yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • medya (5)

  15. Sevgililerine göre başka bir insana bürünüyor bu özelliği takip ettiğim zamanlar yormuştu beni zkzmdgz ama dış görüşünü beğeniyorum tatlı biri

  24 ağustos 2019 20:58 24 ağustos 2019 20:58

  14. Tanım: yarı Instagram ve twitter ünlümsüsü. Gece/mutfak dedikodusu: Twitter'da eski sevgilim fav'lardı bu kullanıcının üç yaş tweetlerini, oradan gözüme çarpmaya başladı kaç sene önce. (Bkz: eski sevgilinin eski olduğunu hatırlatan şeyler) Değişik bir kitlesi var, seviyor mu nefret mi ediyor belli değil. Sevmesem de az çok fikre sahibim. Kendisinin meşhur bir lafı vardır gelen yorumlara; sevmiyorsan takip etme?? diye. Haklı da ama insan merak ediyor saçma bir şekilde. Neyse. Twitter'da a dese b dese retweet ediliyor falan, altta linç yiyor bazen. Bazen gündemden düşünce bir yıl önce kendisi hakkında yapılan bir yorumu arar, bulur, alıntılayarak cevap verir. Sonra linç yiyorum moduna girer. Şahit oldum. Instagram'da ise devrik bakışlı storyleri ile meşhurdur. İç bayar. Gerçekten kaç bin kişi izlerken sıkılmıyor mu hep biyometrik kadraj ve bir çift kocaman lenslerle aynı bakışlardan? Linç yemek için kışkırtma taktiği vardır, tutar. Savunması genelde "yo çok güzelim, hayır çok güzel" tarzındadır. Aynen en güzel ve haklı sensin. Sevgilisi ile olan ilişkisiyle alakalı şöyle bir yorumum var kendimce ki takip edenleriniz varsa hak verecektir çünkü fiks bu; kavga ettiklerinde fotoğrafları arşivliyor>sonra i'm not yours şarkısını paylaşıyor>sonra fotoğraflar tekrar yerini alıyor>sonra sevgilisinin ona aldığı hediyeleri veya ortak anlamı olan bir nesneyi hikayesine koyuyor>galiba barışıyorlar bu sıralama sonunda. Gereksiz uzun bir yazı oldu ama bu akşam da bunlara denk gelince taze taze dedikodu yaptım. İnsan gözlemlemeyi severim. Eehh dediğim anlardaysa yorumlarım. Kapladığım yerden özür dileyerek sonlandırıyorum bu gereksiz bilgileri.

  29 nisan 2019 00:03

  13. Kız: doki doki literature club terk

  Oğlan: stage 4 nargile cafe addict

  Sonuç: engelle

  6 nisan 2019 15:21


  12. Instagramda denk geldi bir göz attım. Sevgilisinden ayrılırsa kız post atamayacak galiba ve sevgilisi biraz fazla asabi gibi fotoğraflarda, gerildim.

  13 mart 2019 00:48

  11. ben seviyorum tatlış bi kız. evet çok selfie çekiyo ve her selfiesi aynı o yüzden instagramda takip etmiyorum. kendi halinde takılıyor, kendince komik, minnoş, bazılarına itici gelen bi tarzı var, olabilir. bazı tivitleri de hoşuma gidiyo benim. ayrıca burda "kadınlar istediğini yapar, istediğiyle sevgili olur, istediğini giyer" diye bağırıp çağıran tayfa nerde bi fenomen bir kadın görse fütursuzca "bütün fenolarla takıldı abi yeaaa" ağzı yapıyo sebebi nedir bunun? kız popüler olmuş bi şekilde, ekmeğini de yiyodur bu işin muhakkak ve yesin gayet normal, sevmiyosan takip etmezsin, eleştirirsin ona da okey ama "herkesle sevgili oldu" muhabbeti gereksiz ve hadsiz bir eleştiridir kanımca.

  2 mart 2018 13:47

  10. Toşkonun güncel manitası tam adı Damla Özkan. Toşkonun bir önceki manitası da Rana Özkandı. Şaşırtan tesadüf...

  1 mart 2018 19:03 1 mart 2018 19:04

  9. ilk bakışta "bedawa la" diye okuduğum başlıkta gördüğüm üzere twitter fenomeniymiş..

  1 mart 2018 18:58


  8. kawaii olayını pembe kaka yapıyorum/prensesim durumuyla karıştırmış gibi görünüyor...ha bi de sanki tüm fotoğrafları aynı gibi geliyor bana neden bilmiyorum...

  edit:kızı neden asssırı antipatik buldugumu hatırladım, babam beni dövüyo diye bir tweet atmıstı ya da biosuna yazmıstı bi aralar.

  bu tarz mizahları komik bulmuyorum, insanlara sıcak evlerinde oturduklarından cok cok uzak bir olay gibi geliyor olabilir dayak yemek -öyle uzak ki bundan rahatca espri döndürebiliyorlar- ancak bu tarz olaylara maruz kalan ve ciddi anlamda siddet görenler var.

  haa derseniz ki alt tarafı espri amaçlı yine de komik bulmuyorum.

  özellikle bizimki gibi bir ülkede yasayan-kadına yönelik taciz,siddet,asagılamanın had safhada oldugu-kadınlar bu tarz mevzularda daha duyarlı olmalı diye düsünüyorum.

  28 şubat 2018 20:16 28 şubat 2018 21:12

  7. 27 yaşında mıymış!!! Görüntüsünü bilemem ama hareketleri 12 ve kasıtlı yapıyor gibi (gizlinot: ahahahahah)

  28 şubat 2018 20:08

  6. Yaşini gostermiyor, baya da guzel ama yazdiklari fos.

  28 şubat 2018 20:07