3.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • oylar ()
  • medya (1)

6. bir adet orijinal boy, bir adet de seyahat boyu bitirdiğim ve fayda gördüğüm kaş ürünü. mucize yaratmıyor elbette ama boşluk dolduruyor, küsen yerlerden kaş çıkarıyor. biraz da yoluyor bunları yaparken ama belki de zaten düşecek olan birkaç kaştır bunlar, bilemiyorum. ben baz olarak kullanmadım, serum gibi kullandım. her akşam istisnasız sürdüm ve minik minik kaşlar edindim. fiyatı sebebiyle yenisini almadım, belki ileride yeniden alırım.

7 mayıs 16:04

5. 15 gündür düzenli olarak günde bir defa uyguluyorum. Kokusu rahatsız etmiyor. Kaşlarda bir ağırlık hissi yaratmıyor ancak aplikatörü biraz kaş yoluyor gibi geldi bana. Etkisi için henüz tam karar veremedim. Zaten 2 ay kullanmak gerekiyor. Ben küçük boy almıştım. Beğenirsem büyük boyunu almak isterdim ama fiyatı 195tl. Biraz anlamsız pahalı. 

1 nisan 01:41

4. sağ kaşımın sonunda asla kaş olmayan bölgede (2007 yılında iki kaşımın sonları aynı olsun diye çizerek sol kaşımın sonuna  benzetirim diye komple sonunu yolmuştum bir daha da çıkmadı) 3 günde kaş çıkaran ciddi anlamda mucizevi ürün. pahalı diye sadece kaşımın olmadığı sonuna sürdüm ama şimdi bütün kaşıma süresim var. benefit’ten bir sürü ürün denedim ürünlerine bayıldığım söylenemez hatta kabrow daha 2. sürüşümde kurudu ama bu cidden inanılmaz 189 tane falan yedeklemeyi düşünüyorum.

27 mart 12:36


2

3. "giden kaşlar geri gelecek" sloganına sahip, keratin ve soya proteinlerinin yanı sıra fazlaca alkol ve zararlı kimyasal içeren kaş bazı. kuaför hatasından kaynaklanan, çıkmayan ve yer yer batık sorunu yaşadığım kaşlarım için etkisi olur ihtimaliyle satın alıp düzenli olarak kullandım, toplamda 5 ml'lik ürün bitirdim fakat bu beklentilerimi karşılayamadım.

silikon başlığındaki minik uçlar, kaş diplerine masaj yapabilmede ve kan akışı hızlandırabilmede gayet etkili. başlığını çok sevdim.

(bkz: mac pro longwear waterproof brow set) gibi kaşları sertleştiren ve güçlü sabitleyen bir kaş maskarasından önce baz gibi uyguladığımda, kaşlarımın sabitlikten ödün vermeden daha az sertleştiğini ve günün sonunda makyaj temizlerken kaş maskarasını kaşlarımdan daha kolay temizleyebildiğimi fark ettim.

silikon başlığı kaş/maskara fırçalarından daha yumuşak olduğu için, ürün bitmesine rağmen kaşlarıma yağ/krem sürmek istediğim zaman başlığa damlatıp öyle kullanıyorum. kaş çıkarmada, güçlendirmede etkisiz oluşu nedeniyle beklentimi karşılamadığı için ve markayla ilgili kendimce bir boykot yaptığım için bir daha satın almayacağım. 3 ml ürün 195 lira, bence fiyatını haketmiyor.

18 mart 22:19

2. tam 15 gündür sabah akşam düzenli olarak kullanıyorum ancak en ufak bir faydasını görmedim. kaşlarım olduğu gibi hiç fark yok, boşluklar dolmadı.

tabi o kadar para verdiğim için bitinceye kadar düzenli kullanmaya devam ederim ama tamamen boş bir ürün, 164 TL'ye kesinlikle almaya değmez

30 mayıs 2017 11:49

1. Benefit'in yeni besleyici kaş bazı. 1 aydır kullanıyorum, evet gerçekten kaşım daha gürleşti boşluklar dolmaya başladı. Ama kötü yanı her alttan çevirmede ürün çıkmıyor ve nedense sürerken Kaşımı yoluyor sanki (ucunda hep kaş tellerimi görüyorum) ama buna rağmen performansından memnun kaldım.

Tabi ki mucize beklememek lazım ama paranız varsa ve kaşınızdan çok muzdaripseniz denenebilir bence. (gizlinot: bir tüpün ne kadar gittiğini bitince editlerim süslüler)

20 ekim 2016 21:54 ed.20 ekim 2016 22:34