4.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (80)
  • oylar (22)
  • medya (6)
4

80. seyahat boyunu almıştım. iyi ki de seyahat boyunu almışım. mat olması sayesinde göz kapaklarıma da doğal bir görünüm vermesi için kullanıyorum.

20 temmuz 09:18

79. Daha bir kaç gün önce ve  ilk edindiğim benefitin bronzerı. Aslında sephoraya narsın bronzerını almak için gitmiştim ama sephoradaki kadın bana hoolanın daha uygun olacağını söyleyince fikrim değişti. Ben çok sevdim şahsen içiden çıkan fırçasıyla sürmesi kolay oluyor istenilen yere sürülebiliyor ve bence gayet kolay değılıyor-daha önce başka bir bronzer kullanmadığımı yeniden belirtmek isterim- bence rengi buğday tenlilere ve esmer olanlara oldukça yakışır ama beyaz teni bilemem. Bendeki küçük boyu 105 liraya almıştım fiyatlar gerçekten yüksek minicik bişey sonuçta. Bu arada ten rengim buğday.

6 temmuz 19:01

78. Bana biraz koyu kalıyor ama ben kendini belli etmesini seviyorum sanırım 😂

Yapısı çok güzel ve ben mini boyuna sahip olmama rağmen çok bereketli bi ürün. Ayrıca allık ve far olarak da çok güzel duruyor. Bitmesini istemiyorum çünkü dolar 🙄

4 temmuz 23:02


77. Renk tonu çok doğal duran bir ürün. Esmerim ben de sanki güneşte bronzlaşmışım gibi çok tatlı bir etki veriyor. Nars laguna göre kıyaslarsam ikisi de renk olarak çok güzel fakat lagunada ben uygulama problemi yaşıyorum istediğim rengi almak için baya fırçayı daldırıyorum, hoolanın pigmetasyonu çok daha iyi.

3 temmuz 21:29

5

76. Esmer tenlilere makyaj yaparken en sevdiğim ürün kendisi olur. Çünkü hoolayı çok hafif fırçanıza alıp yüze ufaktan inceden kontür yapsanız asla sırıtmaz. Çene kıvrımına sürseniz dudağa biraz aydınlatıcı sürdünüz mü alın size dudak dolgunlaştırıcı :)

Turuncuya dönük, kalıcı, kontür yapılabilen allık çeşidi :)

21 haziran 15:49

75. Yapısı, dokusu çok güzel yumuşacık. Kolay dağıtılıyor. Ama bende turuncu durdu. Yazın bronzlaşınca daha çok severim belki. Fırçasını uygulama açısından beğendim ama kullanmadan önce ilk kez yıkadığımda dökülme yaptığını farkettim. ayrıca bazı kılların da formu bozuldu. Fırçanın kötü kokusu, bronzerın ise şekerli kış parfümleri gibi yoğun kokusu beni biraz rahatsız etse de uygularken ve sonrasında hissedilmiyor. Fiyatını hak edip etmediği konusunda tereddütlerim var. Olmazsa olmaz bir ürün değil ama başarılı olduğunu da söyleyebilirim.

20 haziran 21:21

74. Yukarıdaki süslülerin dediği gibi fazla tozutan ve bence kontur için uygun olmayan ürün. Beyaz ve nötr bir cilt alttonuna sahipseniz iyice çamur gibi oluyor :( Parasını haketmeyen bir ürün olduğunu düşünüyorum. 

13 haziran 22:03


73. Yapısı ve rengi tam kıvamında. Mat ve doğal bir kahverengi bronzer. Özellikle beyaz tenlilere çok yakıştırıyorum, ama tabii diğer ten renklerine de yakışıyor. Ambalajı ise klasik Benefit ambalajı. Küçük karton magnetik bir kutu. Ayriyetten içinde bronzer'ı delip geçen (gizlinot: swh) bir fırçası ama aynı zamanda çok pratik olan minnak bir aynası var. Işıltılı simli kızılımsı bronzerlardan hoşlanmayanlara mutlaka şiddetle tavsiye ediyorum.

3 haziran 21:10

72. Daha çok kontur için uygun olduğunu düşündüğüm mat bronzer. Bir arkadaşımdan mini boyunu alıp kullanınca müptelası oldum kalıcılığı rengi buğday tene çok güzel oluyor

3 haziran 11:47

71. hayatımda kontür devrini açmış üründür. Tanışana kadar kendimi kontürü beceremez zannederdim. Bana kontür yakışmıyor diyordum. Buğday tenliyim ve özellikle yanak çukurumda kullanıyorum. Hoola ile doğal hafif kontür yapmak da mümkün daha özel günlerde biraz daha belirginleştirmek de mümkün. Her yola geliyor. Küçük boyunu aldım hemen hemen her gün hafif kontür yapıyorum ve 6 aya yakındır bitmedi. Fırça şekli itibariyle de işlemi çok kolaylaştırıyor başka fırçaya hiç gerek duymadım. Başka her hangi bir ürünü çok öven olursa bile hoolaya ihanet etmeyeceğim çünkü beklentilerimi tamamen karşılıyor.

25 mart 03:05