sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (33)
  • medya (2)

  33. Geçtiğimiz günlerde İstinye Park Sephora’da yer alan Benefit Brow Bar’a gittim ve gerçekten hiç memnun kalmadım.Randevu almak için aradıgımda geç kalmamam özellikle tembihlendiği için tam saatinde oradaydım ancak tamı tamına 20 dakika bekletildim.Üstüne kaşlarımı alan sevgili Derya Hanım’a kaş şeklimden hiç memnun olmadıgı özellikle uzatıp beklediğimi söylememe rağmen totalde 5 dakika gibi bir sürede kaşlarımı aldı.Evde de alsam anca o kadar alırdım hatta işlem bittikten sonra kaşlarım hiç alınmamış gibiydi.Ve üzerine 55 lira ödedim ve kendimi enayi gibi hissettim.Mahalle kuaförüne gitsem bundan iyiydi sinirlerim bozuldu

  18 haziran 13:07

  32. sephoranın doğum günü hediyesi olarak verdiği ücretsiz kaş alımı servisini denemek üzere gittiğim, kendimce çok beğendiğim kaşlarla ayrıldığım bir uygulama yaptılar.

  hafta içinde uğrayarak haftasonu için randevumu aldım. normal ücreti 55 tl olan kaş alımı servisinden ücretsiz faydalandığım için 40 tl olan boya işlemi tekliflerini de hemen kabul ettim.

  normalde kaşlarım cılız ve seyrek olduğu için evde kendi imkanlarımla alıyordum, herhangi bir beklentim de yoktu. boya yapılması, ağda ve sonrasında da cımbızla kalan kaşların toplanması, makasla kesilmesi tamamlandığında kendi kaşlarımı tanımakta güçlük çektim. bir kaşımın altında ağdadan dolayı sivilce çıkmış olsa da genel olarak çok memnun kaldım, sürekli ve düzenli gitmeyi planlıyorum

  17 haziran 14:45

  31. Az önce Danla Bilic’in ‘Hediye Paketlerini Açıyorum’ videosunu izledikten sonra artık asla gitmeyi düşünmediğim kaş şekillendirme hizmeti veren yerdir. 

  2 seneye yakın süredir çok muhteşem olmasa da, en azından kaşlarımı mahvetmeden alıyorlar diye sadece buraya gidiyordum. Ancak Danla’ya verdikleri 1 senelik ücretsiz kaş şekillendirme ve boyama hizmetini görünce kendimi enayi hissettim. İnanılmaz paralar kazanan birine 1 senelik ücretsiz kullanım verip üstelik geçen seneki olan kartın yenilendiğini belirterek 2 senedir ücretsiz kullandığını öğrenmisken benim benefite para vermem artık imkansız.

  Bana da 1 sene ücretsiz hizmet versinler beklentim yok. Ancak 2 senedir neredeyse her ay düzenli giden bir müşteri olarak en azından yılda 1 ücretsiz kullanım veya ona benzer bir jest  bile yapılmazken, hiç umrunda olmayan Duygu ve Danla gibi youtuberlara 2 senelik ücretsiz kullanım kartları verilmesi insanı enayi hissettiriyor. Artık bir daha gitmeyi düşünmüyorum. Kendi müşterilerinize sıfır önem verip sadece “influencer tayfa” diye her türlü hizmeti vermeniz artık kabul edilemeyecek boyutlara ulaştı. 

