3.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (46)
  • oylar (2)
  • medya (6)

46. kirpiklerim uzun ve kıvrık sayılabilecek kirpikler fakat çok açık renk ve cılızlar. gözlerim çok sulanır, alt kirpiklerime hiç maskara sürmememe rağmen maskaralar gözümde pek durmaz. benim için maskarada en önemli kıstaslar, akmaması, tel tel ayırması ve kesinlikle yapıştırmaması; bunun dışında herkes gibi bol hacim, siyahlık, uzunluk, kıvrıklık... bu maskara, tek katta şimdiye kadar gördüğüm en iyi görüntüyü veriyor. simsiyah, tertemiz, uzun ve hacimli kirpikler. fakat ikinci katı uyguladığım an kirpiklerim adeta tutam tutam oluyor, böyle bir yapışma olamaz. sadece günlük kullanayım ve tek kat uygulayayım diyorum ancak asıl sorun, bu maskara müthiş akıyor. tek kat ve sadece üst kirpiğe uyguladığım bu maskara, günün daha ortasına bile gelmeden gözlerimin altını simsiyah yapıyor. eğer gözlerinizden maskara pek akmıyorsa tek kat uygulama halinde çok güzel göründüğünü söyleyebilirim. ama bende kalıcılık sıfır. şu sıralar üzerinden bir kat waterproof maskara geçerek kullanıyor ve maskarayı tüketmeye çalışıyorum.

6 mayıs 23:32

45. bir önceki girdiyi silmek durumunda kaldım, eski girdime ilave edeyim diye eski girdiyi kopyalarken profil bilgilerim karışmış kusura bakmayın :) 

*mini boy:85 tl büyük boy:165 tl

*kirpik tipim: aşağıya doğru bakan, kıvrılmakta çok inatçı,ince, orta uzunluk ve orta gürlüğe sahip.

-yapısı çok ıslak fırça yapısına bakılırsa tek tek ayırması gerekirken birbirine yapıştırıyor örümcek kirpik görüntüsü oluşuyor

-hacim veren bir maskara değil dediğim gibi kirpik yapıştırıyor böylece kirpikleriniz daha dolgun veya hacimliymiş gibi görünüyor

-kirpikleri kaldırıp kıvırırıyor

-kirpikleri uzatıyor

-ilk katta ayırıyor fakat daha sonra kirpik üstünden maskara geçince kirpikler yapışıyor

-siyahlığı çok güzel

-uzun süre kirpiklerimi indirmeden kıvrık tutuyor 

-ağırlık yapmıyor

-hemen kurumuyor

- ve en kötü yanı alt kirpik diplerine buram buram maskara dökülüyor sürdükten bir kaç saat sonra tüm göz altınız siyah siyah benekler doluyor

20 nisan 18:57 20 nisan 18:58

44. son gittiğim iki sephorada da 'aa siz benefitin yeni maskarasını gördünüz mü? satış rekorlarları kırıyor. müthiş bir maskara.' diye hem bana hem de standın önünden geçenlere pazarlamaya çalışıyorşardı. ikisinde de birebir aynı cümle ile söylenince bir tuhaflık hissettim. yeni satış stratejisi sanırım; satış rekorları kırıyor diyerek ilgi çekmek, merak uyandırmak istiyorlar.

ilk girdiğim mağazada kadın zorla denettirmeye kalktı. ben 'yok benim hiç ilgimi çekmedi o maskara. sağ olun.' diye kibarca reddettim. sonra 'aa o da ne demek? uzay teknolojisi kullanılmış, içindeki partiküller sayesinde 36 saat!! dayanıyor, akmıyor.' dedi ve maskaralı kirpiklerine sürmeye başladı. sonuç tabiki birbirine yapışmış kirpikler. bende uzay teknolojisi diyince hemen etkilenip alcam, 36 saat çıkarmıcam; yok canım. 'lancome un maskaralarından çok memnunum ben başka bir şey denemek istemiyorum.' dedim ve çalışanın ifadesiz bakışları eşliğinde uzaklaştım stanttan. ayak üstü insanları etkileyip satmaya çalışıyorlar. ama yok yer miyim bunları; duygunun tatilinin parasını, youtuberların biten ürünlerinin parasını ödeyemem valla kusura bakma benefit.

9 nisan 21:49


43. Tek artı yönü simsiyah bir rengi olması bunun dışında güzel olan tek bir yanı yok. Tüm gün gözümden akıp beni pandaya çevirdi. Asla 175 tl vermek akıl işi değil. Yapısı herkesin söylediği gibi çok ıslak ve bulaşıcı. Tam bir işkence 😔

2 mart 00:27

42. Sadece soruyorum They're Real varken neden bu?

Hem parasını hak etmiyor hem de örümcek bacağı yapıyor Essence in şu pembe kutulu rimelinden bile daha güzel verim aldım.

1 mart 21:17

41. mağazada testerini denedim. 165'tl derken utanmaları lazımdı. ya da tester koymamaları lazım mağazalara çünkü kesinlikle o fiyatı hak etmiyor. aşırı siyah ve örümcek bacağı görüntüsü yarattı benim hiç hoşuma gitmedi.

1 mart 17:45

40.  (gbkz: benefit selin) hediye ederse kabul ederim Ama gidip Satın almam.

Tanım: abuk fiyatlı benefit ürünü.

1 mart 13:47


39. Waterproof ve normal maskara olmak üzere iki çeşidir var ve fiyatı 139TL. Instagramdan ve Benefit reklamlarından gördüğüm kadarıyla önce-sonra(before-after) ları gerçekten çok başarılı duruyor - Reklam ve pazarlaması iyi yapılmış bir ürün- Ama muadilleri elinizde varsa ve düzenli bir maskara kullanıyorsanız 139TL bana pahalı geldi. 'Sephora'da indirime girilince bakılır' dediğim bir maskara şimdilik...

1 mart 11:50

38. Toronto da 32 dolar + vergi 115 tl civarina denk geliyor.Sephora da uygulattim ve kesinlikle begenmedim.Maybeline lash sensational bundan bin kat basarili.Gercekten  overrated bir urun.They’re real seyahet boyuyla bu fiyatken kim alir bilemiyorum.They’re real varken neden vasati bir maskara yapmislar onuda hic anlamadim.

1 mart 07:15

37. Dünyanın en ‘bam bam’ youtuber’ının mevzu bahis maskara, marka ve pr stratejisiyle ilgili yorumlarını ekteki videoda bulabilirsiniz.

(Video yukarıda saydıklarıma ilave, badgal bang ve total temptation kıyaslaması içerir)

https://youtu.be/Ke6v3P2E0hQ

1 mart 00:32