sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (28)
 • medya (0)

1. ukte (yazar: tolgelif)

türk erkeklerinin başı çektiği erkek grubudur. onun dışında dindar olanlarda da bu saplantı vardır.

bakir erkekleri geçiyorum hadi onlar iki yüzlülük yapmıyorlar da.

marketteki kasiyer kızdan temizlikçi kadına kadar içi giden nefes alsa yeter diyen tiplere what the fuck denir ancak. sen önüne gelen kadını arzulayacaksın, birlikte olacaksın ama karşındaki kadın el değmemiş olacak.

ya allasen şurada takas yaparken bile ürünlerin dengine ürünlerle tercih etmeye çalışılıyorken sen ne ayaksın demezler mi adama?

8 şubat 2016 00:10 ed.8 şubat 2016 09:46

2. nur suresi 3. ayet

Zina eden erkek, zina eden veya müşrik olan bir kadından başkası ile evlenemez; zina eden bir kadınla da ancak zina eden veya müşrik olan erkek evlenebilir. Bu, müminlere haram kılınmıştır.

yani erkek önce kendine baksın.

8 şubat 2016 00:25

3. Genelde önüme gelenle yatmalıyım ama karım bakire olmalı diye düşünen bir çeşit parazittir.

8 şubat 2016 00:27


4. birde bunun (gbkz: bekaretle kafayı bozmuş kadın ) versiyonu vardır ki evlerden ırak. milleti eleştirir de eleştirir sanki başkalarının bekçisiymiş gibi. işte bu kadın ve erkeği evlendirelim başka gezegene gönderelim derim.

8 şubat 2016 01:16 8 şubat 2016 01:16

5. "bekaret takıntısı kıyaslanma korkusundan gelir."

24 ağustos 2017 17:42

6. Bir çoğu önüne gelenle dilediği gibi yaşayıp evlenmek için bakire birini arar. Hay hay canım başka isteğin (gizlinot: Tabi sen çok masumsun ).

24 ağustos 2017 18:32

7. keşke kimse bu tiplerle evlenmese de soyları tükense

24 ağustos 2017 19:01


8. Homo sapiens kitabında okumustum. Tam anlamıyla terminoji cümleleriyle ifade edemicem hatam olursa da affedin.  Eskiden insanlıkta evlilik vb tek eşlilik hakim değilken topluluklar halinde göçebe hayat sürülürken ormanlarda kabilelerde insanlar istedikleriyle birlikte olurmus.  erkeklerde toplulukta ki bütün cocuklara kendi çoçuğuymuş gibi sahip cıkarmıs cünkü öz cocuklarının hangisi olduğunu bilemezlermis. Ve dahası kadınlar hamile iken toplulukta ki güçlü, sağlıklı veya zeki olsun o kişilerle de birlikte olurlarmış ki doğacak bebeğe de bu özellikler geçsin. Dna ya bakış açıları bu şekilmis. Doğal seleksiyonu sağladıklarını düsünüp kadınlara da ezmek değil güclü bir sekilde sahip cıkarlarmıs.

Şimdi Yıl 2017, kafasını bekaretle bozan erkeklerin de olduğu ve kadının sırf bakire olmadığı icin ezildiği hatta fiziksel ve zihinsel şiddete maruz kalıcağı sekilde nasıl bir sürec gecirmisiz gerçekten cok ilginç.

24 ağustos 2017 20:46 24 ağustos 2017 20:49

9. Elalemin kızını düdüklemeyip uçkurunu tut ki ortalıkta bakire kız kalsın. Sevilecek ve şe yapılacak kız olarak ayırt etmeyeceksin insanı ozaman sende bakir kalacaksın. Ben anlamıyorum ama o erkek o çok önceden milli olması lazım deneyimlemesi lazım ihtiyaçları var onun yapması lazım kafasını kadınların ihtiyacı olmuyor mu ?E kadın bekliyorsa yıllar bakire kalmayı becerebiliyorsa erkekte yapmasın ben tek taraflı düşünmüyorum mevzuyu.

Kaldı ki bakire olup kanamayan insanlar var ama suçlanan yine kadın oluyor. Keşke erkeklerdede bekaretle ilgili birşey olsada bizde tepelerine binebilsek bu konuda

24 ağustos 2017 22:09

10. kadınlar yaşadığının arkasında durmadıkça bu adamlar talep etmeye devam edicek.hangi özgürlük mücadele edilmeyerek sadece talep ederek alınmış.batıda kadınlar bugünkü haklarına çok büyük mücadeleler ederek kavuştu.onun cinsellik yaşamak hakkıysa sizinde hakkınız .geçmişte yaşadığınız hiç bir şey için suçlu hisetmek durumunda değilsiniz.mesela çok duyuyorum erkekle kadın yatıyormuş kadın adam bir şey demeden ikinci erkeğimsin diyormuş (tabi bu hikayeyi uydurmuyorlarsa belli olmaz tabi) niye bir açıklama yapma gereği duyuyorsun ki .ya da kızlık zarı diktirenler adam kabul etsin diye .eee o kafadaki bir adam evlilikte ezer ki seni zaten.kadın erkek eşitliğine inanmıyor ki bu kafadaki adam .türk erkekleri yabancı kadınlardan bekaret bekliyor mu mesela kadın kapıya koyar öyle bir şey ima etse bile.

tabi çok ataerkil,muhafazakar bir ailede yaşayanlara ;3.sayfa haberi olma potansiyeliniz varsa sizi bu denklemin dışında tutuyorum malum ülke gerçekleri ama büyük şehirde yaşayan ,işi gücü olan biriyseniz bir erkek sizi sevicek,kabul edicek diye kendinizden ,hayatınızdan ödün vermeyin.zaten bunu sizden bekleyen adamlarla mutlu olan kadın yok ülkede olmayacakta.

24 ağustos 2017 22:52