yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (66)
  • oylar (10)
  • medya (10)
  5

  66. Geçenlerde hiç aklımda yokken çalışan kızın kirpiklerime uygulaması sonrası beğendiğim ve mini boyunu aldığım maskara. Bir haftadır kullanıyorum. Akma yapmadı, kirpiklerimi yapıştırmadı. They're real gibi asla kirpiklerimden çıkmamasından ve hatta kirpik dökmesinden korkuyordum ancak bu daha rahat çıktı. Kesinlikle uzun, dolgun gösteriyor kirpikleri. Ben kirpik kıvırıcı kullandığım icin maskaranın bu konudaki etkisini yorumlayamayacağım. Genel olarak gerçekten beğendim. Umarım erkenden kurumaz

  11 kasım 10:57

  65. bende delüx boyu var, hediye gelen. öncelikle bu maskaranın kirpikleri kıvırması, kaldırması gayet güzel. bu kısımda hiçbir sorun yok.

  ama çok kötü akıyor, inanılmaz derecede akıyor. gözlerinizin altına dökülsün istemiyorsanız ki isteyeceğinizi hiç sanmıyorum. bu kadar para vermeye değecek bir ürün değil. sadece döküldüğü için.

  29 ekim 12:15

  64. İhtiyacım olmasına rağmen günlük maskara süremiyorum o yüzden nadir pahalısından alırım. En son benefitten they are real kullanmıştım kirpiklerimi aşırı dökmüştü ve zor temizleniyordu o yüzden benefite sıcak bakmıyordum ta ki arkadaşım bunu çok övene kadar. Hazır sephorada indirim varken küçük boyunu aldım dökme yapmadı, tek tek ayırdı. Hacimlendi diyemiyeceğim çünkü kirpiklerim zayıf eh işte toparladı en azından diğer maskaralara göre daha cok hacim verdi. Ben pek kıvırma etkisi göremedim ama bu kirpiklerimin kısa ve düz olmasından kaynaklı. Sonuc olarak son zamanlarda kullandiklarim arasinda en iyisi bu diyebilirim. Bitince yeniden alabilecegim urunler arasina girdi.

  29 eylül 19:56

  5

  63. Tanıtımı çok agresif bir şekilde yapılmıştı bence. Ondan herkeste bir önyargı yarattı sanıyorum. Kirpiklerim yere bakıyor ve bunu gün boyunca kaldırıp uzatacak bir maskara arayışım vardı. Bununla beraber akmamasını ve makyajımı çıkartırken kirpiklerimin hırpalanmamasını, dökülmemesini istiyordum. Modacruzdan hiç kullanılmamış bir şekilde 4te 1i fiyatına alarak denedim. Aşırı memnun kaldığımı söyleyebilirim. Hiçbir maskara kirpiğimi uzatmıyor diyorsanız, bütün kirpiklerim yapışıyor tek tek uzayıp kıvrılmıyor diyorsanız, maskaram akıyor diyorsanız ve gün içinde dolgunluğunu kaybediyor diyorsanız kesinlikle bakabilirsiniz. Bütçe ayırabileceğim zamanlarda gerçekten edinmek isteyeceğim bir maskara kendisi. O kadar parayı hiçbir maskaranın hakettiğini düşünmüyorum ama buna ayıracak bir bütçeniz varsa bakabilirsiniz ve deneme amaçlı seyahat boyunu da alabilirsiniz. Bir diğer deneyimlediğim şey önceden kullandığım maskaralar yüzünden de olabilir(zor çıktıkları için hırpalanma vs) kirpiklerimi beslemiş ve güzelleştirmiş gibi geldi bana. O kadar memnun kaldım ki kurudukça lens solüsyonu döke döke kullandım ve artık bitti... Umarım bir daha kesişir yollarımız...

  31 temmuz 00:47

  5

  62. İlk çıktığında aşırı övgüler sebebiyle uzak durmuştum. Çok çok uzun zamandır kendime uygun bir rimel bulamadığım için dayanamayıp birkaç hafta önce aldım ve sanırım tam istediğim rimeli buldum. Kıvırcık saçlarımdan mıdır bilmem kirpiklerim de kendinden kıvrık, uzunlukları da fena sayılmaz o yüzden hangi rimeli sürsem pek de kötü durmuyor ama hiçbiri beni etkileyecek kadar güzel hacim ve tek tek ayrılmış görüntü veremedi. Bu rimel ise istediğim hacimi verdi ve kıvrık kirpiklerimi çok iyi kavrayarak hepsini tek tek ayırdı. Çok doğal bir sonuç olmadı ancak kirpiklerimin görüntüsünü çok sevdim. Sanırım ciddi ciddi aradığım rimeli buldum artık, daha iyisini bulana kadar bunu kullanmaya devam edeceğim gibi görünüyor.

  31 temmuz 00:14 31 temmuz 00:16

  61. Fiyatı çok pahalı. Fakat son zamanarda kullandığım en güzel maskara olabilir. Kirpikleri sıkıca kavrıyor.Çok güzel bir şekilde hacim veriyor.Net bir şekilde keskin bir siyah renk veriyor.Kirpikleri yapıştırmıyor ve tek tek ayırıyor.Fırça yapısından dolayı kenarlar ve köşelere bulaşma yapmıyor.Bu en önemli özellik.Akma ve dökülme yapmıyor.Özellikle benim gözlerim gün içinde çok yaşarıyor ama bu maskara asla akmadı. İlk fırsatta tekrar alacağım.

