girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (77)
  • medya (29)

77. Göz altı ışık dolgusunun ne kadar güzel bir işlem olduğunu bana kabul ettirdiği icin buradan teşekkür ettiğim kadın. 

Medyalara bakıp farkı gördükten sonra bu saatte nöbetçi ışık dolgusu yapan doktor arayacaksınız hehe

ilgili medya:
2
15 eylül 00:26 15 eylül 00:29

76. Estetikli top model modasını hunhar bir akım şeklinde dünyaya kabul ettiren hadid ailesinin bir ferdi ve dahi jenner familyasının da kankası oluyor. estetik yok bende dedi mi hiç bilmiyorum ama epey değişmiş. ben kendall'da estetik yok sanıyordum, yıkılmıştım duyunca. ama güzel kız, fazlasıyla çekici. avrupalı asyalı tipi var, çekik çekik gözler. gigi gibi değil, gigi şaheser gibi kız. ama bella daha çekici. bunda weeknd reisin de etkisi olabilir, kafayı yedirtti kıza. Weeknd reis <3

10 eylül 07:20 ed.10 eylül 12:26

75. kendisine olan aşkım son sürat devam etmekte ve son süslünün paylaştığı gece tuhaf tulumunu yok sayarsak saçı ile makyajı ha-ri-ka idi. zaten bu kıza yapılan makyajlar her zaman çok iyi oluyor, ya allık ya da bronzer hep çok bol ve çok iyi dağıtılmış şekilde.

  (link: https://www.instagram.com/p/BndCY2blCXb/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=v3wqek6gjy8i şu videoda makyajı uzaktan çekimlerden çok daha net belli)

tanım: güzellik ve enerjisine bayıldığım manken.

9 eylül 17:21 9 eylül 17:21


74. bazen sinir oluyorum kendisine (gizlinot: çok da umurunda sanki hsjhs)

-fakat burada çok güzel değil mi?

(link: https://www.instagram.com/p/BnegI0Bh0Lx/?hl=tr&taken-by=bhadidnews link)

8 eylül 22:57 8 eylül 23:11

73. Uykusuzlugumla beraber instagram'da takilirken yine onceden calisilmis ,ben cok guzelim gulumsememe bile gerek yok,bön bön bakmaya devam edecegim bakisli bir foto atmis ve benden unf. aldi yeter gari 3 senedir seni takip ediyorum bu eziyeti niye yaptim bilmiyorum kendime.soguk yalanci nevale. kylie jenner bile bu kizdan daha samimi

14 ağustos 05:58 14 ağustos 10:17

72. O saçlarını sımsıkııı topuz ve at kuyruğu yaparak geziyor ya; benim şakaklarımdan ağrı geliyor. Helal olsun, ben zevk için o şekilde gezemem varsayalım ki özel bir gün için o kadar sıkı bir topuz yaptım max 4 saat veriyorum kendime. 

13 ağustos 02:29

71. Arap genlerine sahip kişi

12 ağustos 13:20


70. The weeknd selena gomez icin bella'dan ayrildi selena beyfendiyi justin icin terkedince bella kuzu kuzu adami kabul etti kiz bella hic mi gururun yok

Ayrica hic estetigim yok demesi ayri bir ozguvensizlik kimi kandiriyorsun bacim :(

8 ağustos 21:09

69. iggy azalea, tyga'yla yaptıgı kream isimli düette bella hadid'e laf çarpmış.sarkı billboarda 30 numaradan giriş yaptı.youtubeda günlük en cok izlenen videolar arasında 14 numaraya yükselmiş.

"Dressed in designer, she could get grimey

And it's perfect timing, gin with the tonic

Bella Hadid, homie could get it"

12 temmuz 02:13

68. Guzel kadin.

Bella' cim, seni de çok severim halbuki ama bari atacaksan da ufak atsaydın. Bilsem ki senin kadar güzel ve doğal duracağım, hiç durmaz ben de estetiğe gömerdim paramı. Sonuç güzel işte, ne kasıyorsunuz?

O değil de biz meryem uzerli' nin kıymetini bilememişiz. Kadın "estetik yaptırmayı seviyorum" dedi açık açık ve kenara çekildi. Hatta Estetik yapmadan önce kendisi daha hoş bir hatundu. sanırım buradan gelen bir özgüven ve kendiyle barışma hali var. Kendisiyle barışık olmayanlarda estetikli olma halini inkar etme durumu oluyor, galiba.

Not : ben de burnumdan ameliyat olmuştum zamanında.

3 haziran 13:12