3.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (26)
  • oylar (2)
  • medya (1)

26. aldığım ender highend ürünlerden ve tabi ki de küçük boyunu aldım:/ yalnız ben sevdim, fazla karşılaştıracak highend aydınlatıcım olmadığından daha doğrusu hiç highend aydınlatıcım oldmadığından başka highend ürünlerle karşılaştıramam ama kulladığım drugsote ürünlerden daha iyi çıktı. yapısı yumuşak, simsiz, kolay dağılıyor ve gerçekten güzel bir aydınlık veriyor. almak isteyen küçük boyunu alsın bence çünkü baya baya yetiyor.

20 nisan 16:38

25. deneme boyunu kullanıyorum 2 aya yakındır.

açıkcası baya bereketli çıktı. günlük makyajım da kullanmama rağmen hala içerisinde ürün var.

pembe bir aydınlatıcı ama fırçası ve dağıtması aşırı pratik. ben fırçasıyla elmacık kemiklerime sürüp süngerle dağıtıyorum. güzel bir aydınlık veriyor fakat kalıcı olduğunu düşünmüyorum. sadece bende mi böyle oldu acaba:(

20 nisan 15:42

24. niyeyse performansını beğenmediğim aydınlatıcım. belki uygulama hatası yapıyorumdur ancak ben güzel dağıtamıyorum bu ürünü ten makyajım üzerinde leke leke kalıyor ve bu görüntü hoşuma gitmiyor. nemli sünger ile biraz daha başarılı olsa da uygulama kesin çözüm için arayışlardayım.

20 nisan 13:29


23. Benefit ürünlerinin ABD fiyatlarına oranla gereksiz abartıldığını bu sebeple ürünlerini de gözümüzde çok büyüttüğümüzü düşündürten bir ürün, diğer Benefit ürünlerim gibi Countdown To Love setten bebe boyu çıkmıştı. (tam hatırlamıyorum ama 2-3 ml civarında maksimum) Ama ambalaj üzerinde açıldıktan sonra 6 ay içinde tüketilmesi gerektiği belirtiliyor, bu bebe boyu bile 6 ayda bitmezken tam boyu nasıl biter, bilmiyorum. 

Krem/likit aydınlatıcılarla aram çok iyi olmadı, High Beam'le de pek anlaşamıyoruz zira kendisi benim için çok fazla simli. Gündüz kullanmaktan çekineceğim yapıda bir aydınlatıcı, ama gece/özel gün makyajlarında çok şık durabilir. Çok açık pembe renkte ama benim tenimde sadece beyaz-altın minicik simler şeklinde duruyor. Çok kolay sabitleniyor, bu özelliğini sevdim; benim kuru cildimde kalıcılığı da tüm güne varıyor neredeyse. Belki bölgesel uygulamaktansa fondotene bir miktar karıştırıp tüm yüze uygulamak daha güzel sonuç verebilir. Ben kesinlikle tam boyunu almam, elimdekini bile kullanmıyorum, size de ancak ben zaten bol ışıltılı bir krem aydınlatıcı istiyorum fiyat sorun değil diyorsanız alın derim. 

7 nisan 22:42

22. Ürün çok ince, aydınlık, sabitleniyor da bi güzel. Her yanım sim olmuyor.

Ya lakin, o şişe tasarımı nedir ya? Dibine parmak banmak istiyorum. Hep israf.

22 mart 20:55

21. bilinçsiz dönemlerde aldığım bir üründü . rengi bana uygun değildi, onun dışında da fazla akışkan olmasını sevmedim yüzün belli bölgelerine ( gözün iç kısımları) uygulamak zor oluyordu. fiyatı da uygun değil zaten olmadı benefit .

26 ocak 04:00

20. Piyasada buna muadil çok daha uygun fiyata çok daha başarılı ürünler varken buna para verilmez. Zamanında muadili yoktu, alıp kullanıyordum ve hatta bittikçe alırım ben ya diyordum. Ooo şimdi neler neler var.

25 ekim 2017 18:29


19. hediye gelmesi sonucunda bir adet mini boyuna sahip olduğum benefit ürünü.

Kısa ve net olmak gerekirse, hiç sevmedim. Hemen sabitleniyor, kuru kuru, simli ve pembe duruyor. Ne uygulaması, ne rengi, ne de duruşu o paraya değer. Daha ne diyeyim? Denemeden Almayın. :)(gizlinot: gerçi modası çoktan geçti ama ne bileyim, belki hala istek listesinde bulunduran, almak isteyenler vardır..)

25 ekim 2017 17:14 25 ekim 2017 17:31

18. gerçekten hafif dokunuşlarla sağlıkla parlayan bir cilt etmemi sağlayan ürün. primping with the stars setinden çıkmıştı seneler önce. epey süre kullandım.minicik olmasına rağmen iki pıt iki yanağıma uyguladığımda pembemsi incimsi rengiyle çok canlı gösterdi cildimi. büyük boyunu zannediyorum ki almam çünkü o kadar vermek istemiyorum son zamlarla:(

10 ağustos 2017 01:24

17. Çabuk sabitleniyor, bu yüzden sana puanım 1 kanka

(Dağıtmaya imkan vermeden sabitlenmek*)

10 temmuz 2017 17:45 10 temmuz 2017 17:47