yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (30)
  • medya (0)

  30. havaalanında karşılaştığı norm ender ile birbirine girmiş olan rapçi. ferocum hızlı giriş yaptın aynı hafta hem lap dance yaptırıp, bi de meslektaşın tarafından hırpalanmak fazla değil mi? gta 5 te değiliz, sakin ol biraz.

  (bkz: ne oldum delisi olmak)

  (link: https://www.superhaber.tv/norm-ender-ile-ben-fero-tekme-tokat-kavga-etti-haber-217590 kaynak)

  edit: fake olduğu söyleniyor.

  9 ağustos 17:38 9 ağustos 18:17

  29. gece kulübünde hayranına kucak dansı yaptıran rap müzik sanatçısı.

  5 ağustos 14:05

  28. ya bu adamdan nefret ediyorum. bunu dinleyen kitle o kadar kötü ki. geçen gün armada'da ben fero ve büyük ev ablukada'nın konseri vardı önce sahneye ben fero çıktı biz diğeri için gelmiştik konsere. ben fero dinleyen kitleyi bir görün arkadaşlar. ateiste şükür namazı kıldırır o derece berbatlar. bu yeni nesil liseli tayfa hem aşırı amerikan özentisi hem de "sikim etti bayram" diye bağıran tipler. şarkılar deseniz aşırı seviyesiz. bırakın rap'i, türkçe müziğin geldiği nokta bu mu diyorsunuz, bir yandan da türk gençliğinin böyle şarkılar dinleyip ne hallere geldiğini görüp üzülüyorsunuz. canlı dinlediğimizde resmen bağırarak söylüyordu baya kötüydü. ortamı ve şarkıları görünce mide özsuyum ağzıma geldi direk kaçtım ortamdan ksjcdladjskfjsd ben fero kendisini dinleyen kitleyi bence bildiği için ona göre yazıyor şarkılarını, net :d

  3 ağustos 00:05

  27. Fight kulüp şarkısındaki performansı çok çok kötü. Hele o sonlara doğru aboovv dedirtecek cinsten. Autone kullanmaya devam etmeli.

  2 ağustos 08:21

  26. Heceliyor rap falan yapmıyor kendisi. 

  2 ağustos 03:11

  25. 3 saniye bakınca beraberinde berkcan, reynmen falan beliriyor. Yıllardır işinin ehli rapçiler memlekette bu kadar geniş bir skalaya hitap edemedi. Arka fonda fero şarkısıyla video çeken +40 teyzeler var artık. Sanırım türkçe rap şu an en parlak dönemini yaşıyor, katlanarak hem de.

  2 ağustos 02:14 2 ağustos 02:22

  24. başıma bir iş gelmeyecekse orman kanunları albümünde bulunan motivasyon parçasını da beğendiğim rap müzisyenidir. verdiği gazla normalin iki katı plank yaptım üstelik dayanıklılık olarak zayıf olduğum bir gün antrenmanı içerisinde.

  ver ulan motivasyon c:

  1 ağustos 20:31

  23. Norm ender'e seksist deyip ben fero savunmak...

  Yaylan sözleri :

  Manitalar hayran, sikim etti bayram

  Veriyoruz ayar, Fero iyi dayar.

  Ha ayrıca babafingo Penis demek ve adamın böyle şarkısı var ama ben fero çok tatlı efendi evet olayın kaslı olmasıyla hiç alakası yok evet...  Böyle modern sozlerle şarkı yapınca seksist olmuyor çünkü. Sırf eli yüzü düzgün diye yere göğe sığdıramadiniz. Mahallenden mc faruk böyle şarkı yazsa iyyy seksist iyyy keko diyeceksin ama iki biceps olunca düşüyorsunuz.

  22 temmuz 08:35 22 temmuz 08:39

  22. cartel, snoop dogg, dmx gibi klasik rapçiler haricinde hiç rap dinlemem. nasıl olduysa spotify "demet akalın" parçasını araya sıkıştırdı.

  şimdi arada bir açıp tek şarkısını dinliyorum. heceleye heceleye kafa sallatıyor.

  20 temmuz 15:26 20 temmuz 15:27

  21. dinleyen herkes dalgasına dinliyor, adamın kendisi de parodi gibi işler yaptığının farkında. tam bir toplumsal (gbkz: guilty pleasure) oldu herhalde. ama ne bileyim, saçmalayıp güya müzik endüstrisiyle dalga geçen insanları dinlemek, bu ülkedeki asla rezil olmama kültürünü iyice besliyor gibi. (gbkz: gaga bulut)'a çok zeki dendiğini gördüğümden beri sol gözüm seyiriyordu zaten, ben fero'ya müthiş mizahşör dendiğini gördüğümden beri ise sağ kulağımdan gri madde damlıyor şıp şıp.

  eskiden böyle parodimsi şeylerin bile bir kalitesi vardı sanki. mesela (gbkz: murat akay)'ın (gbkz: yakışıklıyım) şarkısı ve klibi. ben fero'nun şarkılarının dili ise çok (gbkz: eril). (gbkz: babafingo)'yu dinleyip çok seven 'cool' yaşıtım erkekleri görünce rahmime ağrılar saplanıyor.

  bu arada yanlış anlaşılmasın, ben de bolşoy balerini değilim, pazartesi bienale, salı şiir dinletisine, haftasonu da tek kişilik tiyatro gösterilerine gidiyor değilim. goygoyu çok severim, saçma sapan şeyleri yapıp katıla katıla gülerim. ama ben fero'da ismini koyamadığım bir iticilik, tam ispatlayamadığım bir gariplik var. eril ve cinsiyetçi dilinden kaynaklanıyor bu herhalde.

  11 temmuz 12:40 11 temmuz 12:41

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar