benefit badgalbang maskara

0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (24)
  • oylar (0)
  • medya (2)

24. (link: https://www.youtube.com/watch?v=pgiKSysX8RQ şu videoda) maskarayla ilgili gerçek yorumları görebilirsiniz.

15 şubat 21:05

23. cruelty free olmadığı için benefit’ten yaklaşık bir senedir alışveriş yapmadığımı bir kenara bırakırsam, kirpikleri uzaya çıkardığına gözlerimle şahit olsam bile 160 tl vermeyeceğim maskaradır.

bu ülkede asgari ücret 1603 tl. milyoner olsam, duygu sevimsizi ve bilimum youtubera 168 tl’lık şeffaf kaş maskaralarını peşkeş çeken markaya kuruş koklatmam. 

15 şubat 15:43

22. İnsanların tanıtımda denerken cektikleri videoları izledim hepsi maskaralı kirpiklerine sürüyordu ee ne anladım sizin övgülerinizden? Bugünde ojelerfora sürmüş o da övdü, kirpiklerini hep yapıştırmıs, güzel durmuyordu. Göz var izan var bunun neresi muhteşem? 

Benefit şahan gökbakar'a özendi heralde en güzel övenlere en dolu hediye paketleri mi gidecek ne?

12 şubat 21:49


21. şu ana kadar hiçbir blogger/youtuber ımzda ilk kullanışta kirpikleri birbirne yapıştırma, akma, dökülme yaptığını duymadığım maskaradır.

ya benefit sen bu işi biliyosun yav.

12 şubat 21:41

20. arkadaşlar youtuberların bayıla bayıla anlattığı diğer ürünler gibi cidden tam bir pr şişirmesi zaten maldivler işte astronot kıyafetler falan fazla gelmişti bana neyse dün denemek için sephorada sürdüm aman allahım re-za-let.. kirpiklerimi yapıştıracaksan, ıslak ıslaksan nasıl 160 tl olabilirsin.. zaten genel olarak benefit bana fazla şişirme geliyor bir tek they're real maskarasını bittikçe alabilirim o da alternatifsiz değil yani kısacası almayın canım süslüler yazık o paraya

12 şubat 14:55

19. dün sephora'da ''bu kadar tantana koparmalarının sebebi neymiş'' diye merak ettiren maskara. fırçasına baktım yapış yapış olmuş hepsi. fırçasının da bulunamayacak bir tarafı yok.

bu kadar kötü bir maskaraya bu denli pr harcaması yapılmasına çok üzüldüm. they're real da roller lash de kullanmıştım ikisinden de memnundum ama keşke bunun pr harcamasını ar-ge'ye yatırsalarmış.

12 şubat 14:21

18. kullanmadım ya da denemedim fakat biraz önce jeffree star’ın inceleme videosunu izledim. roller lash mascara’yla karşılaştırıyordu. jeffree ne kadar videoda beğendiğini söylese de, bence o kadar kötü görünüyordu ki... kirpiklerini topak topak yapmış ve birleştirmiş. hakkını yememek lazım şimdi kirpikleri uzatmış fakat o kadar yapay duruyor ki... örümcek bacağı gibi. zaten kendisi de örümcek bacağı benzetmesini yapıyordu videoda. roller lash mascara uyguladığı kirpikleri çok daha güzel duruyordu. beelki doğal durmayan uzun kirpik sevenler sevebilir ama bilemedim.

hele bir de örümcek bacağı efekti verilmiş kirpiklere laf eden duygu’nun bunun tanıtımını yapması da beni biraz güldürdü.

12 şubat 02:19


17. Bir süslümüzün dediği gibi essence maximum definition volume maskaranın fırçası buna çok benziyor. Benefit i denemedim daha ama geçenlerde essence standını kurcalarken bahsettiğim rimele rastlayıp fırçası ne kadar badgalbang e benziyor diye denedim ve sonuçtan memnun kaldım essence oldukça uzattı hafif dolgunlukta verdi etkisini beğendim baya. Bir maskara için 165 tl vermeye hiç gerek yok süslüler eğer bu tarz fırçaları beğeniyorsanız rossman veya eve shop a gittiğinizde essence rimeli bir deneyin derim.

12 şubat 00:38

16.  sephoraya adım attığınız anda benefit standına çekilip tanıtıma maruz kalıyorsunuz :) almayacağımı belirtmeme rağmen benefit görevlisi olan kızı geri çevirmek istemeyip denedim.  Sonuç: Kirpiklerimi feci şekilde birbirine yapıştırdı. Evet uzatıyor ama volume vermeye çalışırken tüm kirpikleri birleştiriyor. Belki daha özenli sürülürse güzel bir görüntü elde edilebilir ama ben beğenmedim. 

Kalıcılık konusuna gelirsek, onda da sınıfta kaldı. Günün sonunda sadece göz altlarım değil tüm yüzüm Simsiyahtı.

Açıkcası bir rimele bu kadar para vereceksem en azından akmamasını beklerim. Zaten asla almazdım, beğenmediğim iyi oldu.

Tanım: Yanında verdikleri promosyonlara rağmen parasını asla hak etmeyen rimel.. 

11 şubat 22:24

15. fırçası birebir essence maximum definition isimli maskarayla aynı. bi numarası yok. gittim gördüm. o paraya değmez. onun yerine essence alıp maskara bittiğinde sevdiğiniz solüsyona o fırçayı sokmak bile daha mantıklı........

11 şubat 22:13