  17 haziran 13:58 17 haziran 14:20

  30. Sarı ve az tüylü ve beyaz tenli bir bünye olarak 1 ay bazen 1.5 aylık periyotla bıyıklarımı kedi bıyığı gibi görene kadar kaş bıyık aldırmıyorum. Geçen gün kabinde kıyafet denerken gene böyle bir farkına varma ile istinye sephoraya girdim, vakitleri de vardı oturdum başına(buradaki memnun yorumlar sayesinde). benim gibi uzun aralı kullanım için masrafsız ve makul bence. pat diye o parayı verince sorgulasam da düşününce kaşım bıyığım tertemiz, tek tek ağda,çubuğu, pamuğu vs aşırı steril bir kullanım şekli. temiz ve net bir sonuç ve aslında herkesin ağız burun büküp burayı alırsam olmaz/şurayı alıp inceltmeliyim gibi dayatmaları olmadan kaşlarımın başlangıç kısmının feather devamının straight modelde gittiğini belirtip tam da benim istediğim gibi başlangıçları aşırı kesmeden dik dik durmasına izin verip devamındaki kısımda da kimsenin alamadığı kavis ve çıkıntıyı düzeltip net bir bitiş oluşturmuş oldu sonunda biri. bir sonrakine yine editlerim ama umarım böyle devam eder ve bozulmaz kaşlarım.ben çok beğendim. benim gibi alışkanlıkları ve kaş tipi/rengi olanlar için makul olabilir

  20 şubat 16:40 20 şubat 17:00

  29. Kanyon sephorada üç kez kaş aldırma gafletinde bulundum.ciddi anlamda başarısız buluyorum.gerçekten kaşları birbirine eşit ve gür insanlar için seçenek olabilir ama aksi haldeyse denemeyin.kaşınızı nasıl istediğinizi sorup ona göre şablon yerleşirip sözde şekillendiriyorlar ve bunun standart dünya üzerinde bu şekilde olduğunu söylüyorlar.ama herkesin yüzü kaşı hatta benim iki kaşım birbirinden farklı.evime yakın olduğu için benim salaklığım birden fazla kez gittim.hatta nişanımdan önce gittim:/o kadar kötü oldu ki hem iki kaşımın uzunlukları farklı hem de adeta hitler bıyığı gibiydi.o kadar şok oldum ki ve rezalet olduğunu kendileri de fark ettiklerinden muhtemel mini they are real maskara sus payı hediye ettiler.şoktan hiç bişey yapamadım.Bence bu iş şablon yerleştirilip yapılabilcek bişey değil onun yerine nursel tekini tavsiye ederim

  31 ocak 17:39

  28. Kendi firmalarına ait olmayan ve yoğun bir alerjik reaksiyona sebep olan ürünler kullanan kaş alım köşesidir.

  ilgili medya:
  1
  29 ocak 22:35

  27. Kaş konusu önemli.

  İstanbul'da seneler içerisinde Esmeray, Nursel, Özge Özel vs. hepsine sırayla gittim.

  En memnun kaldığım yer ise Benefit Brow Bar oldu. Yapılan işlem belli bir standarda bağlı, randevu bulmak çok zor değil ve sonuç yüzüme göre alınmış doğal görünümlü kaşlar.

  Denk gelirseniz Kanyon Sephora'da Musa Bey'e gidin. Gerçekten başarılı.

  17 ocak 22:19

  26. birbirine benzemeyen kaşlarım var. burda yazılan girdilere istinaden belki adam ederler diye yakın zamanda brow barı deneyimledim fakat genelin aksine pek memnun kalmadım. belki ben beklentimi yüksek tuttuğum için de memnun kalmamış olabilirim. şekil verilebilsin diye bir kaç aydır kaşlarımı aldırmıyordum. bursa korupark sephoradan randevu alıp iki kişi gittik. önce benim kaşımla başlandı. kaşlarım seyrek bir kaşımın ucu daha düşük ve üst kısmında kaş çıkmıyor. seyrek olduğu için kına özlü boyalarını tavsiye ettiler. önce kalın bir şekilde boya kaşlarıma sürüldü 3 dakika kadar o şekilde bekledik. sonrasında benimle ilgilenen hanımefendi herhangi bir ölçüm vs. yapmadan şekli daha düzgün olan kaşıma ağdayı yapıştırdı. ben kendisine diğer kaşımın daha farklı uç kısmının sorunlu olduğunu anlatırken hanımefendi benefit standındaki müşterilere fiyat bilgisi veriyor bir yandan da benim kaşımı alıyordu. bir kaşım bitti diğer kaşımın sorunlu yerine gelindiğinde "aaa ama bunun burasında kaş yokmuş ki" tepkisini verdi. evet bende bunu anlatmaya çalışmıştım aslında. sonucunda biri aşağıda biri yukarıda iki kaşa boya + alım için 70 tl ödedim. kaş altımda ağdanın hassasiyeti ve kızarıklığı 3 gün kadar sürdü. beni öyle gören arkadaşım da randevusunu iptal etti. ben mahalle arasında ki kuaförden bir farkını göremedim onlar en azından git gel kaş yapınızı tanıyor ona göre alıyorlar bir daha da öğrenci halimle brow bar a gitmeye kalkışmam. alımdan öncesi ve alınıp orada doldurulmuş halini medyaya ekleyeceğim.

