girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (70)
  • medya (23)

70. iggy azalea, tyga'yla yaptıgı kream isimli düette bella hadid'e laf çarpmış.sarkı billboarda 30 numaradan giriş yaptı.youtubeda günlük en cok izlenen videolar arasında 14 numaraya yükselmiş.

"Dressed in designer, she could get grimey

And it's perfect timing, gin with the tonic

Bella Hadid, homie could get it"

12 temmuz 02:13

69. Guzel kadin.

Bella' cim, seni de çok severim halbuki ama bari atacaksan da ufak atsaydın. Bilsem ki senin kadar güzel ve doğal duracağım, hiç durmaz ben de estetiğe gömerdim paramı. Sonuç güzel işte, ne kasıyorsunuz?

O değil de biz meryem uzerli' nin kıymetini bilememişiz. Kadın "estetik yaptırmayı seviyorum" dedi açık açık ve kenara çekildi. Hatta Estetik yapmadan önce kendisi daha hoş bir hatundu. sanırım buradan gelen bir özgüven ve kendiyle barışma hali var. Kendisiyle barışık olmayanlarda estetikli olma halini inkar etme durumu oluyor, galiba.

Not : ben de burnumdan ameliyat olmuştum zamanında.

3 haziran 13:12

68. estetik yaptırmışsın çok da güzel olmuşsun,yapay durmuyor ama hala diyorsun ki estetiğim yok hatta yaptırmaktan korkarım eski haline ait o kadar fotoğrafı varken böyle bir şeyi söylemeyi nasıl düşünür ki insan?Estetik kötü bir şey değil ve bunu en iyi bilmesi gereken de yaptıranların kendisi.Estetik yaptırdım deseniz kim ne diyecek?Sizin yüzünüz,sizin kararlarınız.hani yapılan da küçük bir işlem değil ki.bildiğiniz yeni baştan bir yüz yaratılmış.

eskiden özgüvensiz olduğunu söylemiş ancak hala öyle olduğunu düşünüyorum yoksa bu söylediklerinin başka bir açıklaması olamaz.

fahriye evcen'in dediklerine inananları gördüm mesela.Yıllar içinde yüz şekli değişmiş,makyajı öğrenmiş,kaşını kalınlaştırmış yalnızca diyenler var.Hiçbir şey görmüyorsan o elmacık kemiklerini de mi görmüyorsun?Fahriye evcen neyse de Bella dünya çapında ünlüyken ne diye böyle bir açıklama yaptı anlam veremedim.

3 haziran 11:48


67. Son açıklamasıyla fahriye Evcen'den ya da dilan çiçek deniz'den farkı kalmamıştır. Yaptırdıysam yaptırdım, param vardı deyin bitsin. Kimse size niye estetik yaptırdın demiyor ki estetikliyken doğal güzelim demenize kızıyor. Şunu idrak etseler her şey çözülecek. Bella'nın doktoru kimse öyle güzel çalışmış ki doğal duruyor. Dudaklarındaki dolgunun yoğunluğu, yanakları, burnu falan eski fotoğraflarına baktığınızda bir anlığına kilo vermiş ondan dedirtecek cinsten.

Bir de cildi o kadar güzel ki cilt bakım rutimim vlogu çekmesini istiyorum. Dünyanın parasıdır yaptığı bakımlar ama böyle bir canlı, eşit, gözeneksiz falan cilt görmedim. Hadid ailesi olarak ciltten yana şanslılar, kendall'ın yüzü öyle durmuyor hiç.

3 haziran 10:51 3 haziran 10:54

66. Hiç estetik yaptırmadığını gibi iddia etmiş model. (link: http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-5791541/Bella-Hadid-insists-shes-NEVER-surgery-fillers-shes-scared-mess-face.html Şurada )6

Yüz hatlarının bozulmasından çok korkuyormuş. Büyürken hep gigi' yi kıskanmış, cok özgüvensizmiş. Canım hala öylesin. Bütün çocukluğun, ergenliğin göz önünde geçmiş. Boy boy before fotoğrafların var. Hala genetik güzelliğim diyorsun. Demek ki aşamadın bazı şeyleri. Ben de cool bir kadın sanıyordum. Kadın hoşuna gitmeyen yerlerini yaptırmış, fıstık gibi salınıyor, diyordum.

3 haziran 09:15

65. hayatımda gördüğüm en güzel ve en çekici kadınlardan biri. Baştan gigiyi daha çok beğeniyordum ama bu ara bir bella aşkı aldı başını gidiyor. Evet estetiği osu busu olabilir ama o nasıl soft nasıl duru bir güzelliktir yahu (gizlinot: poponu kaşı bella)

14 mayıs 14:47 14 mayıs 14:47

64. Estetik mestetik, umrumda değil, ben sonuca bakarım; fotoğraflarda çok güzel, çok seksi, çok çarpıcı, çok çekici ve gizemli çıkıyor. 

14 mayıs 02:55 14 mayıs 02:56


63. Abel Tesfaye,Selena gomez ile birlikteyken adım gibi emindim bu kadının tekrar abel ile birleşeceğine.

Şimdi de yine eminim ki Abel tekrar Selena Gomez ile olacak.olunca demisti dersiniz.

14 mayıs 02:07

62. estetik doktoruna kesinlikle carla bruni’nin fotografini gostermis, baska bir aciklamasi olamaz. 

ilgili medya:
1
14 mayıs 00:48

61. Yazın bu kadın kadar güzel bir sürü kadın görüyorum inanın. (gizlinot: Konum alaçatı geceleri) Eşsiz bir güzelliği falan yok bence.ablasi gigi kadar güzel olmadığını düşünüyorum ama yüz hatları çekici. Bir de magnum cannes'taki ayakkabılarına bayıldım çok zarifti.

13 mayıs 11:02