yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (104)
  • oylar (34)
  • medya (4)
  3

  104. bir tek bende mi kalıcı olmuyor merak ettiğim ürün. bir kere fırçası bana yetmediği için şişeyi yanağıma dayıyorum direk şişeden sürüyorum. evet gerçekten tam istediğim görüntüyü veriyor. rengi, duruşu, ciltle bütünleşmesi harika ama gelin görün ki 3-4 saat sonra ilk sürdüğümle alakası yok, uçup gitmiş. belki benimki bozuktur diyeceğim, parmaklarımdaki kırmızılık o kadar yıkamaya ve dokunmaya rağmen çıkmıyor. iyi ki bendeki mini boyuymuş yoksa böyle çıkmasına çok üzülürdüm. yalnız kokusu gerçekten çok güzel. çok tatlı bir gül kokusu var.

  bütün iyi yönlerine rağmen kalıcılığı yüzünden(gizlinot: büyük ihtimalle yalnızca benim cildimde olan bir sorun) beğenemedim. fiyatı da değmez yani. onun yerine the balm staniac ya da pastel show your joy alınabilir diye düşünüyorum.

  13 ekim 14:51

  5

  103. Makyaj yapmadığım günlerde dudağıma ve yanaklarıma sürüyorum doğal ve canlı gösteriyor. Benim için tek sıkıntısı yanaklarıma sürdükten sonra dağıtırken elimi de boyaması ve tek yıkamayla parmaklarımdaki kırmızılığın geçmemesi. Fırçayı da boyayıp çıkmamasından korktuğum için fırçayla süremiyorum. Bunun dışında çok güzel ve kalıcı bir ürün. Fiyatı yüksek ama çok uzun süre gidiyor.

  2 ekim 22:36

  3

  102. Serideki en beğendiğim renk benetint, bunu diyerek başlayayım. Diğerlerinin ya yapısını ya da rengini beğenmiyorum. gerçekten inanılmaz kalıcı bir formülü var. Dudağıma sürdüğüm hele gün boyu çıkmıyor. yanağa allık olarak uygularken 3 nokta yeterli. parmak uçları ya da ucu hareketli bir fırçayla (stippling demek istiyorum) dağıtılabilir. Çok hoş çok doğal bir kırmızılık veriyor, ben çok beğeniyorum. Setlerden çıkan küçük boylarını 1 senede her gün sürerseniz belki bitirebilirsiniz. büyük boylarını hayatım boyunca bitirebilir miyim emin değilim. Gül kokuyorlar, ben sorun etmiyorum hatta hoşuma bile gidiyor. Ah bir de uygun fiyatlı olsalar keşke.

  21 eylül 05:45 22 eylül 11:08

  101. Güzel bir üründür. Hem dudağa hem de yanaklara doğal bir renk verir. Sanki soğukta kalmışsınız da yanaklarınız kızarmış gibi öylesi tatlı bir görünüm sağlar. Ama Benefit markasının diğer ürünlerinde olduğu gibi bu ürün de gereksiz pahalıdır ve fiyatı tatlılığını alıp götürür.

  29 haziran 14:32

  100. dudaklarımda vişne yemişim de kırmızılığı kalmış gibi, yanaklarımda ise utanmışım veya fiziksel efor sarf etmişim de kızarmışım gibi renk veren ürün. Ben bu etkiyi seviyorum. Sanki makyajsızım gibi. Gül kokusu yoğun fakat beni rahatsız etmiyor.

  Bir şeyler yemişsem veya içmişsem de fark etmez, en az 6 saat kalıcılığı var. Ama uzun süreli kullanımda dudakları kururmaya meyilli, bu yüzden altına nemlendirici sürmekte fayda var.

  Yanaklara uygulanması ise bence biraz zahmetli. Ürün aşırıya kaçmaya mümkün, hızlı kuruyan bir yapıya sahip ve bunun sonucunda sevimsiz velet alican’a (gizlinot: ince ince yasemince) dönmek olası. 

  Bu yüzden hızlı uygulamak ve hemen yaymak gerek. Ben parmaklarımla uyguluyorum. Bittikçe aldığım bir ürün ve bende alerjiye de sebep olmadı.