  ilgili medya:
  1
  14 temmuz 2018 19:55 14 temmuz 2018 20:06

  25. İlk kez geçen hafta İzmir Agora Sephora'da denedim. Kaş şeklimden kesinlikle memnun değildim hatta şu girdimde bahsettiğim kendimce saçma müdahalalerim olmuştu (link: https://www.suslusozluk.com/süslülerin-salaklıkları?i=794553 ) Burdaki yorumlarda gerçekten ölçüp biçip yüze gidecek modeli saptadıklarını okuduktan sonra "maksimum ne kadar kötü olabilir ki" düşüncesiyle gittim. Gittiğimde Nergis Hanım benimle ilgilendi hem onun samimiyetinden güleryüzünden hem de çıkardığı sonuçtan memnun kaldım kızlar. Burda okuduğum gibi boyama ürün satma durumu oldu ama istemediğinizi söylediğinizde ısrarcı olmuyorlar, benim gerçekten bilgi alma ve günlük hayatta kendim küçük dokunuşlarda bulunma isteğim vardı onlara yönelik alışveriş yaptım, bilale anlatır gibi anlatmasından (gizlinot: makyaj konusundaki bilgim ve deneyimim gerçekten yetersiz) kendim de onun gösterdiği şekilde uygulayabildiğimi görünce memnun kaldım. Kaşlarım da kendi istediğim ve yüzüme en yapabileceği şekilde oldu çok içime sindi. Demem o ki hem ilgililer hem de iyi iş çıkarıyorlar. Boyama+kaş alımı=70, sadece kaş alımı 45'ti diye hatırlıyorum. Yalnızca kaş alımı için pahalı bir fiyat olabilir ama şeklinden memnun değilseniz bence denemeye değer çünkü kaş simayı belirleyici bir unsur diye düşünüyorum, ifadenizde oldukça etkili. Kuaförlerde gördüğümüzden farklı bir ağdayla alım gerçekleşiyor, daha yumuşak ve simli bir yapıya sahip fakat ne olursa olsun birkaç gün kaşıntı+minik sivilceler oluyor cildiniz hassassa belirtmenizi öneririm. Ayrıca boyama da kınayla oluyor hem beslemesi hem boşlukları doldurması adına (gizlinot: ben bundan da memnun kaldım) daha doğrusu bana öyle oldu normal boya uyguluyorlar mı bilmiyorum yanlış bilgi vermek istemem. Çok uzun bir girdi oldu umarım gereksiz bilgilendirme yapmamışımdır :>

  14 temmuz 2018 16:06 14 temmuz 2018 16:12

  24. senelerdir yaşadığım kuaför maceralarından sonra kaşlarımı almaya küsmüştüm. Şekli beni artık rahatsız etmeye başlayınca ne kaybederim ki diyerek teracity mağazasında uygulamayı yaptırdım.memnun kalmadım diyemem ancak kaş uzmanı bana sormadan kaşlarımı boyadı ve ben farkedince "evet çok dökülüyordu boyayım dedim." Dedi. Keşke bana da sorsaydınız, belki yanımda sadece kaş şekillendirme ücretiyle geldim veya bütçemi ona göre şekillendirdim. Bu olay dışında şekillendirmeden memnun kaldım. Gayet temiz çalışıyorlar.

  7 haziran 2018 01:33