yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • oylar (8)
  • medya (0)
  5

  14. Mini boyunu edindiğim pembe-şeftali tonlarda altın ışıltılı (kesinlikle simli simli durmayan) allığım. Aldığımdan beri neredeyse her gün bu allığı kullanıyorum. Tatlı bir pembelik veriyor, sanki güneşten yanmışım ya da sıcaktan kızarmışım gibi bir görüntü oluşturuyor.

  Biraz tozutuyor ve sık kıllı bir fırçayla sürdüğümde çok renk veriyor. Doğal görünümlü sonuç için duo fiber bir allık fırçasıyla uygulamayı tercih ediyorum.

  1 aralık 2019 00:41

  13. Yanaklara güneşten yanmış efekti veren çok pigmentli allık. bu ürünün kalitesini makyajdan zerre anlamayan abim bile farketti. bu diğerlerinden farklı diyor dfsdvcs

  22 temmuz 2019 14:34

  5

  12. En sevdiğim allık olabilir, zaten pek fazla ürün de denemedim ama olsun. Özellikle yazın benefit cha cha tint ile yanaklarımı hafif turuncu-pembe bir tonla canlandırıyorum. Üzerine de çok hafif galifornia geçince içindeki ışıltılar sayesinde hem çok sağlıklı hem de güneşten kızarmış yanak görüntüsü oluşuyor ben de bu görüntüyü çok seviyorum. 

  12 temmuz 2019 13:57


  11. Fransadan sipariş ürün getirtirken bir kaç tane bu allığın miniğinden de almıştım. 3 kişi almaktan vazgeçti. Ödeme yapmamışlar nasılsa. Ürünler elimde kaldı.Hiç aklımda yoktu, bari birini kendim kullanayım. Bana bu renkler yakışmaz ama ambalajı o kadar harika ki benim olmalıydı biri de. Bana yakışmaz dediğim allık adeta benim için üretilmiş. Bayıldım. Rengi cildimde mat duruyor. Normlde ışıltılı allık severim. Dozunda kullanmasam bile renginden mi bilmiyorum gencecik kız gibi gösteriyor beni. daha genç, canlı, fresh bir görüntü oluyor bende. Bazen tam elmacık kemiklerimin üzerine bazen elmacık kemiklerinin altına sürüyorum hafif hafif. Bence her ten rengine yakışacak, hoş kokulu, çok kalıcı bir allık. Her işte bir hayır vardır. Aklımda yokken favori bir ürünüm oldu. 

  9 ocak 2019 19:33

  10. inanılmaz çok tozutan allık. yapısı tebeşir gibi. fırçayı bir kere dokundurduğumda bile gelen ürün çok fazla. ama tonu, kalıcılığı güzel. tenimde ambalajda durduğu kadar turuncu durmuyor, sadece dikkatli kullanmak lazım.

  28 kasım 2018 15:00

  9. İlk Benefit allığım, içinde çok dikkatli bakıldığında ya da doğru açıdan güneş geldiğinde fark edilen minik altın ışıltılar bulunduran bir güneşte kaldım kızardım pembesi. Kutusunun arkasında da sörf yapan Kaliforniyalı genç kızların yanaklarının aldığı renkten esinlendikleri belirtilmiş (gizlinot: lol) Tatlı bir şeftali kokusu allık kapağını kaldırdığınız an geliyor burnunuza.

  Sephora'da baktığım tester allık da yukarıdaki entrylerde belirtildiği üzere oldukça pigmentliydi ancak benim satın aldığım ürünün yapısı daha sert, dilediğim rengi elde etmek icin birden fazla uygulama yapmak gerekiyor. Yine de güzel bir renk elde edebiliyorum ve şeftali kokusu tuhaf bir mutluluk veriyor bana. Uzun süre bitmeyeceğini umuyorum çünkü yenilemek isterim ama şu fiyatlandırma politikasıyla pek akıllıca olmaz maalesef.

  8 temmuz 2018 08:26

  8. 3'lü ürünlerin satıldığı pembe dünyalı setin içinden çıkması sayesinde tanıştığım allık. Evet aklıma direk Galifornia ne yaa gelmişti ama Benefit yapınca oluyor işte kabul edelim. İlk başta netten bakıldığında rengi aşırı turuncu gelmişti fakat dozajında kullanıldığında harika bir renk ortaya çıkıyor. Yalnız normal bir allıkta ürünü fırçaya aldığımız gibi değil de daha az az almamız gerekiyor. Çünkü ürün aşırı pigmentli. Bende deneme boyu var ve içerisinden o sevdiğimiz küçük fırçası da çıktı. Günlük makyajımın vazgeçilmezi oldu.

  28 ocak 2018 16:34


  7. bu başlığı ne zaman görsem aklıma red hot chili peppers grubunun efsane parçası 'californication' geliyor. hiç şaşmadı.

  tanım: benefit'in son bombası olan altın ışıltılı pembe allığı.

  4 aralık 2017 20:48

  6. ismi biraz kıro gibi gelse de kulağa, rengi muhteşem canlı bir şeftali. allık bitiremeyen bir insan olduğumdan almak istememiştim ama bu renkte bir allığım yoktu diye dayanamayıp aldım. yalnız sephoraya benefitin küçük boylarının gelmesi iyi oldu, büyük boyları hayatta bitmez ve çok pahalı, o yüzden küçüğünü aldım.

  4 aralık 2017 15:02

  5. İlk bir youtuber hanım ablamızdan varlığından haberdar olmuştum. Başta telafuz ederken acaba dil sürşmesi mi oldu dedim fakat, cidden galifornia imiş. Yerel kozmetik firmaları bu tarz isimde ürün çıkarsaydı eminimki hiçbir youtuber ürünü kullanmazdı. Ellerine hediye gelse bile ismiyle dalga geçerlerdi.

  4 aralık 2017 11:43