girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (37)
  • medya (5)

37. Benim gözümde tam tersi inanılmaz hipster bir detay. Keşke o kadar patlamasaydı, moda olsaydı ama önünü alamadığımız kadar patlamasaydı. Öyle böyle patlamadı.

Ben tek omuzdan çapraz takıldığında cool ve rahat göründüğünü düşünüyorum. Ama önünü alamadık.

7 ağustos 00:11

36. Tam bir doblosu olan enişte çantasıdır. Hatta bu enişteler genelde motorcu tarzı güneş gözlüğü de takarlar. Bu da yetmezmiş gibi polo yaka bir lakost(gizlinot: Marka olan değil model olan kastım)/kısa kollu gömlek ve keten/kumaş bir pantolonla kombini tamamlarlar.

Eminim aklınızda bir fenotip canlanmıştır. İşte sevgili hanımlar, bu çantanın chanel olanını da taksanız, kinetix olanını da taksanız, az sonra beyaz doblosuna atlayıp dükkanına gidecek bir enişte gibi görünüyorsunuz.

6 ağustos 23:33 6 ağustos 23:35

35. ilk olarak geçen yıl ispanyada herkesin kullandığını gördüğüm ilk günler yadırgadığım sonrasında gözümün alıştığı ama “yok yaa bizim ülkede olmaz şimdi en son 90larda babam kullanıyordu” dediğim aksesuar. ancak şimdilerde gözümün alıştığı pratik kullanımıyla gönlümü çelen ürün. Göz alışması mı bilmiyorum ama çapraz takıldığında çirkin durmadığını düşündüğüm (bknz: Hadids); sık yaptığım bir günlük kombinime göre Bir adet edineceğim aksesuar.

21 mayıs 14:33


34. Bir tane almayi düşünüyorum. Seyahatlerde ve olur da çıkarsam (pek sanmiyorum ama) sabah ve gece yürüyüşlerinde epey kullanışlı olabilecek bir şey gibi gözüküyor. Görüntü olarak malesef çok çirkin buluyorum ben. O yüzden günlük kombinlerimde kullanacagimi pek sanmıyorum. 

21 mayıs 06:02

33. eastpak'in siyah olan bel çantasını her yere kullanıyorum. Ama belimde değil de omzumdan çapraz asıyorum. Hem çok güvenli geliyor, hem de çok rahat. Bazıları eski moda buluyor sanırım ama zaten eski olan her şey sonradan trend olmuyor mu? neden bel çantalarına bu kadar tepki olduğunu anlayamadım. bence bir deneyin.

8 mayıs 09:58 8 mayıs 09:58

32. ben çocukken ailecek tatile gittiğimizde babam beline bunlardan takar içine de cep telefonu, fotoğraf makinesi gibi eşyalarını koyardı. bu yüzden her gördüğümde aklıma babamı getiren ve gözüme asla estetik gelmeyen bir aksesuar.

8 mayıs 02:52

31. rahatlığını bilemem fakat moda olan herşeye abanılmasından, tarzı olan olmayan herkesin sırf moda diye birşeyi alıp kullanmasından hoşlanmıyorum. benim tarzım değil ve istediği kadar moda olsun takmayacağım çanta türü. bloggerların hepsinin takıp suyunu çıkarttığı diğer bir moda örneği için (bkz: beyaz çerçeveli kedi gözlüğü)

ha bir de diz üstü çorap çizme var giymeyeni dövüyorlardı bu kış.

edit: imla

7 mayıs 13:17 7 mayıs 13:18


30. Iıı bu şey değil mi ya "torunlarını okula götüren 50 yaşlarında, banka emeklisi amca itemi" (gizlinot:çağrışım bu elimde değil swh)

Edit: bu sözlük artık şakadan anlamıyor :(

7 mayıs 00:06 7 mayıs 00:11

29. almayı düşündüğüm çanta türü çünkü çok kullanışlı gibi geliyor. biliyorsunuz kadın kıyafetlerinin çoğunda ya cep yok ya da erkek kıyafetlerindeki kadar geniş ve çok değil. sırt çantasıyla, omuz çantasıyla dolaşmak da istemiyorum bi telefon, cüzdan, sigara, belki kulaklık taşıyabilmek için. o yüzden moda olmasına sevindim ama fiyatlarının gereksiz yüksek olduğunu düşünüyorum. pazarcı amcalara soracağım, belki daha ucuza almışlardır kendilerininkini.

6 mayıs 01:04

28. sporda hayat kurtaran bir ürün.

her nedense kadın spor kıyafetlerine cep falan koyarken otuz kere düşündükleri ve normal bir cep koymayı beceremedikleri için insanın telefonunu ve anahtarını koyacak bir yere ihtiyacı olabiliyor. bir adet (link: https://www.decathlon.com.tr/akilli-telefon-ve-bel-cantasi-id_8297581.html kalenji) bel çantası ile tüm sıkıntılarımı gidermeyi düşünüyorum yakın bir zamanda.

5 mayıs 18:29