  10 şubat 20:12

  60. Kendi kirpiklerimde duruşunu ekledim. Pek çok kişi için kötü olabilir ama benim kirpiklerimde zor rastlanır bir görüntü çıkarıyor. Simsiyah olmasını sevdim. Kuru kuru maskaraları sevmiyorum. Aslında ıslak çıkıyor ilk açıldığında ama benim kirpiklerimi yapıştırmıyor o kadar da. Küçük boyu da uzun süre yetiyor. Çok pahalı, bence indirimlere denk gelinirse alınabilecek (hiç denk geleceğimizi sanmam) güzel bir maskara. Akmıyor, gün içinde göz altlarıma dökülmüyor, kirpiklerimi dökmüyor. Aşırı derecede yere bakan kirpiklerimi kıvırıcısız da kıvıran ama yine de çok pahalı olan maskara. Loreal maskaralar bile şu an 100 lirayı geçti. O yüzden susuyorum. 

  9 şubat 22:41

  59. genelde reklamlara, "en iyisi" laflarına önyargıyla yaklaşan biri olduğum için (çünkü özellikle kozmetik firmaları her çıkardığı ürüne "en iyisi, daha daha iyisi" diyor ki elimizdekilere rağmen o ürünü de alalım) mini boyunu aldığım ve normal boyunu almadığıma üzüldüğüm maskara.

  en iyi rimel, adeta "en iyi kot pantolon" gibi bitmeyen bir macera, artık sonuçtan değil de yolculuktan zevk almaya başlatan ve bitmeyen bir arayış. :) o nedenle herkesin de rimelden beklentisi farklı oluyor. o nedenle sadece kendi adıma "bu zamana kadar denediklerimin en iyisi" demek ve şimdiye kadar denediğim rimellerden hatırladıklarım ile kıyaslamak istiyorum ki sizin beklentilerinize ve elinizdeki rimellere göre nasıl konumlandırabileceğimize bakalım:

  - l'oréal unlimited maskara: bununla başlamak istedim; zira yakın zamana kadar, plastik kıllarının benzer işlevi gördüğünü, bu nedenle badgalbang'in gereksiz bir pazarlamayla şişirilmiş bir maskara olduğunu düşünüyordum. ta ki unlimited iki ayda çamur olup tüm fırçaya sıvanana kadar. bu nedenle plastik fırçaların liderliğini badgalbang göğüslüyor.

  - maybelline lash sensational: badgalbang'i de çıkarmak kolay değil, fakat en azından lash sensational'da olduğu gibi kirpik kaybı ve göz yanması yaşamıyorum. sadece çıkarmak uzun sürüyor, ama gün boyu kirpiklerimin düşmemesine ve akmayan bir rimelle gezmeye değer.

  - essence i love extreme crazy mascara: gözlerimi türkan şoray'a çevirmesinden ne kadar memnun olsam da topaklanması ve yapışması beni üzüyordu. aynı doygunluğu badgalbang'de daha az yapışma ile yaşayabildim.

  - l'oréal paris false lash superstar: uzatmasını çok sevdiğim, fakat istenilen dolgun kirpik hissini bana yaşatmayan bir maskaraydı. badgalbang'in formülü ise bu açığı kapatıyor.

  özetle; l'oréal unlimited ve essence i love extreme crazy dolgunluğu ile maybelline lash sensational uzunluğunu tek maskarada birlikte görmek istiyorsanız bu maskara sizin için doğru adres.

  22 ocak 00:44

  58. Hayatımda kullandığım en güzel maskara diyebilirim. Kirpikleri kesinlikle birbirine yapıştırmıyor, ağırlaştırmıyor. Her kirpiği dipten uca belirginleştiriyor. Keşke hiç bitmese.

  2 aralık 2018 09:51

  57. satın aldığım first ever high end makyaj malzemesi bu rimel. O da doğum günümde hiç bi  kutlama yapamayacağım kesinleştiği için kendimi şımartmak ve açıkçası öyle ya da böyle para çıkcak kafasıyla aldığım bi şey oldu. ama yine de içimdeki cimri az da olsa baskın gelince mini boyunu satın aldım. rimelin yorumuna geçecek olursam ilk defa pahalı bir kozmetik denediğimden midir bilinmez kutusundan fırçasına kadar kaliteyi hissettim diyebilirim. öncesinde bi arkadaşımda görüp çok beğenip almıştım zaten ama o ilk açılan kutu hissi başkaymış. tek tek ayrılmış uzun ve çok gözüken kirpik severlerin memnun kalacağını düşünüyorum. siyahlığı günlük kullanım için yeterli geldi bana. hatta bi güzel özelliği de şu çok konuşulan 36 saat kalıcılık vaatini de yanlışlıkla rimelimle uyumam sonucu denemiş bulundum ve onaylıyorum kızlar asla akmadan 2 gün boyunca aynı hacimde kaldı. çıkarırken tek bir tel kirpik bile dökülmedi ki bu da başka bir artı özellik. fiyatına gelecek olursam evet 100 küsür tl bi rimel için fazla gelebilir ancak bi kere kullanmaya başlayınca elim diğer maskaralara gitmiyor bile. gerçekten drugstore ile fark var mı derseniz kesinlikle var derim.

  2 aralık 2018 02:15