3.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (57)
  • oylar ()
  • medya (8)

57. denemek için kefen paramı mini boyuna yatırdığım maskara. çok gür kirpiklerim olmadığı için kirpik sayısını 5'e indirdi ama olsundu. O görüntüden çok mutsuz değilim çünkü gerçekten siyahlığı çok iyi. Bahtımdan bile kara yani o derece.

Ama dolar.. ama fiyat.. 

daha fazla yazamycam canım sözlük. 

6 eylül 23:46

56. Bugün maskara almak için girdiğimde bana önceki maskaramı sorup bunu gösterdi ilk önce kendim sürdüm sonrasında baktım olmuyor çalışandan sürmesini istedim ve maskaralar hakkında pek bir bilgim olmadığını anladım buradaki girdilere bakarak. Önceki maskaram yani paradise çok çabuk kurumuştu ve kirpiklerimdeki etkisinden hoşlanmıyordum ama bu maskaraya ba yıl dım. Fiyatı çok pahalı ama maskaraya ihtiyacım olduğu için aldım eğer muadilini bilen varsa lütfen mesaj atsın kirpiğimdeki etkisini ve kendi kirpiğimi medyaya ekliyorum.

ilgili medya:
2
24 temmuz 00:03

5

55. bana hediye gelmişti mini boyu. Çok ıslak ama güzel sabitleyip ayırıyor ve cidden zor çıkıyor. Ama bir süre sonra tekrar kirpiklerim birbirine yapıştı bu durumu maskaranın çok ıslak olmasına bağlıyorum

23 temmuz 01:43


54. Duty free den 8 pounda yarı boyunu aldım. Formülü çok ıslak, fırçası ince ve konik yani l’oreal baby roll a benziyor. 

Çıkartmak imkansız bu rimeli. Water resistant yazıyor. Waterproof çıkarıcı bildiği olan varsa yeşillendirin süslüler. Ha bir de, içindeki lifleri yüzüme dökülüyor resmen. Sonra da yüzüm boyanıyor. Değmez yani

17 haziran 22:46 17 haziran 22:47

53. maskaranın kişiden kişiye değişebilen bir ürün olduğunu hepimiz biliyoruz bugüne kadar hiçbir maskarayla çok iyi anlaşamadım hep ya gözaltıma döküldü ya ağırlık yaptı ya kaldırmadı kirpiklerimi bir türlü istediğim verimi alamadım hiçbirinden sonra bir hediye paketinde kendisi çıkageldi ve resmen baştacım oldu.kirpiklerim aşağıya bakar asla kıvrıcıyla bile kıvrılmayaz ama gürdür.gelelim maskaraya

-ilk açtığınızda inanılmaz ıslak ve kuruması çok zaman alıyor ben bunun icin olabildiğince kapağını acık bırakıyorum 2-3 dakika kadar 

-kirpik kıvırıcı kullanmadan bile kendi kirpiklerimi kaş üstüne kadar çıkardı ve gün boyu asla inmedi(bu benim için mucizeydi)

-gözaltına dökülme yapıyor fazlasıyla fakat ben bugüne kadar hiç dökülme yapmayan bir maskara görmedim kendi kirpiklerimde

-siyahlığı inanılmaz derecede iyi 

sonuc olarak hediye olmasaydı ben bunu gidip alır mıydım hayır almazdım çünkü tek kötü özelliği olan fiyatı ve bu kadar beleşe ürün gönderip fiyat konusunda müşterileri hiç düşünmeyen sayın benefit sayesinde diğer tüm güzel özelliklerini gözümde siliyor.markaya öfkeliyim sanırım süslüler.

6 haziran 22:02

52. kirpiklerim uzun ve kıvrık sayılabilecek kirpikler fakat çok açık renk ve cılızlar. gözlerim çok sulanır, alt kirpiklerime hiç maskara sürmememe rağmen maskaralar gözümde pek durmaz. benim için maskarada en önemli kıstaslar, akmaması, tel tel ayırması ve kesinlikle yapıştırmaması; bunun dışında herkes gibi bol hacim, siyahlık, uzunluk, kıvrıklık... bu maskara, tek katta şimdiye kadar gördüğüm en iyi görüntüyü veriyor. simsiyah, tertemiz, uzun ve hacimli kirpikler. fakat ikinci katı uyguladığım an kirpiklerim adeta tutam tutam oluyor, böyle bir yapışma olamaz. sadece günlük kullanayım ve tek kat uygulayayım diyorum ancak asıl sorun, bu maskara müthiş akıyor. tek kat ve sadece üst kirpiğe uyguladığım bu maskara, günün daha ortasına bile gelmeden gözlerimin altını simsiyah yapıyor. eğer gözlerinizden maskara pek akmıyorsa tek kat uygulama halinde çok güzel göründüğünü söyleyebilirim. ama bende kalıcılık sıfır. şu sıralar üzerinden bir kat waterproof maskara geçerek kullanıyor ve maskarayı tüketmeye çalışıyorum.

