yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (63)
  • oylar (49)
  • medya (9)
  4

  63. İlk kez bu ay kullanıyorum. Hissi güzel, rahatsız etmiyor. Sanki sadece çamaşırım var gibi. Ama kanatları daha uzun ve sağlam olabilirdi. O konuda güvensizlik hissi yaratıyor.

  20 mayıs 19:58

  5

  62. akışta kadın olmayı regl olmakla tanımlayan sığ bir entry görüp, ne olduğunu öğrendiğim marka. 2022 yılındayız diyerek tarihe not düşelim. yazık.

  9 mayıs 21:48

  5

  61. Geçtiğimiz adet döneminde denediğim, memnun kaldığım organik ve uygun fiyatlı ped markası.

  Marka, Pedlerin bambudan üretildiğini, sentetik ve kimyasal maddeler içermediğini belirtiyor. Parfümsüz ve boyasız. Bunlar benim tercih etmemdeki öncelikli nedenler oldu.

  Performansına gelecek olursam, kesinlikle diğer market pedlerine göre çok daha rahat, Yok gibi. Emiciliği orta ama sızdırma kesinlikle yapmıyor. Yapışkan kısımları küçük ama düzgün yerleştirdiğinizde çamaşırı gayet sıkı tutuyor.

  Aylık abonelik şeklinde çalışıyor. Bir adet döneminde ne kadar ped tükettiğinizi giriyorsunuz. Ped çeşitleri de var; uzun, kısa, günlük gibi. Sayıyı belirleyip siparişi veriyorsunuz. 2 aylık olarak gönderiyor. 2 ayda bir düzenli geliyor kapıya. Kargo bedava. Fiyatlar market pedlerine göre bir tık daha ucuz. Umarım tercih edilmeyi suistimal edip fiyatları artırmazlar, böyle giderse almaya devam ederim.

  Tampon, menstrual kap gibi seçenekleri de var.

  Referans kodu ile üye olduğunuzda siparişize indirim uygulanıyor. Benim kodumla üye olabilirsiniz.

  Kod: 66MM9L

  9 mayıs 12:45


  5

  60. bir süredir kullandığım ve eşe dosta herkese övdüğüm bambu liflerinden üretilmiş ped markası. incecik ve sızdırmıyor, kokusuz. tam istediğim kıvamda bir ürünmüş. son siparişimde tamponlarından da sipariş ettim, gayet ambalajlanmış tek tek ve oldukça hijyenik geldi. tamponlar da %100 pamukmuş. paketlemeleri çok şirin, ped taşımak için kese bile yollamışlar.

  fakat pazartesi gününden itibaren zamlanacakmış ürünler(gizlinot: üzdü), ihtiyacı olan haftasonu sipariş etsin derim, şu an market markalarından bile çok daha ucuza geliyor komik şekilde. seviyoruz.

  benim indirim kodumu kullanmak isterseniz büyük haflerle: MOEBBZ

  16 nisan 00:04

  59. Almak üzereyken süslüler ne diyor bir bakayım diyerek geldim ve bir süre daha düşünmeye karar verdim. Kotex pamuklu seriyi kullanmaya devam.

  9 nisan 11:18

  1

  58. bir gruba sevimli görünmek için kadın demekten çekinen, itiraz edilince "ne var bunda" diyebilen, doruk akpek isimli şahsın sahibi olduğu hijyenik ped markası. güzel tavırdı.

  kadınlar için olmayan bir ürünü, kadın olarak tabi ki kullanmıyorum.

