ben nasıl cesaret etmişim buna denilen şeyler

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (55)
  • medya (0)

55. Okulda o kocaman dikitlerin ve tellerin olduğu duvardan etekle atlamıştım ve kaçmıştım bir yerime girse neler olurdu tahmin etmek istemiyorum

Tuvalette kilitli kaldığımda da küçük camdan atlamıştım balkona doğru ev 3.kat bu arada

17 şubat 23:13

54. Arabada seks  

17 şubat 20:46

53. paranormal olaylar başlığını okuyup linki verilen 3 ekşi girdisini de okumak.

sonrasında başlığı engelledim. yalnız annem biraz hastaydı, yatıyodu. ben de duyduğum her sesi bir şey sandığım için aramam gereken bir arkadaşımı aradım. annemin odasının önünden geçerken bir de ne göreyim. annem yatağın ucuna geçmiş oturuyor boş boş duvara bakıyor. içine bir şeyler kaçtı sandım vallahi. (gizlinot: girdi yanlış başlıkta mı oldu karar veremedim )

17 şubat 20:06


52. 17 yaşına girdikten birkaç hafta sonra sırt çantasıyla hollandaya gitmiştim tek başıma. Dandik otellerde kalıp tüm gün gezmiştim. Çok cesaret edilmeyecek bir şey değil ama 16’yı yeni bitirmişim bu ne özgüven givemelove .d

17 şubat 12:04

51. tıp okumak

17 şubat 11:59

50. Lisedeyken üniversite şenlikleri gibi bi şey olmuştu, biz de gitmiştik, konser vardı, sıkış tepiş bekliyoruz, 2 saat önceden gittik falan,  arkadan ayaklarında 20 santim topuklu ayakkabıyla iki kız milleti yara yara öne doğru ilerliyorlardı, biraz da güzel, uzun boylu falan oluca kimse çıt çıkarmıyor tabi. Bizim önümüze geçmeye çalıştılar dedim "ne yapıyorsun biz eşşek başı mıyız da iki saar önceden geldik bekliyoruz, geçemezsin." Kızın omzuna bilr gelmiyorum bu arada alwllelrlfl. Kız bana diklendi dedi ki "çekil be sünepe sana mı sorucam" önde durdum, geçirmiyorum geçemezsin dedim biraz söz dalaşı falan oldu, kız çıkardı cebinden bir çakı, dayadı boynuma. neyime güveniyorsam dedim ki "kes lan sıkıyorsa, bunca insanın güvenliğin içinde bir bok yapamazsın" ama metalin soğukluğunu hissediyorum yani alwlelrşşg o sırada arkadaşlarım beni çekiştire çekiştire arkaya aldılar, O deve dikeni geçti öne. Bu da böyle bir anımdır.

17 şubat 10:52

49. Grafikerim. Bilindik iyi bir ajansta çalışıyordum ama toydum daha. Başımızda art director falan yok. Danışcak kimse yok. Elimden geleni ve bildiğimi okuyorum. Sektöründe tanınan ajans sahibi çağırdı. Yaptığım işleri eleştiriyor. “Bana verdiğiniz paraya göre  farkında olmalısınız ki elimden gelen bu dışarda benden çok daha iyiler var önce onları işe alın o zaman” dedim. Öyle mi dedi. Öyle dedim. Ama adammış. Tazminatımı verdi. Kuş gibi oldum. 

17 şubat 10:26


48. her şeyi attım bir kenara. yazdan beri öyle bir yemiş yemiş oturmuşum ki inanamıyorum kendime. 10 kilo vereceğim diye yemediğim garip besin kalmamışken, yürümediğim dağ, bayır, tepe kalmamışken ben nasıl yarınlar yokmuşçasına yemeye cesaret etmişim? allah'ım acı çekiyorum. emeğimle, alnımın teriyle, sabahın 7 sinde uyanıp bir saat yaptığım yürüyüşlerle, cebimdeki son paramla aldığım ateş pahası kuruyemişlerle verdiğim tüm kiloyu geri almışım. zayıfladım diye dolabımı küçük bedenle doldurdum, şimdi sabahları çıkarken dolabın önünde ağlayasım geliyor. giyecek hiçbir şeyim yok, olan da yakışmıyor. bir daha o kadar kararlı zayıflama motivasyonunu nasıl bulacağım? zayıflamak çok maliyetli bir işmiş arkadaşlar.

17 şubat 09:59

47. lise 1deyken internetten tanışıp hiç görmeden aşık olduğum (gizlinot: swh) benden dört beş yaş büyük olan sözde sevgilimin hatta eski sevgilimin kapısına dayanmıştım beni nasıl terk edersin diye. Şimdiki aklım olsa hayatta yapmam, ne münasebet canım.

17 şubat 08:22

46. Kurumsallık kavramını çok yanlış anlamış bir fabrikada üretim mühendisi olarak çalışıyordum. Fabrikanın sahibi her halta karışan, içeriye taktirdigi kameralarla bizi izleyip hatta telefonla arayıp talimatlar veren bur adamdi. Birgün tüm muhendis kadrosunu ve müdürleri toplayıp bir konuşma yaptı. Neymiş efendim üretim kötüymüş, fabrikayı kapatir gidermiş, onun yedi sülalesine bir şey olmazmis da olan bize olurmus, boş boş konuşuyor. Ben zaten orada çalışmaktan illallah etmişim, pardon x bey o zaman kapatın fabrikayı siz dr kurtulun biz de kurtulalım, bu benim çalıştığım 4. fabrikam her patron ayni şeyi söylüyor boş yere yapamayacağınız şeyleri söylemeyin dedim. Dehşet bir sessizlik oldu süslüler. Sonra adam ehe öhö derken müsadenizle deyip toplantıdan çıktım eşyalarımı topladım ve fabrikadan ayrıldım. Sonra tabiki kovuldum. Umrumda oldu mu, zerre olmadı valla öyle o adamları mala bağladım ya o bana yeter.

17 şubat 00:05