12


60. bu markanın 3 adım maskelerinin sanıyorum hepsini denedim. hepsi mükemmeldi. uzun zaman süresinde denediğim için isimlerini vs hatırlamıyorum ama 5 tl gibi bir rakama almıştım. içinde bir peeling, bir serum, bir nemlendirici var. peelingleri çok başarılıydı. ben sanıyorum yaşlanma karşıtı olanını düğünümden önce kullanmıştım. düğün makyajından önce cildim çok daha duru idi. şiddetli tavsiyemdir.

bu arada peelingleri sert. bu sebepten hassas ciltliler uzak durabilir, veya içinde bir tanesi granülsüz peelingdi. ona bakabilir.

20 haziran 09:45

59. Bu markanın mandalinalı yüz bakım maskesini denedim.

Gerçekten şu ana kadar kullandığım en kolay soyulan maske bu maskeydi.özellikle ayva tüylere yapışınca soymak canımı hiç yakmadı ve yüzümde herhangi bir kızarıklık olmadı.

Diğer süslüler bu sorunu yaşadı mi bilmiyorum fakat maske kuruyana kadar gözlerim epey yandı. Sonuç olarak diğer kullandığım maskelere oranla daha çok beğendim. cildimi çok güzel nemlendirdi ve etkisi epey uzun sürdü.

Fakat ertesi gün cildim sivilceye meyilli olmadığı halde 3 tane sivilcem çıktı. Bir pakette iki tane olduğundan aynı sorunla tekrar karşılaşırsam. Bir daha almayacağım ama çıkmazsa şayet severek kullanacağım bir ürün olacak benim için.

20 haziran 01:57

58. Canlandırıcı yüz toniği, limonlu duş jeli ve asetonu bittikçe aldığım ürünler. En son bee beauty 'nin elixir maskesini aldım sadece 2 kere uyguladım kullandıkça fikirlerim tam oluşacaktır

22 mayıs 04:25