  8 nisan 00:42

  5

  57. abonelik sistemiyle çalışan hijyen ürünleri markasıdır. (link: https://beije.co/ beije)

  tüm ürünler gibi ped fiyatlarının da aşırı yükselmesiyle birlikte arayışa girdiğimde karşılaştım. her şeyden önce markanın tavrı çok güzel. şimdilik sadece pedlerini kullandım ve gayet memnun kaldım. herhangi bir alerjiye sebep olmadı. bir de menstrüel kapları var, en kısa zamanda denemek istiyorum.

  siparişinizde kod kullandığınızda %8 indirim alıyorsunuz. eğer sipariş verirseniz ve indirimden faydalanmak isterseniz

  kod: l1h65k (büyük harflerle yazmanız gerekiyor)

  8 nisan 00:18


  56. üstteki girdileri gördükçe dehşete düştüm gerçekten. ama beni asıl şaşırtan bunu favlayan 20 küsür kişinin olması. transfobiyle övünmek ve hatta bunu empoze etmeye çalışmak? hangi dünyada yaşıyorsunuz? uyanın ve bu insanların sizin normalleştirmenize ihtiyacı olmadığının farkına varın. bir insanın iki babasının olması da translıkla alakalı değil zaten? yaşadığın kavram karmaşası, yobazlık ve cahillik karşısında mest oldum. neyse ki azınlıktasınız, kimsenin sizin onları benimsemenize ihtiyacı yok.

  25 şubat 16:22

  55. Sırf translar kendilerini kötü hissetmesin diye-ki gerçekten azınlıklar- Ben kendimden, cinsiyetimden vazgeçmem. Koca bir kadın ordusunun adını yok say ama pede şarap döküp "regl olmayı deneyimliyorum" diyecek kadar kafayı yemiş kitleyi incitmemek adına bin takla at. Kafaya gel! regl olmayı bu kadar basit bir şey sayıp bu kadar degersizleştiriyorlar. Oldu canım başka? Ha bi de ilginçtir trans kadınlar son zamanlarda kendilerine de trans da demiyorlar. daha geçen gün bir trans "trans kadın değilim, sadece kadınım" dedi. Wawwww... hem trans olmayı kabahat olafak gör, transliğı kabullenme yok say hem de "ben kadınım bana kadın demelisiniz" deyince de bana terf de, kapsayıcı olmuyorum diye homofobik de lol.

  ama elin trans kadını kendisine trans kadın deyince hayır ben trans değilim sadece kadınım diyebiliyor. Okey...

  doğuştan kendine kadınım diyenler dışında herkes kadın masallah. binbir uğraş emekle zor bela sesimizi çıkarttığımız bu yüzyılda benim cinsiyetim ayıp karşılanıyor güya bu "Çok aydın" kitle tarafından.

  Ben kadınım. Kadın olarak doğdum kadın olarak öleceğim. Ve benim cinsiyetimi bir avuç azınlığın ne dedigini bilmez tavırları yüzünden dilinizden, yazınızdan silemezsiniz. Benim cinsiyetimi söylemekten çekinen bir marka ile de asla işim olmaz.

  Sırf bu nedenle transfobik derlerse de umrumda değil. Translar kim ki transfobik olmaktan korkayım, utanayım? Insanlığın üst mertebesi mi ki ne derlerse kabul edeyim ben? Hakikatten kimler ki transfobik görünmeyelim korkusu ile susalım biz? Transfobik falan değilim lakin kendine çok duyarlı çok akıllı zanneden o yüzden ilericilik adı altında zerre düşünmeksizin her şeyi kabul edip okey diyen tayfadan ölümüne tiksiniyorum. Sizler aydın, ilerici, özgürlükçü falan değilsiniz ve hatta tam tersisiniz.

  24 şubat 18:43 24 şubat 22:26

  1

  54. Transfobik olmaktan korkmuyorum öyleyim, normalleştirilmemesi gerektiğini düşünüyorum.

  İlerde çocuğumun iki babası olan bir arkadaşı olsun istemem. Normalin bu olduğunu düşünmesini istemem.

  Her türlü özgürlüğü kabul etmek pedofiliye de kapı aralamaktir bunu bir düşünün lütfen.

  Sağlıklı aile hayatı olmayan bir toplum yaratma çabası içinde olanlara kendi adıma fırsat vermeyeceğim normalleşmeyecek

  24 şubat 16:37