yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • oylar (10)
  • medya (1)
  3

  15. Açıkcası çok da bayılmadım, kaşları sertleştiriyor ve ben o histen hiç haz etmiyorum. Sabitlemesi başarılı ama Kaşlarımı da döktü,  bir daha alacağımı sanmıyorum. 

  13 ekim 10:37

  14. kaşlarım kalın ve gür öncelikle bunu belirteyim. piyasadaki bir çok kaş jelinden umduğumu bulamadıktan sonra bunu aldım çünkü kalın ve koyu renk kaş eğer düşük durursa gerçekten görüntü hiç hoş olmuyor. fakat ben bu üründen de umduğumu bulamadım. fırçası küçük geliyor bir kere üst üste geçmek zorunda kalıyorum, bu sefer de beyaz beyaz kalıntılar. ben öyle zank diye sabitlediğini falan da görmedim bir yerden sonra kaş yeniden düşebiliyor. sen de benimle değilsin benefit..

  13 şubat 11:51

  4

  13. kaşlarımın yukarı doğru taranmış olmasını her zaman severim. ardell kaş jeli kullanıyordum ve çok hafif bir yapısı olması hoşuma gittiği için bittikçe aldım senelerce. fakat artık bulmakta zorlandığım için bir kaş sabitleyici arayışına girdim ve en çok övüleni bu olduğu için bir tane satın aldım. aslında ürünü beğendim beğenmesine fakat gün sonunda kaşımda beyaz beyaz kalması beni çok rahatsız etti. zaten uhu gibi yapısı bence. evet yukarı doğru güzel kaldırıp sabitlemesi iyi ama o kalıntılar fiyatı yüksek bir ürün olduğu için gözardı edebileceğim bir şey olmadı :) browauw diye bir sabunu siparişi verdim şimdi. eğer memnun kalmazsam falan belki yine satın alırım benefit'i ama çok da gönül rahatlığı ile tavsiye edeceğim bir ürün değil malesef.

  23 aralık 2020 14:26


  5

  12. Üçüncü kutusuna geçtiğim kaş sabitleyicim.

  Oldukça dağınık kaşlarım var ve kaşlarımı sadece taramak bile yüzümde ciddi oranda bir toparlanma sağlıyor. Bir yanı uzun, bir yanı kısa olan kullanışlı bir fırçası var, kaşları sertleştirmeden çok iyi bir şekilde sabitliyor. Benim için en iyi özelliği kaşlarımı dökmemesi oldu. Bu tür sabitleyici ürünler, özellikle de kaşları sertleştiren sabitleyicilerin kaşları dökeceğini düşünüyorum. Açıkçası başka hiçbir kaş sabitleyici denemedim, benefit'ten memnunum. Son aldığımda fiyatı maalesef 279'du.

  7 ağustos 2020 01:15

  11. kesinlikle bu zamana dek ıyıkı almışım dediğim bir ürün. benim kaslarım seyrek ve çok dağınık o yüzden tam anlamıyla sabitleyen bir kas jeli bulmak benim için çok zor oldu. bazı kullanan arkadaşlarım kasa verdiği sertliği pek sevmeselerde benim için bir problem değil açıkçası ben o sertliği seviyorum. Benim için tamamiyle parasını hakeden bir ürün.

  5 ağustos 2020 01:35

  5

  10. Şeffaf olanı kullanıyorum, sürekli değil ama özel zamanlarda kullanıyorum, sabitleyici ve kaşı tel tel ayırması özelliğiyle hemen favorim oldu, oldukça memnunum. Sabitleme özelliği süper ve gerçekten seyrek kaşlar bile dolgun gözükebiliyor bu ürünle. Kötü yanları olarak üst üste sürerseniz beyaz kalıntı bırakabiliyor bu nedenle bir kere geçmenizi tavsiye ederim bikaç kez üst üste uygularsanız kaşlar kaskatı olup beyaz topaklanmalar olabilir onun dışında çok memnunum, bir sürü sabitleyici denedim en iyi sonucu bu üründe aldım.

  18 şubat 2020 11:19

  4

  9. Drugstore çoğu markanın şeffaf jellerini hatim ettiğimi söyleyebilirim çoğunu en az bir kere aldım veya denedim. zor bir kaşım var.(gizlinot: Kalın, gür ve uzun da sayılabilir. Aralarda boşluklarım da var ve doldurmadan kaşlarımı boşlukların üstüne tarayarak hafif kamufle ediyorum.) Sonuç olarak Düzgünce tarayıp bütün gün öyle durması benim için önemli bir öncelik. kullandığım çoğu marka ya gün sonunda etkisini yitirdi ya da kaşımda beyaz kalıntı bıraktı.(gizlinot: p/f olarak 1-2 istisna ürün buldum ama kalıcılık olarak bana yeterli gelmediler)

  Kaşları aşırı sertleştiriyor. Beni rahatsız etmedi ama herkes hoşlanmayabilir. Fırçasına aşırı bayılmadığımı söyleyebilirim gimme brow tarzı minik fırçaları daha çok seviyorum ama iş görüyor performans olarak. Bildiğimiz tinere benzer bir kokusu var. İnatçı kaşlarınız varsa bütçeniz de uygunsa kesinlikle tavsiye ediyorum. Yoksa ince, biraz daha düzgün dursun yeterli kaşlar için pek elzem bir ürün değil.

