4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (91)
  • oylar (30)
  • medya (5)

91. soguk alt tonlu olmasi ve turunculuk icermemesi nedeniyle bayilarak kullandigim tek bronzer. Suanlik tek sorunu benim icin fiyati.

4 eylül 00:47 5 eylül 23:54

90. En sevdiğim bronzer diyebilirim. Rengi ve mat oluşu gönlüme taht kurdu. Denediğim bazı bronzerlar gibi yüzümden uçup gitmiyor ve çamur gibi de durmuyor. Günlük makyajımda far olarak kullanmayı da çok seviyorum.Bereketli bi ürün baya uzun bi süre gidiyor. Set halinde yada mini boyunu gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

3 eylül 14:39

89. bronzerdan ziyade kontür yapmak için çok doğal bir renk veriyor. özellikle buğday tenliyseniz teninizin rengine oldukça yakışan bir tonu var. tozlaşması çok güzel bir seviyede yanağa oldukça kolay sürülüyor ve uzun süre de geçmiyor. daha açık tenliler için lite olanı da çıktı. beyaz tenliler rahatça kullanabilir.

31 ağustos 21:57


88. İçinde asla kızıllık içermeyen küçük boyunu almama rağmen hâlâ bitmeyen bereketli ve başarılı bronzer:)

16 ağustos 17:39

3

87. rengini kendime uygun bulmadığım için artık sadece göz makyajında kullandığım bronzer. bu üründe anlam veremediğim bir kızıllık var. yıllarca açık tenli insanlar tarafından "uygun bir kontür rengi" olarak pazarlandı fakat bence esmer insanlara bu ton daha çok yakışıyor. marka da bunun farkına varmış olacak ki hoola lite'ı ürettiler. bu arada göz kapaklarında muhteşem bir geçiş rengi kendisi, benim için başka bir artısı yok.

6 ağustos 23:01

86. Bronzer için daha sıcak kahve tonda olması gerektiğini düşünüyorum. Ama kontür için muazzam. Eğer bir ürünüm olsun hem bronzer hem de kontür için kullanayım derseniz, doların yükseldiği bu günlerde kesinlikle uygun fiyatlı muadili bulunabilir. Yine de severek kullanıp bitirdim.

30 temmuz 23:22

85. birçok bronzerım olmasına rağmen elim hep buna gidiyor. günlük kullanıma çok uygun. pigmenti orta seviyede. kontrollü şekilde arttırılabiliyor. altındaki fondotene asla bir zararı yok. çok güzel bir bronzer ne çok turuncu ne çok küllü. yüze renk vermek için uygun ama bence kontür için uygun bir ürün değil. mini boyunu kullanıyorum; mini boyu beni 1 senedir götürüyor. denemek istiyorsanız mutlaka mini boyunu almanızı öneririm. içindeki fırça kullanıma uygun değil...

25 temmuz 11:26


84. ben benefit markasını zaten fiyat/performans olarak çok uygun buluyorum. bu bronzer da fiyatını hak ediyor. gerçekten kalıcılığı inanılmaz iyi. ben kışın kontür olarak kullanıyorum. yazınsa bronzlaştığımda ışıltı/highligter gibi.

minik ama önemli bir uyarı: her türlü uygulamayı cilt ve yüz tipinize göre yapmalısınız. bu konuda bir uzmandan yardım alın, ben ürünü sephoradan aldığımda çok yardımcı oldular. bu kadar memnun kalmamın bir sebebini de orada öğrendiğim teknik olduğunu düşünüyorum. kontür internette video izlerken çok kolay duruyor ama herkesin yüz tipi farklı. gördüğünü direkt copy paste yapmamak lazım.

24 temmuz 12:08

83. bir bronzer aşığı olarak daha önce denemediğim için çok pişman olduğum, 2,5aydır elimden düşüremediğim ne çok turuncu, ne çok gri/soğuk bronzer. nars lagunayı o kadar çok seviyordum ki bunun kadar doğal duran ince yapılı başka bronzer yoktur zaten deyip hiç macera aramadım. lagunanın sadece kenarlarında çok az kalmışken aldığım benefit yüz paleti sayesinde tanıştım kendisiyle. evet laguna çok çok iyi ama asla hoola kadar kalıcı değil, asla hoola kadar kolay dağılmıyor. koyu buğday tenimde gerçekten de tam aradığım doğal görüntüyü veriyor. yazın gelmesiyle ten makyajını bıraktım ve sadece göz altlarıma kapatıcı uyguluyorum ve hoola ile yüzümü boyutlandırıyorum. sabah 9'a doğru yaptığım makyaj akşam 9a kadar aynen duruyor. şans eseri daha mükemmeliyle karşılaşana kadar daha da bronzer aramam heralde. elimde mac extra dimension glow with it(ışıltılı) ve bobbi brown medium bronzer da var ama benim ten rengimle bu kadar uyumlu ve bu kadar kalıcı değiller.

24 temmuz 11:27

82. daha mekanik bir (link: https://www.youtube.com/watch?v=MJESohOnU-c üretim aşaması) ve pigmentlerin hazırlanma süreci beklerken, manuel hazırlanan bir ürünmüş. 2016 yılında her 10 saniyede bir adet satıldığınıda öğrenerek gereksiz bilgiler arşivimi güncelledim.

24 temmuz 11:07