sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
3.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (59)
 • oylar (5)
 • medya (8)

59. Hayatımda kullandığım en güzel maskara diyebilirim. Kirpikleri kesinlikle birbirine yapıştırmıyor, ağırlaştırmıyor. Her kirpiği dipten uca belirginleştiriyor. Keşke hiç bitmese.

2 aralık 2018 09:51

58. satın aldığım first ever high end makyaj malzemesi bu rimel. O da doğum günümde hiç bi  kutlama yapamayacağım kesinleştiği için kendimi şımartmak ve açıkçası öyle ya da böyle para çıkcak kafasıyla aldığım bi şey oldu. ama yine de içimdeki cimri az da olsa baskın gelince mini boyunu satın aldım. rimelin yorumuna geçecek olursam ilk defa pahalı bir kozmetik denediğimden midir bilinmez kutusundan fırçasına kadar kaliteyi hissettim diyebilirim. öncesinde bi arkadaşımda görüp çok beğenip almıştım zaten ama o ilk açılan kutu hissi başkaymış. tek tek ayrılmış uzun ve çok gözüken kirpik severlerin memnun kalacağını düşünüyorum. siyahlığı günlük kullanım için yeterli geldi bana. hatta bi güzel özelliği de şu çok konuşulan 36 saat kalıcılık vaatini de yanlışlıkla rimelimle uyumam sonucu denemiş bulundum ve onaylıyorum kızlar asla akmadan 2 gün boyunca aynı hacimde kaldı. çıkarırken tek bir tel kirpik bile dökülmedi ki bu da başka bir artı özellik. fiyatına gelecek olursam evet 100 küsür tl bi rimel için fazla gelebilir ancak bi kere kullanmaya başlayınca elim diğer maskaralara gitmiyor bile. gerçekten drugstore ile fark var mı derseniz kesinlikle var derim.

2 aralık 2018 02:15

57. kirpik tipim: uzun ve düz

verdiği siyahlık çok güzel ve kirpikleri kıvırıp uzatıyor. bende akma da olmadı. ilk açıldığında çok sıvı ama açık tutup biraz bekleyince daha rahat uygulanıyor. ben ürünü beğendim açıkçası fakat çok pahalı. maskara hızlı biten ve sürekli yenilenen bir şey olduğu için fiyatına değdiğini pek düşünmüyorum.

29 eylül 2018 04:45

56. denemek için kefen paramı mini boyuna yatırdığım maskara. çok gür kirpiklerim olmadığı için kirpik sayısını 5'e indirdi ama olsundu. O görüntüden çok mutsuz değilim çünkü gerçekten siyahlığı çok iyi. Bahtımdan bile kara yani o derece.

Ama dolar.. ama fiyat.. 

daha fazla yazamycam canım sözlük. 

6 eylül 2018 23:46

55. Bugün maskara almak için girdiğimde bana önceki maskaramı sorup bunu gösterdi ilk önce kendim sürdüm sonrasında baktım olmuyor çalışandan sürmesini istedim ve maskaralar hakkında pek bir bilgim olmadığını anladım buradaki girdilere bakarak. Önceki maskaram yani paradise çok çabuk kurumuştu ve kirpiklerimdeki etkisinden hoşlanmıyordum ama bu maskaraya ba yıl dım. Fiyatı çok pahalı ama maskaraya ihtiyacım olduğu için aldım eğer muadilini bilen varsa lütfen mesaj atsın kirpiğimdeki etkisini ve kendi kirpiğimi medyaya ekliyorum.

ilgili medya:
2
24 temmuz 2018 00:03

5

54. bana hediye gelmişti mini boyu. Çok ıslak ama güzel sabitleyip ayırıyor ve cidden zor çıkıyor. Ama bir süre sonra tekrar kirpiklerim birbirine yapıştı bu durumu maskaranın çok ıslak olmasına bağlıyorum

23 temmuz 2018 01:43

53. Duty free den 8 pounda yarı boyunu aldım. Formülü çok ıslak, fırçası ince ve konik yani l’oreal baby roll a benziyor. 

