sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (40)
 • oylar (12)
 • medya (4)

40. Almanyada Jolie isimli dergi ile eylül ayı promosyonu olarak küçük boyu verilen maskara. Okulum tatil olduğu için Türkiyedeydim ama sevgilimden almasını istedim. Derginin fiyatı 3.5 euro olunca “ne kadar bulursan al” dedim... Maskaralarıma kavuşunca güncelleme yapacağım. 3.5 Euro ya dergiyle beraber... İnanılır gibi değil...

18 ağustos 04:15

39. kahverengi olanını günlük makyajımda kullanıyorum. abartısız ama daha belirgin kirpiklere sahip olmak isteyenleri tatmin edecek bir ürün.

ürünün artıları:

- kirpikleri tek tek ayırıyor.

- kirpikleri daha uzun göstermede çok başarılı.

- topaklanma yapmıyor.

- hassas gözlerimde herhangi bir hassasiyete sebep olmadı.

- silikon bir fırçaya sahip ve fırçanın kullanımı oldukça kolay.

- gün içerisinde akma yapmıyor.

- makyajınızı silerken size zorluk çıkarmayan bir maskara. kirpikleri çok hırpalamadan rahatça temizleniyor.

ürünün eksileri ise:

- kur güncellemeleri ve zam geçişlerinden sonra ne yazık ki fiyatı saçmalamış durumda, en son165tl idi.

- ürünün böyle bir vaadi olmasa da maskaradan asgari düzeyde dahi hacim beklentisi olanları hayal kırıklığına uğratacaktır.

biterse alır mıyım? üründen iki adet bitirdim. fakat güncel fiyatından ötürü artık alamıyorum. bunun yerine günlük kullanım için şu ara tekrar clinique high impact maskaraya döndüm. yakın zaman yurtdışı seyehati yapacak olursam, belki oradan alınabilir.

19 temmuz 23:53

4

38. Kirpik dökmeyen, göz altına pıtır pıtır dökülmeyen, asla akmayan ama çıkarırken de zorlamayan bebek gibi bir maskara kendisi. Sadece fiyatı üzüyor...

19 temmuz 19:09


37. uzun zamandır istediğim bir maskaraydı, 2 hafta önce indirimde olduğunu görünce hemen aldım. indirim hala devam ediyor mu bilmiyorum ama yanında seyahat boyuyla birlikte 99 tl'ye aldım ben. aldığım günden beri kullanıyorum. şimdilik yapısında bozulma yok. ne çok kuru ne de çok ıslak bir yapısı var. benim kirpiklerim düz olduğu için ve kirpikte doğal görünüm daha çok hoşuma gittiği için, şuana kadar denediğim maskaralar arasında en memnun kaldığım maskara bu oldu. kirpikleri uzatıp, kıvırıcıya gerek kalmadan kıvırıp o şekilde tutuyor. pek bir hacim vermiyor ama benim çok da aradığım bir özellik değil bu rimelde, ki zaten öyle bir vaadi de yok ürünün. ayrıca ambalajı da çok sevimli, arada bakıp bakıp mutlu oluyorum.

2 temmuz 22:51

5

36. sephora indiriminden 99 tl'ye 1 tam boy 1 de seyahat boyunu aldigim maskaradir. ben kirpiklerimi uzatmasini, topaklanmamasini ve kivirmasini cok begendim.

15 haziran 19:02

35. şuan hali hazırda 3-4 maskaram olmasına rağmen indirim bağımlılığımdan dolayı edindiğim üründür kendisi. sephoradaki benefit inidiriminden work it girl çantasından çıktı. iyi ki de çıkmış, ben şahsen o kadar para verip denemek için almazdım. bugün denedim, tek kat ile kıvrık ve uzun kirpiklere şak diye ulaştım. çok çok doğal görünmesi de cabası. akmadı dökülmedi bulaşmadı. uygularken de zorluk çekmedim, bazı fırçalar canına okuyor insanın gerçekten..

sonuç olarak yoluma devam edeceğim bana göre gayet güzel bir rimele kavuştum. darısı hepinizin başına

12 haziran 21:54

34. benim için tam bir no make up make up makyajına uygun bir maskara. kirpikleri tek seferde çok iyi kıvırıyor ve kesinlikle çok doğal duruyor. kirpikleri arşa değdirmiyor, fazla dolgunlaştırmıyor ama o kıvraklık ve doğallık enfes!

11 haziran 22:18 20 haziran 15:40


33. Bugün ilk kez kullandım. Fırçası kullanışlı, taraması, kıvırması gayet güzel fakat malesef çok kısa sürede akıyor. Denemek için evdeyken sürdüm, dışarı bile çıkmadım. Terlemedim etmedim yani buna rağmen iki saatte aktı pandaya döndüm.

Evet genel olarak zaten böyle bir sorunum var benim, göz yapımdan mıdır kirpik yapımdan mıdır bilmiyorum çoğu maskara akar gün sonunda. Ama iki saat de değildi yani bu süre. Bu fiyata bir maskara için bence berbat performans. Son umudum herkesin yetişin komşular çıkmıyor bu gözümden diyerek bahsettiği they’re Real artık. 

11 haziran 00:49

4

32. dün sephora indiriminden aldığım work kit girl’den çıkan seyehat boy maskara. 

kirpiklerim; siyah, gür ve orta uzunlukta. benim maskaradan beklediğim şey resmen kaşlarıma kadar uzatması ve daha dolgun görünmesi. bu maskara biraz daha günlük kullanıma uygun, eyeliner kaldırmaz diye düşünüyorum. uzatması güzel, tek tek ayırması da çok güzel fakat dolgunluk konusunda aynı şeyi söyleyemiyorum çünkü hiç yok. ıslak değil, kullanımı ve sürümü çok kolay, akma bulaşma yapmadı bende ama bu konu kişiden kişiye değişir diye düşünüyorum . f/p açısından çok başarılı bulmadığımı belirtmek istiyorum. 

edit: yazım yanlışı

10 haziran 20:29 10 haziran 20:30

31. Yaklaşık 1 yıldır çok severek kullandığım bir ürün. Maskaralarda tercihimi hem silikon fırçadalardan yana kullanıyorum, çünkü kanımca maskarayı uygularken kirpiklerimi daha iyi ayırıp uzun görünmelerini sağlıyor. Bu maskarayı alma sebebimde silikon fırçasıydı. Açıkçası alırken öyle çok fazla aman aman bir beklentim yoktu. Kirpiklerimi ayırsın ve uzatsın yeter diye düşünüyordum. Ama samimi söylüyorum, ilk defa sürdükten sonra aşık oldum! Kirpiklerimi sadece ayırıp uzatmakla kalmıyor, birde üstüne çok doğal bir şekilde kıvırtıyor. Aynı kirpik kıvırma aparatı kullandığım zaman nasıl oluyorsa, bu maskarayı kullandığım zaman da öyle oluyor. Kirpiklerim normal boyutta, yani ne kısa ne de uzun, ve şekli de normal. Ama çoğu zaman aparat kullanmama rağmen günün sonuna doğru kendi doğal haline geliyorlar. Ama bu maskarayı uyguladığım zaman hala ilk uyguladığım gibi duruyorlar. Bence benefit’in en başarılı maskarası kesinlikle roller lash.

6 haziran 03:53