yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (30)
  • medya (0)

  30. havaalanında karşılaştığı norm ender ile birbirine girmiş olan rapçi. ferocum hızlı giriş yaptın aynı hafta hem lap dance yaptırıp, bi de meslektaşın tarafından hırpalanmak fazla değil mi? gta 5 te değiliz, sakin ol biraz.

  (bkz: ne oldum delisi olmak)

  (link: https://www.superhaber.tv/norm-ender-ile-ben-fero-tekme-tokat-kavga-etti-haber-217590 kaynak)

  edit: fake olduğu söyleniyor.

  9 ağustos 17:38 9 ağustos 18:17

  29. gece kulübünde hayranına kucak dansı yaptıran rap müzik sanatçısı.

  5 ağustos 14:05

  28. ya bu adamdan nefret ediyorum. bunu dinleyen kitle o kadar kötü ki. geçen gün armada'da ben fero ve büyük ev ablukada'nın konseri vardı önce sahneye ben fero çıktı biz diğeri için gelmiştik konsere. ben fero dinleyen kitleyi bir görün arkadaşlar. ateiste şükür namazı kıldırır o derece berbatlar. bu yeni nesil liseli tayfa hem aşırı amerikan özentisi hem de "sikim etti bayram" diye bağıran tipler. şarkılar deseniz aşırı seviyesiz. bırakın rap'i, türkçe müziğin geldiği nokta bu mu diyorsunuz, bir yandan da türk gençliğinin böyle şarkılar dinleyip ne hallere geldiğini görüp üzülüyorsunuz. canlı dinlediğimizde resmen bağırarak söylüyordu baya kötüydü. ortamı ve şarkıları görünce mide özsuyum ağzıma geldi direk kaçtım ortamdan ksjcdladjskfjsd ben fero kendisini dinleyen kitleyi bence bildiği için ona göre yazıyor şarkılarını, net :d

  3 ağustos 00:05

  27. Fight kulüp şarkısındaki performansı çok çok kötü. Hele o sonlara doğru aboovv dedirtecek cinsten. Autone kullanmaya devam etmeli.

  2 ağustos 08:21

  26. Heceliyor rap falan yapmıyor kendisi. 

  2 ağustos 03:11

  25. 3 saniye bakınca beraberinde berkcan, reynmen falan beliriyor. Yıllardır işinin ehli rapçiler memlekette bu kadar geniş bir skalaya hitap edemedi. Arka fonda fero şarkısıyla video çeken +40 teyzeler var artık. Sanırım türkçe rap şu an en parlak dönemini yaşıyor, katlanarak hem de.

  2 ağustos 02:14 2 ağustos 02:22

  24. uzun süreli bir rap dinleyicisiyim ve dinlediğim süre boyunca da çok fazla rapçiyi ve mc’yi takip ettim,freestyle kapışmalarının olduğu etkinliklere gittim. ben fero ne kadar türk rapinde genelde küçümsenen bir tarzda ve autotune kullanarak müzik yapsa da -halbuki trap bildiğiniz gibi yabancı ve yeni hiphop dünyasında çok kullanılan bir müzik türü- hiçbir rapçinin utanç verici fanlarına bile bu kadar nazik davrandığını görmedim. ayrıca konserlerine gelen çeşit çeşit insanlardan ne kadar mutlu olduğunu,türkiye gibi bir yerde kimsenin birbirine karışmadan eğlendiğini görmeyi sevdiğini söylemişti berkcan güvenle olan videosunda. gerçekten iyi ve saygılı biri bence. müziği konusunda bir şey diyemem,ben de dinliyorum arada,insanlar onun sagopa ve ceza gibi olamayacağını falan söylüyor sürekli ama sanırım onun da öyle bir iddiası yok. keşke hepimiz ben fero gibi kimin hangi müzikle eğlendiğini önemsemesek. ayrıca son zamanlardaki rap müzik gündemi epeyce meşgul etti ve bu aptal politikacıların yalanlarını dinlemektense insanları rahatlattı biraz da olsa.

  1 ağustos 21:53

  23. başıma bir iş gelmeyecekse orman kanunları albümünde bulunan motivasyon parçasını da beğendiğim rap müzisyenidir. verdiği gazla normalin iki katı plank yaptım üstelik dayanıklılık olarak zayıf olduğum bir gün antrenmanı içerisinde.

  ver ulan motivasyon c:

  1 ağustos 20:31

  22. Norm ender'e seksist deyip ben fero savunmak...

  Yaylan sözleri :

  Manitalar hayran, sikim etti bayram

  Veriyoruz ayar, Fero iyi dayar.

  Ha ayrıca babafingo Penis demek ve adamın böyle şarkısı var ama ben fero çok tatlı efendi evet olayın kaslı olmasıyla hiç alakası yok evet...  Böyle modern sozlerle şarkı yapınca seksist olmuyor çünkü. Sırf eli yüzü düzgün diye yere göğe sığdıramadiniz. Mahallenden mc faruk böyle şarkı yazsa iyyy seksist iyyy keko diyeceksin ama iki biceps olunca düşüyorsunuz.

  22 temmuz 08:35 22 temmuz 08:39

  21. cartel, snoop dogg, dmx gibi klasik rapçiler haricinde hiç rap dinlemem. nasıl olduysa spotify "demet akalın" parçasını araya sıkıştırdı.

  şimdi arada bir açıp tek şarkısını dinliyorum. heceleye heceleye kafa sallatıyor.

  20 temmuz 15:26 20 temmuz 15:27

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar