yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (26)
  • oylar (23)
  • medya (7)

  26. Nasıl hakkında girdi yazmadığıma inanmadığım marka. Benim şu anda evde bulundurduğum tek ped/tampon markası aynı zamanda bana ağrı yapmayan tek kullan at ürünleri üretiyorlar.

  Genel olarak müthiş ulaşılabilirler. Ürünler hakkındaki yorumlara müthiş hızlı geri dönüşler yapıyorlar. En azından 2 ayda bir sipariş verdiğim için başıma gelen ilginç bir anıdır bu. Kanatlar hakkında Dmden yorum yaptığımda yeni serilerde bu kusurun çoktan giderildiği bilgisini verdiler.

  Ancak tekrar daha sürdürülebilir çözümlere yöneldiğimden abonelik işi ciddi zora sokuyor beni.

  Hiç aboneliğin olmadığı bir hesabınız olamıyormuş. Direk hesabı siliniz diye uyarı veriyor. Şahsen hoş bulmadım bu olayı.

  14 eylül 11:55

  5

  25. Çok merak ettiğim için geçen deneme paketini satın aldım. 3er adet uzun, normal ve günlük ped vardı 1 tane de tampon eklemişler. İlk defa bu tarz bi ped kullanacağım için dışarda kullanmaya cesaret edemedim evde denedim ve kesinlikle öneriyorum süslüler en yoğun günümde bile hiç sorun yaşamadım emicilik gücü çok fazla, yapışkanları kaliteli, kaşıntı alerji yapmıyor. Artık yoluma kendisiyle devam edicem.

  5 eylül 10:45

  5

  24. Süper boy pedlerinin alt arka kısımlarına da yapışkan uygulamışlar; o boyda zaman zaman toplanma sorunu yaşıyordum, böylelikle o da çözülmüş oldu :) benim gibi reglin ilk üç günü sürekli en büyük boy ped kullananlar için çok makbule geçmiştir diye düşünüyorum.

   

  4 eylül 23:29


  5

  23. uzun zamandır kullanıyorum ve çok memnunum. müşteri ilişkileri servisi de çok iyi. nerede olursanız olun kargonuzu mutlaka size ulaştırmayı başarıyorlar.

  23 ağustos 20:32

  22. Çok beğendim, hemde çok hızlı gönderdiler, paketlemeleride çok kaliteli, bir sadakat projesine dönse güzel olur aslında

  indirim kodum(büyük harf): ELTOO3

  23 ağustos 11:04

  5

  21. ilk kez bu regl dönemimde kullandım, öncesinde günlük pedlerini kullandım tabii.

  benim reglim toplamda 5 gün sürüyor ilk gün aşırı yoğun diğer günler normal derecede. ve mutlaka son gün pişik olurum, canım yanar ama beije pedlerinde bunu yaşamadım. o naylon hissi ve hışırtı kesinlikle yoktu.

  aşırı memnun kaldım. almaya devam ederim.

  9 temmuz 10:57

  2

  20. Reklamları instagramda sürekli çıkan ped markası. Bambu olması dışında nedense hiç dikkatimi çekmemişti, geçen hafta bir arkadaşımda otururken kendisi bu markadan bahsetti. Bir süredir kullandığını ve çok memnun kaldığını söyleyip denemem için elindeki her üründen birkaç adet bana da verdi. Kendim alışveriş yapmadığım için o kısmı kendisinin bana aktardığı şekilde açıklayıp kendi deneyimimden bahsetmek istiyorum. Sitesine üye olduktan sonra kendi paketini yaratıp hangi üründen kaçar adet istediğini seçerek bir sepet oluşturduğunu söyledi. Örn 20 adet günlük, 10 adet gece pedi vs şeklinde. Bu paketler hesapta değişiklik yapılmadığı sürece otomatik gönderime alınıyor ve 2 ayda bir adrese teslim ediliyor. İlk alışverişte de 2 aylık gönderiyorlarmış, sonrasında ise kendinize 2 ay her birinden kaç adet gider diye düşünüp sipariş paketinizi oluşturuyormuşsunuz. Buraya kadar güzel ve düşünceli geldi sistem, kapıya direkt teslim uğraştırmıyor. Arkadaşları üye yapınca da indirim tanımlıyormuş sanırım. Kullanıp memnun kalırsam kendisi ile sipariş edeceğimi söyledim ancak maalesef hiç memnun kalmadım. Markanın bambu olması dışında, çevreye verilen zararları azaltması dışında maalesef artısı yok bence. Günlük pedi taktıktan sonra resmen çamaşıra oturmadı bile, hemen kenarlardan kıvrıldı sanki günlerdir kullanılıyormuş gibi. Normal pedini reglimin son gününde kullandığım için pek anlayamadım ancak ilk fırsatta reglimin yoğun günlerinde normal ve gece pedlerini deneyeceğim. Her yerde olumlu yorumlar görünce çok beklentiye girdim sanırım. Kısaca ben memnun kalmadım. Dokusu sanki pamuklu gibi de değil daha naylonumsu geldi ve çok ince. Yine de her boyunu iyice denedikten sonra yeniden burayı güncellemeyi düşünüyorum

  ilgili medya:
  2
  22 haziran 23:19


  5

  19. Beije'e kadar boşa eziyet çekmişim.

  O çılgınlar gibi övülen orkid platinumlar, molpedler bilmemneler hikaye.

  Beklentiyi karşılama oranıyla anlatıyorum:

  5-6 günlük periyodumun 3 günü aşırı yoğun, ilk ve son günü ise çok az/yok gibi yoğunlukta geçer. Yoğun günlerdeki sızdırma nedeni ile kaç tane çarşaf/alez çöpe attım sayısını bilmem. Çok misafirlik/otel rezilliği geçirdim artık hatırlamıyorum. Ayrıca aşırı alerjik bünyem nedeniyle o naylonlu uzun haşır haşır pedlerden dolayı alerji, kaşıntı, kabuklanma, kasık yarası, kıl dönmesi gibi insanı hayattan soğutan çok şey yaşadım. Öncelikle belirteyim günlük duş alan intim hijyenine total hijyenle birlike aşırı dikkat eden biriyim. Yani yaşananlarda kendi hata payım oldukça düşük.

  Beije ürünlerine geçtikten sonra (yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum) hayat kalitem inanılmaz seviyede arttı. 

  1. Sızdırma/taşma sıfır.

  2. Kaşıntı sıfır.

  3. Alerji sıfır.

  4. Kayma sıfır.

  5. Koku sıfır.

  Eleştirilebilecek bir iki şey yok mu, var. Mesela paketi açması zor. Bir de fiyatlar market pedlerine görece yüksek.

  Ama konu sağlık olunca pek etikete bakmadığımdan onu da tolere edebiliyorum.

  Yanımda hiç ped olmayan bir gün sürpriz bir regl dönemine girince marketten mecbur başka bir marka almak zorunda kaldım bi sefer. 2 tane mecburiyetten kullanıp çekmecenin derinliklerine yolladım pakedi (marka adı lazım değil, pahalı ve "boyasız parfümsüz vs" bir şey)

  Geçin arkadaşım. Bu da bir sağlık hijyen ürünü. Vücudunuzu sağlığınızı düşünüyorsanız, bütçeniz de elveriyorsa, almanlar daha iyisini yapana kadar memlekette en iyisi bu.

  Beije. İyi ki varsın.

  6 haziran 13:59 6 haziran 14:03

  5

  18. alerjik ciltten muzdaribim maalesef ben de.ne molpedler pure softlar ne natracareler geçti ama en rahatı en kaşındırmayan irrite etmeyen bu marka oldu bende.

  21 mart 13:14

  5

  17. Resmen hayatımı kurtarmış olan ped markası. Alerjik bir cilde sahibim, yazları her regl dönemi sonrası 1 hafta pişik kremi kullanıyorum öyle diyeyim. Yalnızca orkid infinity kullanabiliyordum bu zamana kadar ki o bile rahat değildi. Tampon kullanmayı da kendim beceremiyorum.

  Bu ay beije sayesinde resmen regl döneminde olduğumu unuttum, inanılmaz konforlu bir dönem geçirdim ve bir kere bile kaşıntım vs. olmadı. Genel olarak emicilikte (döngülerim 4 gün civarı ve normal seviyede akıntım olur) veya yapışkanlığında sıkıntı olur gibi düşünmüştüm ama ikisi de olmadı. Fiyatı bana orkid infinity'e göre bayağı ucuz geldi çünkü 10lu kutusunu indirimde 20 liraya alıyordum, bunun 30lusuna 40 lira verdim.

  Olumsuz yorumları görünce bayağı bir şaşırdım, iyi ki arkadaşım denemem için vermiş yoksa bu yorumları okuyunca almayabilirdim. Özet olarak benim fazlasıyla memnun kaldığım markadır.

  20 mart 22:10 20 mart 22:12