  25 kasım 2019 01:04


  5

  8. Bana en yakın sephorada şeffaf kaş jeli olarak ancak kendisini bulabildiğim için aldım. Plastik bir fırçaya sahip. Daha önce kıl fırçalar kullandığım için biraz üzüldüm ama sonra iyi anlaştık. Hatta biraz nazar bile değdirmiş olabilirim kendisine ki bugün kaşlarımı düzelteyim derken fırçanın yarısını da kesmişim. 

  Ürün gerçekten uhu kıvamında ama kaşlarımı beyazlatmadı. Kuruyunca çok çok az kalıntı bırakıyor. Kaşları sabitlemesi mükemmel. Make up for ever daha doğal daha hafif sabitlerken bu ürün kaşları duygununkiler gibi gösteriyor. İki haftadır duygu gibi yapıyorum. Kaşlarım onunkiler kadar saldım çayıra şeklinde olmadığı için hem derli toplu hem de hafif çılgın görünüyor inanılmaz memnunum. Sabah 7 gibi sürdüğüm ürün ertesi gün 5 e kadar aynı şekilde kaldı. 24 saat etkili mi bilemiyorum ama ben nasıl bırakıyorsam öyle buluyorum kaşlarımı. 

  Kokusu da beni rahatsız etmiyor bu konuda da başarılı. İndirimle 220 ye aldım ama değmez tabii ki. 220 birim parayla millet neler neler alırken insan üzülüyor. 

  Olumsuz tek bir yanına gelirsem bu ürün parlıyor. Benim kaşlarım çok gür olmadığı için gözardı edebiliyorum ama kaşları gerçekten dolu dolu olan erkek kuzenimde bakalım nasıl olacak diye denediğimizde parıl parıl parladı kaşları. Kalın kaşlı kişiler için doğal sonuç veren bir ürün değil ne yazık ki. 

  -ürünle ilgili düşüncelerim değiştiği için güncelleme yapmak istedim. daha önce uhu kıvamında olduğunu yazmıştım. o zamandan bu güne yapısı daha da koyulaştı. fırçasıyla kaşlarıma eskisi gibi şekil veremediğimi fark ettim. bu fırçayla sadece duygununkiler gibi tarayabiliyorum kaşlarımı. ve ürünün kendisi kuruyunca kalıntı bırakmasa da güneş kremi ve nemlendiriciyle birleşince pek hoş olmuyor. bana verdiği hissi ve denizden çıktıktan sonra sertleşen saç gibi olmasını sevmiyorum. kaşlarım resmen kıtır kıtır oluyor. ürün bitmeden başka bir markaya geçeceğim.

  ilgili medya:
  1
  25 ekim 2019 15:26 11 aralık 2019 21:40

  5

  7. 1 sene önceki girdimde belirttiğim üzere çok sevdiğim kaş sabitleyicisi. Bu süre zarfında başka kaş sabitleme jeli kullanmadım ve gelen zamlara inat 3 adet bitirdim. Ürün gerçekten çok başarılı, uzun ve kalın olan kaşlarımı gün sonuna kadar yerinden oynatmıyor.

  Ancak şu an 250'nin üzerinde fiyatı sonucunda almamaya inat ettim. Bir ay kadar önce kalıp sabunla sabitleyeyim kaşlarımı dedim. Bu yöntem bana benefit'i hiç arattırmadı. Artık ne benefit 24hr'u ne de başka bir kaş sabitleme jelini alacağımı sanmıyorum.

  Not: Yeşil sabun bile kullandım, hiç kalıntı bırakmadı bende.

  14 ağustos 2019 22:18

  4

  6. 24 saat kalıcılık kısmı yalan olmakla birlikte kas sabitleyici jeller arasında en iyisidir. benim kaslarım bildiğiniz aşağıya bakıyor o yüzden benim için kurtarıcı bir ürün türkiye de amerika fiyatının neredeyse iki katına satılıyor bu nedenle yurtdışından elde edebiliyorsanız almanız tavsiye edilir.

  14 ağustos 2019 16:04