6 mayıs 23:32

3

51. Resmen ambalajına kanıp aldığım maskara. Sizce de çok albenili değil mi?

Verdiğim ücretin yarısına çok çok daha iyi ve kullanışlı iki maskara alırdım kesinlikle.

Kirpiklerim kısa, çok sık ancak kıvrık değil. Bir de sarıya dönük. Benim için tek artısı simsiyah olması oldu. istediğim kadar uzatmadı, sık olan kirpiklerimi bile birbirine yapıştırıp hacimsiz gösterdi ve göz kapağıma çok fazla bulaştı. 

Genelde hiçbir maskarayı ilk kullanışımda beğenmem gerçi ama olur da seversem editlerim sevgili süslüler.

20 nisan 19:34 20 nisan 19:35


50. bir önceki girdiyi silmek durumunda kaldım, eski girdime ilave edeyim diye eski girdiyi kopyalarken profil bilgilerim karışmış kusura bakmayın :) 

*mini boy:85 tl büyük boy:165 tl

*kirpik tipim: aşağıya doğru bakan, kıvrılmakta çok inatçı,ince, orta uzunluk ve orta gürlüğe sahip.

-yapısı çok ıslak fırça yapısına bakılırsa tek tek ayırması gerekirken birbirine yapıştırıyor örümcek kirpik görüntüsü oluşuyor

-hacim veren bir maskara değil dediğim gibi kirpik yapıştırıyor böylece kirpikleriniz daha dolgun veya hacimliymiş gibi görünüyor

-kirpikleri kaldırıp kıvırırıyor

-kirpikleri uzatıyor

-ilk katta ayırıyor fakat daha sonra kirpik üstünden maskara geçince kirpikler yapışıyor

-siyahlığı çok güzel

-uzun süre kirpiklerimi indirmeden kıvrık tutuyor 

-ağırlık yapmıyor

-hemen kurumuyor

20 nisan 18:57 15 ağustos 22:50

49. son gittiğim iki sephorada da 'aa siz benefitin yeni maskarasını gördünüz mü? satış rekorlarları kırıyor. müthiş bir maskara.' diye hem bana hem de standın önünden geçenlere pazarlamaya çalışıyorşardı. ikisinde de birebir aynı cümle ile söylenince bir tuhaflık hissettim. yeni satış stratejisi sanırım; satış rekorları kırıyor diyerek ilgi çekmek, merak uyandırmak istiyorlar.

ilk girdiğim mağazada kadın zorla denettirmeye kalktı. ben 'yok benim hiç ilgimi çekmedi o maskara. sağ olun.' diye kibarca reddettim. sonra 'aa o da ne demek? uzay teknolojisi kullanılmış, içindeki partiküller sayesinde 36 saat!! dayanıyor, akmıyor.' dedi ve maskaralı kirpiklerine sürmeye başladı. sonuç tabiki birbirine yapışmış kirpikler. bende uzay teknolojisi diyince hemen etkilenip alcam, 36 saat çıkarmıcam; yok canım. 'lancome un maskaralarından çok memnunum ben başka bir şey denemek istemiyorum.' dedim ve çalışanın ifadesiz bakışları eşliğinde uzaklaştım stanttan. ayak üstü insanları etkileyip satmaya çalışıyorlar. ama yok yer miyim bunları; duygunun tatilinin parasını, youtuberların biten ürünlerinin parasını ödeyemem valla kusura bakma benefit.

9 nisan 21:49

48. Yaklaşık iki hafta önce aldığım maskara. Başta yapısı çok ıslaktı ancak bu tip maskaralarda birkaç gün yapısının oturmasını beklemek gerektiğini bildiğim için umursamadım ve gerçekten de açtıktan birkaç gün sonra yapısı oturdu, yapış yapışlığı azaldı ve beni çok memnun etti. Şimdi maskaradan bahsedecek olursam kirpikleri gerçekten çoook güzel uzatıyor, simsiyah boyuyor ve gün içerisinde akma yapmıyor. Ama çok uzattığı için kirpiklerim kaş altıma kadar geliyor nerdeyse ve oralara değince biraz iz yaptığını söylemem gerekir. Uzatma etkisi çok başarılı bir maskara ama kıvırma ve dolgunlaştırmak konusunda aynı başarıyı beklemeyin, ben kirpik kıvırıcıyla kıvırıp dolgunlaştırıcı bir maskarayla destekliyorum ve o zaman gerçekten takma kirpik etkisi yaratıyor. 165 tl verilir mi bilmiyorum ben reklamlara bayılan biri olduğum için aldım, gösterişi severim... ama piyasada bu etkiyi yaratan daha uygun seçenekler elbette vardır.

15 mart 12:51