girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (156)
  • medya (2)

156. (gbkz: 7 yıl sevgili olarak yürütülen ilişkilerde ya bu işin adı konulsun ya da ayrılalım denilmediği takdirde kız tarafı suçlu)ymuş bunu öğrendim bir yazarımızdan. resmen büyük resmi gördüm, kafam açıldı yemin ederim. Teşekkürler.

20 nisan 21:31

155. Kapatıcılığı ve kıvamı yoğun olmayan, hafifçe renk verip aydınlatan kapatıcıları daha çok sevdiğimi farkettim. Pratikte de gördüm. (Rival de loop - liquid camouflage concealer *öyle kamufle eden bir performansı yok. Yoğun kapatıcılığı seven hatunları mutlu etmez)

18 mart 21:14

154. bugün günlük sürprizlerin pekiştirdiği dert kotamı doldurmuş olmayı umarak (link: https://www.youtube.com/watch?v=uM70yAUDbg4 yıkılmadım) dinleyeyim dedim. sonra da kaç yaşında acaba bu mahsun kırmızıgül (gizlinot: 48) derken gerçek adının Abdullah Bazencir olduğunu öğrendim.

(gizlinot: yıkılmadım) (gizlinot: ama ayakta da değilim)

17 mart 22:35


153. çok korkunç bir cümle. sanki karşıdakine hesap soracakmış gibi durmuyor mu ya?

24 şubat 16:55

152. euro banknotlarının her birinin üstünde değisik bir stilden mimari eser varmıs. Hep kemerler ve acık kapıların olması da birlesmeye ve açık sınırlara istinadenmiş. (gizlinot: twitter'da gördüm ve hatta alıntıladım. ''calıyosun'' damgası yemek istemem:d)

bu arada: bi şey...*

ilgili medya:
1
20 şubat 17:42 20 şubat 17:43

151. Uranüs ün güneş etrafında dönmesinin 84 dünya yılı aldığını (gizlinot: Jkhkjkj)

20 ocak 20:50

150. Red diye bir kelime olmadığını Ret diye yazıldığını öğrendim. Önce inanmayıp sonra TDK’ya bakıp ikna oldum. Reddetmek tamam ama Red nedeni değil Ret nedeni imiş . 

3 ocak 20:58


149. takvimde 4 ocak yazan ödev tesliminin aslında son gününün bugün olduğunu öğrendim güçlü kalamıorum :d

2 ocak 21:31

148. Bugün her zaman işime yarayacak bir şey öğrendim sizle de paylaşmak istedim. Soru cevap aparatında da benzer sorulara cevap yada tavsiye niteliğinde olur belki. Erkeklerin hatta daha doğrusu insanların anlam veremediğimiz halleri varya canı istediklerinde yazarlar falan. Bende artık bu insanlarla ileşimi kesmeyi öğrendim farkettim ki belli bir aralıktan sonra bunlar yine bir şekilde iletişime geçiyor o zamanda ben canım isterse eğer mıymıntı cevaplar veriyorum(gizlinot: Bugün test ettim onaylandı hatta). Çok güzel bir duygu haa aslında en güzeli bu insanları hiç yerine koymak ama o da sonraki aşama olsun artık :)

2 ocak 20:48

147. Hep salağa yatma sözünü nasıl gerçekleştirdiklerini merak ediyordum. Nerde, hangi durumda yapılır ki diye düşünürdüm. Ama sanırım artık çözdüm. Bazı sıkıştığım durumlarda asla gözden kaçırmayacağım şeyleri, hiç unutmayacağım durumları gözden kaçırmış ve unutmuş gibi davranmaya başladığımı farkettim. Sanırım yaş aldıkça bazı şeyleri daha iyi anlıyorum. Umarım bu yeni deneyimim beni iğrenç bir insana dönüştürmez :d

6 aralık 2017 20:10