3.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (48)
  • oylar (2)
  • medya (6)

48. Resmen ambalajına kanıp aldığım maskara. Sizce de çok albenili değil mi?

Verdiğim ücretin yarısına çok çok daha iyi ve kullanışlı iki maskara alırdım kesinlikle.

Kirpiklerim kısa, çok sık ancak kıvrık değil. Bir de sarıya dönük. Benim için tek artısı simsiyah olması oldu. istediğim kadar uzatmadı, sık olan kirpiklerimi bile birbirine yapıştırıp hacimsiz gösterdi ve göz kapağıma çok fazla bulaştı. 

Genelde hiçbir maskarayı ilk kullanışımda beğenmem gerçi ama olur da seversem editlerim sevgili süslüler.

20 nisan 19:34 20 nisan 19:35

47. bir önceki girdiyi silmek durumunda kaldım, eski girdime ilave edeyim diye eski girdiyi kopyalarken profil bilgilerim karışmış kusura bakmayın :) 

*mini boy:85 tl büyük boy:165 tl

*kirpik tipim: aşağıya doğru bakan, kıvrılmakta çok inatçı,ince, orta uzunluk ve orta gürlüğe sahip.

-yapısı çok ıslak fırça yapısına bakılırsa tek tek ayırması gerekirken birbirine yapıştırıyor örümcek kirpik görüntüsü oluşuyor

-hacim veren bir maskara değil dediğim gibi kirpik yapıştırıyor böylece kirpikleriniz daha dolgun veya hacimliymiş gibi görünüyor

-kirpikleri kaldırıp kıvırırıyor

-kirpikleri uzatıyor

-ilk katta ayırıyor fakat daha sonra kirpik üstünden maskara geçince kirpikler yapışıyor

-siyahlığı çok güzel

-uzun süre kirpiklerimi indirmeden kıvrık tutuyor 

-ağırlık yapmıyor

-hemen kurumuyor

- ve en kötü yanı alt kirpik diplerine buram buram maskara dökülüyor sürdükten bir kaç saat sonra tüm göz altınız siyah siyah benekler doluyor

20 nisan 18:57 20 nisan 18:58

46. son gittiğim iki sephorada da 'aa siz benefitin yeni maskarasını gördünüz mü? satış rekorlarları kırıyor. müthiş bir maskara.' diye hem bana hem de standın önünden geçenlere pazarlamaya çalışıyorşardı. ikisinde de birebir aynı cümle ile söylenince bir tuhaflık hissettim. yeni satış stratejisi sanırım; satış rekorları kırıyor diyerek ilgi çekmek, merak uyandırmak istiyorlar.

ilk girdiğim mağazada kadın zorla denettirmeye kalktı. ben 'yok benim hiç ilgimi çekmedi o maskara. sağ olun.' diye kibarca reddettim. sonra 'aa o da ne demek? uzay teknolojisi kullanılmış, içindeki partiküller sayesinde 36 saat!! dayanıyor, akmıyor.' dedi ve maskaralı kirpiklerine sürmeye başladı. sonuç tabiki birbirine yapışmış kirpikler. bende uzay teknolojisi diyince hemen etkilenip alcam, 36 saat çıkarmıcam; yok canım. 'lancome un maskaralarından çok memnunum ben başka bir şey denemek istemiyorum.' dedim ve çalışanın ifadesiz bakışları eşliğinde uzaklaştım stanttan. ayak üstü insanları etkileyip satmaya çalışıyorlar. ama yok yer miyim bunları; duygunun tatilinin parasını, youtuberların biten ürünlerinin parasını ödeyemem valla kusura bakma benefit.

9 nisan 21:49


45. benefit bizimle dalga geçiyor resmen. onlarca vloggera bloggera bu ürünleri bedava yollayıp, bize bu kadar fiyat biçmesini başka türlü açıklayamıyorum. ayrıca yine yurtdışında birçok kampanya oluyor. bloggerlara bedava giden ürünü müşteriler küçük bir servet ödeyip almıyor.

onlarda 24 dolar cüzi bir miktar yine fakat bize bakıyorum, 165 lira az değil. şark kurnazlığı burada da baş gösteriyor. kim bilir ne kadar kar ediyolar bir maskara üzerinden. kaldı ki ülkemizdeki kozmetik kullanıcıları artık gayet bilinçli. yani "aman youtuberlara gitmiş, kesinlikle almalıyım!" diye hareket eden değil, kendi araştıran bir kitle. onu söyleyen kitle zaten yaşça daha küçük bir kitle.

(gbkz: benefit selin) olayından sonra, o maskaraya o fiyatı biçmek gerçekten akıl karı değil. benefit yazık ettin, potansiyel müşterilerini de kaçırıyorsun. bu reklam stratejileri ve bu fiyatlandırmalar ile param olsa da almayacağım bir marka olma haline geliyorsun.

ve eminim ki böyle düşünen sadece ben değilim.

(gizlinot: müşterileri salak yerine koymayın.) (gizlinot: ağam bizimle eğleniy)

2 mart 11:12 2 mart 12:41

44. Tek artı yönü simsiyah bir rengi olması bunun dışında güzel olan tek bir yanı yok. Tüm gün gözümden akıp beni pandaya çevirdi. Asla 175 tl vermek akıl işi değil. Yapısı herkesin söylediği gibi çok ıslak ve bulaşıcı. Tam bir işkence 😔

2 mart 00:27

43. Sadece soruyorum They're Real varken neden bu?

Hem parasını hak etmiyor hem de örümcek bacağı yapıyor Essence in şu pembe kutulu rimelinden bile daha güzel verim aldım.

1 mart 21:17

42. bir maskaraya o fiyatı vereceksem kirpiklerimi uzatması, yenilerini çıkarması var olanı güçlendirmesi lazım. sanki bana efsunlu maskara!

1 mart 19:41


41. mağazada testerini denedim. 165'tl derken utanmaları lazımdı. ya da tester koymamaları lazım mağazalara çünkü kesinlikle o fiyatı hak etmiyor. aşırı siyah ve örümcek bacağı görüntüsü yarattı benim hiç hoşuma gitmedi.

1 mart 17:45

40.  (gbkz: benefit selin) hediye ederse kabul ederim Ama gidip Satın almam.

Tanım: abuk fiyatlı benefit ürünü.

1 mart 13:47

39. Waterproof ve normal maskara olmak üzere iki çeşidir var ve fiyatı 139TL. Instagramdan ve Benefit reklamlarından gördüğüm kadarıyla önce-sonra(before-after) ları gerçekten çok başarılı duruyor - Reklam ve pazarlaması iyi yapılmış bir ürün- Ama muadilleri elinizde varsa ve düzenli bir maskara kullanıyorsanız 139TL bana pahalı geldi. 'Sephora'da indirime girilince bakılır' dediğim bir maskara şimdilik...

1 mart 11:50