sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (118)
 • medya (1)

118. Ya yalan dolan hepsi. Son 1-2 yıldır çıktı bu tipler. Kırmızı ruj sürdüğünüz zaman makyaj diyorlar onun dışında dumanlı göz makyajına makyaj demiyorlar. Bir de isteyen istediğini yapsın. Boşverin onları. Siz istediğinizi yapın. 

Makyajsız kadın görseler bakımsız derler (makyaj bakım demek değildir ama bilmezler) 

Makyajlı kadın görürler, evlenmeden önce çamaşır suyuyla yıkayın gibi leş bir geyik yaparlar. 

Ya sen bir dön kendine bak be. Manavdan domates mi alıyorsun da yok şu makyajlı yok şu makyajsız. Siz istediğinizi yapın kızlar ya. İsterseniz dumanlı göz makyajını evden markete giderken bile yapın. 

Ya erkekler doğal seviyor diyip az yapmayın veya makyajlı seviyor diye hiç yapmak istemediğiniz yoğunlukta makyajlar yapmayın. Olmadığınız bir tarzla mutsuz olan siz olursunuz. Ve hiçbiriniz bu yüzden mutsuz olmayı haketmiyorsunuz. 

Amma yardırdım he sjdj gecenin bir saati sinirli bir ana denk gelince böyle oluyor demek ki. 

18 ocak 03:53

117. Koyu renk ruj sürmeyen herkesi makyajsız sanan erkektir

18 ocak 02:39

116. Bu cümleyi kuran erkeğe hangi kadın doğal gösterir misin diye sorarsanız ruj sürmemiş ya da nude tonlarında ruj sürmüş kadını gösterecektir. Estetiği anlama ihtimalini yazmama gerek bile yok. Büyük bir çoğunluğu bu cümleden sonra “evlenmeden önce hatunu tazyikli suyla yıkayacaksın “ diye kendi çaplarında espri yapmaktan da kaçınmazlar.

18 ocak 01:23

115. bunu söyledikten birkaç ay sonra ''falanca kız gözüne/dudağına/tırnağına şöyle şöyle yapmış çok güzel görünüyordu'' diyecektir.

17 ocak 17:48

114. Palavra sıkan erkektir. Hepsi gider şişme bebek kadınlara yükselir. en düzgünü bile televizyondaki makyaj küpü kadınlarla evindeki karısını karşılaştırır hatta bazen şaka yollu karısına söyler bile. O televizyondaki en doğal görünen kadının bile yüzünde beş kilo makyaj olduğunu, karısına da aynı şekilde makyaj yapılsa o şekilde görüneceğini kavrayamaz. Makyajı geçtim çoğu kişi artık estetikli, o yüzden adaletsiz bir karşılaştırma yapacağına karına yeterli imkanları sun ve o zaman gör demek istiyorum. Makyajı seven bir kadın olarak hemcinslerime değil erkeklere sinirlendiğimi belirtmek isterim çünkü etrafimdaki çoğu erkegin karısını ya da sevgilisini bir şekilde başkalariyla karşılaştırıp şaka yollu aşağılamasına şahit oldum.

17 ocak 14:06 17 ocak 14:07

113. Benim sevgilimdir. Ona kalsa hepp ama hep makyajsız olmamı ister. hatta kendisi gözaltı morluklarımı da baya beğeniyor sanırım... Canım benim... Zorunlu edit** amann sevgili mevgili yazdık ya hemen eksileyin hemennnnn. Sakın geri kalmayın ** 

Hahahhahahs entry kabine gönderildi muazzam

17 ocak 03:33 17 ocak 09:56

112. Hiç karşıma çıkmamış erkektir. Dışarı çıkarken, “makyaj yapsam mı?” Diye sorduğumda hep “yap tabi” dediler. Doğal halim çirkin belki de bilemedim:/

17 ocak 03:29

111. makyajı da sahtekarlık olarak görme ihtimali yüksek olan erkek. bunun üzerinden "ben böyle beğenip aldım sonra çok başka çok değişik çıktı tazminat hakkım var mı ehe ehe" diye espriler (!) de yapabilir. 

17 ocak 02:29 18 ocak 09:00

110. Abim bu tip erkeklerden biridir. Doğal derken? Açıklaması şu, makyajsız,estetiksiz, operasyonsuz, boyasız. Hatta bu yüzden sevgililerine kan kusturduğunu “madem benim için güzelleşmeye çalışıyorsun ben senin en doğal halini seviyorum yapma” diye kavgalar ettiğini bilirim. Bu mevzuda sık sık tartışıp geçen günlerden birinde meşhur kendall’ın makyajsız ve estetiksiz fotoğrafları patladı. Açtım bir resmini (makyajlı ve estetikli) gösterdim. Bu kadın senin ulaşabileceğin ve seninle de ilgilenen bir kadın onunla evlenir miydin dedim. Evet dedi. Estetikli ve makyajlı olduğunu biliyorsun dimi dedim. Evet dedi. Eski resmini gösterdim, ama bu halden bu hale gelmiş dedim olsun dedi. 

Sonuca geliyorum. Bence hani karısını her anlamda kısıtlayıp dışarıda bakımlı alımlı çalımlı yürüyen hatunlara salya akıtan modeller varya onların derdi kendince heyecan aramak evdekinden de emin olup kimsenin beğenmemesini sağlamak. Tabi birde her kıstırdığı yerde kızı sıkıştırıp tatmin olmak da var ağızlarına makyaj tadı gelmesinmiş, kızlar dokunma makyajlıyım demesinmiş. 

Hep safsata kesinlikle inanmıyorum. 

Hı şunuda söylemek lazım gerçekten hoşlanmayanlar varsa makyajdan falan gidip gerçektende öyle kadınlara tutuluyorlar.  tepelerine çöküp her dakika kavga çıkartıp kendi kalıplarına sokmuyorlar adamın gönlünü onlar çeliyor zaten. 

16 ocak 23:33

109. Klişe tavlama cümleleri kullanan erkektir.

16 ocak 21:47