Çıkartmak imkansız bu rimeli. Water resistant yazıyor. Waterproof çıkarıcı bildiği olan varsa yeşillendirin süslüler. Ha bir de, içindeki lifleri yüzüme dökülüyor resmen. Sonra da yüzüm boyanıyor. Değmez yani

17 haziran 2018 22:46 17 haziran 2018 22:47

52. maskaranın kişiden kişiye değişebilen bir ürün olduğunu hepimiz biliyoruz bugüne kadar hiçbir maskarayla çok iyi anlaşamadım hep ya gözaltıma döküldü ya ağırlık yaptı ya kaldırmadı kirpiklerimi bir türlü istediğim verimi alamadım hiçbirinden sonra bir hediye paketinde kendisi çıkageldi ve resmen baştacım oldu.kirpiklerim aşağıya bakar asla kıvrıcıyla bile kıvrılmayaz ama gürdür.gelelim maskaraya

-ilk açtığınızda inanılmaz ıslak ve kuruması çok zaman alıyor ben bunun icin olabildiğince kapağını acık bırakıyorum 2-3 dakika kadar 

-kirpik kıvırıcı kullanmadan bile kendi kirpiklerimi kaş üstüne kadar çıkardı ve gün boyu asla inmedi(bu benim için mucizeydi)

-gözaltına dökülme yapıyor fazlasıyla fakat ben bugüne kadar hiç dökülme yapmayan bir maskara görmedim kendi kirpiklerimde

-siyahlığı inanılmaz derecede iyi 

sonuc olarak hediye olmasaydı ben bunu gidip alır mıydım hayır almazdım çünkü tek kötü özelliği olan fiyatı ve bu kadar beleşe ürün gönderip fiyat konusunda müşterileri hiç düşünmeyen sayın benefit sayesinde diğer tüm güzel özelliklerini gözümde siliyor.markaya öfkeliyim sanırım süslüler.

6 haziran 2018 22:02

51. kirpiklerim uzun ve kıvrık sayılabilecek kirpikler fakat çok açık renk ve cılızlar. gözlerim çok sulanır, alt kirpiklerime hiç maskara sürmememe rağmen maskaralar gözümde pek durmaz. benim için maskarada en önemli kıstaslar, akmaması, tel tel ayırması ve kesinlikle yapıştırmaması; bunun dışında herkes gibi bol hacim, siyahlık, uzunluk, kıvrıklık... bu maskara, tek katta şimdiye kadar gördüğüm en iyi görüntüyü veriyor. simsiyah, tertemiz, uzun ve hacimli kirpikler. fakat ikinci katı uyguladığım an kirpiklerim adeta tutam tutam oluyor, böyle bir yapışma olamaz. sadece günlük kullanayım ve tek kat uygulayayım diyorum ancak asıl sorun, bu maskara müthiş akıyor. tek kat ve sadece üst kirpiğe uyguladığım bu maskara, günün daha ortasına bile gelmeden gözlerimin altını simsiyah yapıyor. eğer gözlerinizden maskara pek akmıyorsa tek kat uygulama halinde çok güzel göründüğünü söyleyebilirim. ama bende kalıcılık sıfır. şu sıralar üzerinden bir kat waterproof maskara geçerek kullanıyor ve maskarayı tüketmeye çalışıyorum.

6 mayıs 2018 23:32

3

50. Resmen ambalajına kanıp aldığım maskara. Sizce de çok albenili değil mi?

Verdiğim ücretin yarısına çok çok daha iyi ve kullanışlı iki maskara alırdım kesinlikle.

Kirpiklerim kısa, çok sık ancak kıvrık değil. Bir de sarıya dönük. Benim için tek artısı simsiyah olması oldu. istediğim kadar uzatmadı, sık olan kirpiklerimi bile birbirine yapıştırıp hacimsiz gösterdi ve göz kapağıma çok fazla bulaştı. 

Genelde hiçbir maskarayı ilk kullanışımda beğenmem gerçi ama olur da seversem editlerim sevgili süslüler.

20 nisan 2018 19:34 20 nisan 2018 19:35