4.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar ()
  • medya (0)
5

11. Beyaz ve açık buğday tenliler için en uygun bronzer. Asla çamur gibi durmuyor ve yüzü karartmıyor. Sütlü kahve tonunda kesinlikle turunculuk içermiyor, yapısı yumuşacık tabii Yapısı yumuşak olduğu için bir miktar tozutma yapıyor. Almadan önce yüzde pek belli olmaz diye tereddütlerim vardı ama pigmentasyonu kuvvetli.

Özellikle kışları kullandığım tek kontur ve bronzer ürünü gerçekten çok memnunum. Tek eksi yanı maalesef 210 lira.

3 temmuz 20:16 24 temmuz 15:46

10. benefiti artık bloggerlara olan sempatisinden dolayı çok tercih etmesem de ilk yurtdışı seyahatimde 2. kutumu alıcağım üründür. kontür için daha iyisini bulamamış olmamdan kaynaklı. gerçek bir bronzer ve mat görünüme sahip.

3 temmuz 18:26

9. cildime hafif bir bronzer istiyorum diyenlerin düşünmeden alabileceği bir ürün. ben çok seviyorum. bazı günler kontur çizgisinin üzerinde kullanıyorum. özel günlerde ise hoola ile karıştırarak kullanıyorum daha belirgin bir bronzer oluyor. bildiğiniz sütlü kahve renginde yumuşacık bir bronzer. tozutma evet yapıyor. bende geçen seneki benefit allık seti var (gizlinot: adını unuttum) onun içindekini kullanıyorum. biterse 210 tl verip alır mıyım? fiyatı yüzünden hayır ama bir başka setin içinde olur, indirimde olur, alırım.

edit: nc 20 skalasındayım.

3 temmuz 10:03 3 temmuz 10:04


8. yüzünde kontür ürünlerinin çamurumsu bir renkte durduğunu düşünenlerin tam seveceği tonda olan bronzer. 

Daha önce de yazmıştım benefit ürünlerini ederinden çok pahalı bulduğumu. Bu ürün de maalesef bence pahalı ki bu da en büyük eksisi. -210 lira sephora fiyatı sanırım-

Ben Bir uygulamadan çok uygun fiyata aldım ve aldığıma pişman olmadım. Renk tonu çok hoş bir sütlü kahve. Buğday tenliler için yapılmış bir pudra gibi dursa da, aslında rengini çok iyi veriyor. Hatta fırçaya fazla geldiği için dikkatli sürmek gerekiyor. Yapısı diğer hoola ile aynı. Yani tozutuyor. Ben bu ürünü bronz, yanık turuncu farlarla çok yakıştırıyorum. Bu arada the balmın gratislere yeni gelen bronzer koleksiyonunun en açık rengi buna muadil olur mu diye de bir bakacağım testerını görebilirsem. 

3 temmuz 01:27

7. sonunda kendime uygun bir kontür pudrası bulabildim. şuana kadar kontür için ne denediysem sonunda yüzüme çamur sürmüşüm gibi bir görüntü oluşuyordu (benim beceriksizliğimin de etkisi yok değil tabii). normal hoola’yı da denedim, o da çamur çamur durdu. ama hoola lite’ın rengi açık olduğu için böyle bir sorun yaşamadım. ürün asla tozutmuyor, yumuşacık ve çok pigmentli. ben real techniques sculpting brush ile -fırçayı bir kere ürüne değdirip- alnımın üzerine ve elmacık kemiklerimin altına çizgi şeklinde uygulayıp, yumuşak ince kıllı başka bir fırçayla dağıtıyorum yukarı doğru. kontür ben burdayım diye bağırmıyor ama yüz boyutlanıyor.

14 haziran 22:58 15 haziran 01:00

6. nars laguna, normal hoola ve hoola lite arasında kalıp bunu aldım. tabi normal bronzerların açık tende çamur gibi durduğu yorumları (özellikle normal hoola için) da etkili oldu elim de ayarsız olduğu için. şimdi bu ürün sayesinde yanak kontürsüz dışarı çıkmıyorum, o kadar güzel ve tenime uydu, ki daha önce yüzümü hiç boyutlandırmazdım. diğerlerini kullanmadığım için karşılaştıramıyorum ama açık tenlilere çok uygun bir ürün bence. rt sculpting brush ile uyguluyorum, nispeten sık kıllı ve dar bir fırça olmasına rağmen malefiz gibi göstermiyor kontürü.

10 aralık 2017 05:02 10 aralık 2017 05:05

5. iki kere kullandım. ilk önce rengi çok açık olduğu için cildimde zor belli olur diye düşünmüştüm, ama oldukça pigmentli ve renk vermesi için fırçaya bir kere sürmek yetti... kötü değil... ama yine de nars laguna daha iyi duruyor cildimde ne hikmetse rengi daha koyu olmasına rağmen. laguna o kadar pigmentli değil, ama buildable bir yapısı var ki ben cilt ürünlerinde buildable olanları daha çok tercih ediyorum. bunun yanında griliğin daha baskın olması da laguna'yı hala benim için öne çıkarıyor...

10 temmuz 2017 02:22


4. İki aya yakındır kullanıyorum almak isteyenlere belki yardımcı olurum. Öncelikle sari alt tonlu beyaz tenliyim ama öyle hayalet gibi de değil hatts yazin hafif de olsa yüzünün rengi koyulasmis olabilir.

Çıktığı zaman sephorada testerini denediğimde bu ne ya pudra gibi nasil kontur yapılır ki bununla diyip almaktan vazgeçmiştim. Daha sonra anlık can sıkıntısında alıp deneyeyim dedim.

Öncelikle kabında evet çok açık renk duruyor ama yuzde kontur bolgesine uygulayınca gayet güzel gölge veriyor yüzü sekillendiriyor. İçerisinde turunculuk bronzluk icermiyor. Hoola gibi de çamur gibi durmuyor. Benim aradığım dogal gölge. Yumuşak, çok tozutmuyor kendi fırçası kullanıma gayet yeterli.

Fiyatı maalesef ki çok yüksek denemek isteyenler isteyenler için oldukça güzel. Gramaji dolayisiyla cok uzun süre yetecek gibi duruyor.

6 temmuz 2017 19:34

3. benefit hoola' nın açık renkli versiyonu olan bronzer. ben yapılarının da farklı olduğunu düşünüyorum, hoola lite her anlamda daha yumuşak. kolayca dağılıyor, tozutmuyor, rengi çok doğal, kokusu da çok tatlı. açık tenliler kontür rengi olabilir, buğday ten için de yüzü ısıtmakta kullanılabilir bana göre.

16 haziran 2017 12:35

2. benefit hoola'ya göre daha kolay dağılan, yumuşak yapılı ve yaz gibi kokan bronzer.

sephora'da 189 tl fiyat ile satılıyor. fırçaya daha kolay geliyor, açık tenliyseniz yüzü turunculaştırmadan çok güzel ısıtıyor. tozutma problemi biraz var, bu da yumuşaklığından kaynaklanıyor diye düşünüyorum. normal hoola'dan daha çok sevdim. kendi fırçası ile denemedim, h&m'den aldığım kontür fırçası gibi bir fırça ile uyguladım, daha keskin bir sonuç için kendi fırçası ile uygulanabilir.

16 haziran 2017 11:44 16 haziran 2017 11:45