yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (40)
  • medya (9)

  40. Türkiye'de oyunculuk yaptığını iddia eden adamların ve madamların yemeyip içmeyip bu güzide aktörün işlerini takip etmeleri gerekiyor. Oyunculuk nedir, nasıl yapılır? Düzgün diksiyon nedir, ses ve diyafram nefesi nasıl kullanılır? Bedensel esneklik ve kondisyon nasıl geliştirilir? Bir karakter nasıl yaratılır ve daha da önemlisi nasıl içselleştirilir. Tek derdi spor merkezlerinde kas şişirmek olan ve daha okuduğunu bile anlamaktan aciz jönlerimizin, botoksa düşmüş japon balığı gibi bakan esas kızlarımızın dikkatine! Oyunculuk öyle poz kesmek, laf söylemek değildir. Özellikle ingilizlerin her mizanseni  defalarca çalışan, sistematik ve temiz bir oyunculukları var.  Bizde ise tam tersi, senaryoya şöyle bir bakıp allah ne verdiyse sete giriyorlar. Tek dert ise güzellik/ yakışıklılık kaygısı. Şunu demek istiyorum; sen elinden geleni yapıp, kanının son damlasına kadar çalışıp, yüreğini ortaya koyarsan güzellik de yakışıklılık da kendiliğinden beliriveriyor. Senden yayılan enerji ve tutku cam ekrandan bile yüzümüze tokat gibi çarpıyor. Bkz benedict cumberbatch.

  12 mart 00:38

  39. Sherlock'ta izliyoruz, kendisini seviyoruz. Aşırı çekici geliyor. Kıyafetleri dahil.

  28 ağustos 2019 14:54

  38. Kendisine yakından bakıp incelendiğinde yakışıklı değil fakat öyle bir havası var ki hem çok karizma hem çekici hem de yakışıklı geliyor. Oyunculuğu mükemmel olan biri yer aldığı 5-6 yapımı izledim. Kendini çok veriyor canlandırdığı karakter ile bütünleşiyor. Aynı zamanda harika bir kişiliğe sahiptir. Hakkındaki haberlere Google'dan bakılabilir. Benim için sherlock ile bütünleşti. Harika İngiliz aksanı için sabaha kadar konuş ben dinlerim seni demek istiyorum. Beyaz ten siyah saç mavi göz ve ingiliz aksanı en tehlikeli 4lü kendisinde sahip.

  15 temmuz 2019 16:40


  37. Penguin diyemeyişi çok sevimli. Bir izleyin derim. 

  3 şubat 2019 15:25

  36. çok yakışıklı bulduğum, İngiliz dendiğinde kafamda canlanan tipi şekillendiren erkek oyuncu. Bir de bende temizlik hissi uyandırıyor. Nasıl desem filmini falan izlerken burnuma sabun kokusu geliyor. Sanki hep sabun kokarmış gibi bir his. Ayrıca çok iyi bir oyuncudur. Oynadığı her karakterde farklı bir kişiliğe bürünüyor, kendini tekrar etmiyor. 

  3 şubat 2019 13:10

  35. Sen nasıl bir adamsın ya... ne yazsam eksik kalacak. Elmacık kemiklerinden mi bahsetsem ingiliz beyefendiliğinden mi yoksa mütevazi ve duyarlı olmasından mı? 

  Hayallerimin sherlock’uydun neden terk ettin beni :(

  1 ocak 2018 05:07 3 şubat 2019 23:55

  34. (gizlinot: önce koca entryi silmeyi başardığı için istisnai'ye alkış yolluyoruz)

  eskiden yüz hatlarını sebebi çözülemeyen rahatsız edecek kadar garip bulduğum, hatta uzaylıya benzettiğim- zira evin arka bahçesinde uzaylı beslediğim için neye benzediğini biliyorum- itici gelen bir beydi. sonra sherlock izlemek gibi bir gaflete düştüm. evet gaflet zira ondan sonra iflah olmadım.(gizlinot: instagramdan fan sayfalarını takip ediyorum :()

  zeka benim için en büyük cazibe unsuru. bir de bu yetmez gibi o ellerimle karışmak istediğim dalgalı saçları, göğüs kaslarından yırtılmaya meyleden gömlek düğmeleri falan piyuww.

  (link: https://www.youtube.com/watch?v=QkFfctcZgRA hangimiz sevmedik çılgınlar gibi :()

  benim için en seksi hali sherlock versiyonu. diğer halleri çok cazip gelmiyor.

  süslülerin bıraktığı linklere göz atarken biri mr. darcy'i oynasa falan yazmış.

  ya rabbel alemin ne harika bir karışım böyle. o havuz sahnesini uzata uzata çekseler, hikaye 7859433. bölüm sürse ve o saçlar yine dalga dalga arzı endam etse.

  sonrasında ortalıkta (link: http://img04.blogcu.com/v2/images/orj/e/n/y/enyenifilmlerdiziler/enyenifilmlerdiziler_133270926857.jpg böyle) biri görürseniz bilin ki o benim.

  (gizlinot: moralim bok gibiydi linkler sayesinde yükseldim biraz) (gizlinot: tenk yu)

  1 ocak 2018 02:16


  33. iyi ama bir tom hiddleston kesinlikle değil. 

  31 aralık 2017 15:11

  32. Aksanını, ses tonunu ve efendi tavırlarını beğeniyorum ama kesinlikle seksi bulmuyorum. Seksi bulmayı bırak yakışıklı ya da çekici de bulmuyorum. İnsanların akın akın bu adamla sevişmek istemesine de çok şaşıyorum bu yüzden ama zevk meselesi tabi.

  Son dönemde her 3 filmden 5inde oynuyor Jennifer lawrence gibi ama en azından iyi bir oyuncu da filmlerini izlemek her zaman keyifli oluyor.

  Dipnot: gönlümün gerçek sherlock holmes'ü Robert Downey Jr.dır.

  31 aralık 2017 14:17 31 aralık 2017 14:18

  31. (link: https://youtu.be/ttNMOp5NJzQ Sherlock'ta) hem senaryoyu Steven moffat ile beraber yazan hem de Sherlock'un abisi mycroft karakterini canlandıran mark gatiss'e striptiz yapmış. Mark da gevrek gevrek gülüyor. Gülersin tabi köpek, benedict bana striptiz yapsa bendeki keyif de eşşekte olmazdı tAbi. 

  Yazıklar olsun 10 dk arayla başlığa 2. Entrymi girdim. 

  31 aralık 2017 14:05