  22 haziran 23:18 22 haziran 23:20

  99. Elle beauty box'ta gelen minik boyunu kullandığım likit allık/ruj tinti. Makyaj yapmadığım yaz günlerinin kurtarıcısı olmuştu. Tabi sürdüğünüz an hızlıca dağıtmanız gerektiğinden biraz stres yaratıyordu ilk başta :) fiyatı bu kadar uçuk olmasaydı kesinlikle tekrar alıp kullanacağım bir ürün olurdu ancak bu paraya değeceğini sanmıyorum.

  27 nisan 20:33

  5

  98. Süslüler benim dudaklarım bembeyaz asla pigment yok ruj sürmeyince ya da kalemle çerçevelendirmeyince dudaklarım asla belli olmuyor.. Du benetint e kadar :D gerçekten bayıla bayıla kullandığım bir ürün hatta dudaklarım pigmentsiz olduğu için ruj sürmeden önce sürüp kuruyunca istediğim tonda ruj kullanıyorum duruşu bile değişiyor rujun. Nude rujlar daha güzel gözüküyor. Ya da sadece benetint sürüp çıkıyorum o kadar doğal duruyor ve bozulmuyor ki sanki kendi dudağım :) üzerine bazen niveanın kırmızı balsamını sürüyorum cidden çok hoş duruşu oluyor. Sadece benetint sürdüğüm görseli ekleyeceğim benim gibi pigmentsiz dudaklar muhakkak düşünsün mini boyu alıp denenebilir. Ki pigmentli dudaklarda daha da güzel olacaktır. Bu arada allık hali de çok güzel sanki spordan çıkıp kızarmış gibi doğal duruyor of çok seviyorum kendisini 😍

  Edit** süslüler ben bir deneme yaptım başlıkta ki girdileri okurken bir süslü benetint yapmış evde merak ettim bende ufak bi şişenin yarısına gliserin yarısına gül suyu koydum ve bir çay kaşığının yarısı kadar kırmızı gıda boyası ekledim karıştırdım ve ta ta ev yapımı benetint .. görseli ekleyeceğim. Bence kalıcılık güzel ancak yanaklarıma süreceğimi düşünmüyorum gıda boyası olduğu için :( dudakta güzel bir duruşu var ama rengi benetint kadar doğal değil dudağa el ile pıt pıt yapıp dağıtılmıyor çünkü el kıpkırmızı oluyor :D ama ufak bir fırça sürersek de olur gibi kuruduktan sonra bulaşma yapmıyor. Ancak sürerken dişlere bulaşıyor bu kadar zahmete gerek yok bence denedim gördümm ellerim de boya oldu :D ben ettimm siz etmeyin süslüler..

  ilgili medya:
  3
  26 nisan 23:50 28 nisan 17:00

  97. bu tarz ürünlere gerçekten bayılıyorum ama benefit gerçekten çok pahalı. iyi tarafı ise bereketli bir ürün. buna uygun sephora markasında muadili vardı ve bana göre pek bir farkları yok.

  18 nisan 17:38

  96. the balm stainiac daha kalıcı ve daha çok işimi görüyor, indirimlerde kapın derim 

  18 nisan 15:19

  1

  95. 7 sene önce almıştım,75 lira falandı.

  Bir kere sürdüğünüz anda lap diye kalıyo , hemen dağıtmak gerek,kokusu çok hoş.Fondöten veya pudra üzerine olmuyor,nasıl desem alttaki ürünü bozuyor.

  Dudak için zaten hiç almayın,fazlaca sıvı,pek renk veremiyor,zaten dudakta durmuyor ve ağzın içine kaçma korkusu yaşatacak kadar akıyor.Bu ürünü sadece yüz ürünü yokken uygulamayı seviyordum,hani makyaj yapmıyorum ama yanaklarım pek tatlı efekti vermek için çok doğal,no make up makeup için alınabilir,fakat şuan ki fiyatı!!!! Asla değmez arkadaşlar! Benefit fiyat konusunda kafayı yedi!

  Böyle tatlı duran ama fiyatı ederi kadar olan başka tint bakıyorum,bu ürünü paranız çok varsa ve yüz makyajını yokmuş gibi yapmayı seviyorsanız deneyebilirsiniz. Ben glam makyaj yapıyorum her gün o yüzden bir daha almam sanırım bu fiyata değmez.

  18 nisan 15:07 19 ekim 05:38