benefit selin

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (40)
  • medya (0)

40. ben zaten çok uzun zamandır gidip benefitten ürün almıyordum bu olay duyguda patlamış olabilir ama sadece o değil ki bu zamana kadar onlarca kez gördüm tisikkirlir binifit benim ki de bitmişti hatta bazen bilerek şu bitmek üzere off bunsuz napıcam falan diye paylaşıp sonra aa çok düşünceliler bana göndermişler diyorlar sen zaten bildiğin istedin onu yani biz de salağız,hadi bunlar neyse bi şekilde kozmetik falan alakalı anlarım,geçen cansu dengeyin arçelik çaycısı kırılmış da arçelik ona yenisini göndermiş yani pr demek türkiyede reklamın iyisi kötüsü olmaz demek.Ben bilinçlendikten sonra asla yurtdışında yarı fiyatına satılan benefit ürünlerine gidip de o parayı dökmüyorum ya kendim gittikçe alıyorum ya da instagramda çok güvendiğim londradan_kozmetik hesabından alıyorum orada da çok uygun ve orijinal ürünler,benefiti ve ürünlerini seviyorum ama benefit türkiye acilen bir şeyleri değiştirme ve düzeltme yoluna gitmeli fiyatlar olsun,pr yöntemleri olsun

14 ocak 13:26 14 ocak 13:31

39. Sömürüldüğü arkadaşlarınca itiraf edilen kişi.

"bittikçe alıyorum, kaşımda sadece bu jeli kullanıyorum." denilmesi için ürün tazelenmesini anlıyorum ve kendisine bir yaptırım olacağını sanmıyorum. Arkadaşları tarafından "gönder bize ordan iki üç ürün de keyfimiz yerine gelsin." denmesi kendisi için yeterince aşağılayıcı bir durum zaten. Sorsan benefit'in pr sorumlusu. Bence üzücü bir durum ya, yazık.

13 ocak 03:15

38. benefit selin ne be, oriflame hümeyra - avon zeynep - farmasi ilknur gibi?

12 ocak 19:26

37. (bkz: Çok beleş ürün annecim)

12 ocak 01:04


36. şu sözlükte gördüğüm en güzel başlık olabilir, bir de kadınlar espri yapamaz derler halt etmişler. şimdi müsaadenizle selin'e seslenmek istiyorum süslüşlerim

duygu sen merdivene ters bindin, bizi de bindiremezsin!! seliiiin, selin gör milletinin sahibini, porefessional tüpünün kapağıyız, benefitliyiz benefitli hüloğğğ!!!

12 ocak 01:02 12 ocak 01:09

35. Bize çalışmadan ekmek yok sevgili yazarlar.Sonuçta cebimize paramızı koyup gittiğimizde bile kıyafetimiz yeterince marka bulunmadığından burun kıvrılan insanlarız.O yüzden çok şey etmeyin bence.

11 ocak 23:06

34. Anlamadığım şey "buna mı sinirlendiniz" diyen insanlar. Süslüler bizi her şey sinirlendirir, çünkü fakiriz! Selin, her şey bir kaş rimeline bakar... Ayrıca gerçek dijital pr bu degiiiil demek istiyorum. En azından bir dijital pazarlama çalışanı olarak ve medya lisans, yüksek lisans eğitimleri alan birisi olarak diyorum bunu. Usulsüzlük daha çok

11 ocak 22:52 11 ocak 22:53

33. benefit selini geç bi xp ayşemiz bile olmadı be 

11 ocak 22:44

32. Tam ödeme yapıyordum, bir ışık belirdi karşıdan. Yanıma sinirle yaklaşan benefit selin’di.

“Dur!” Dedi. “Ne yapıyorsun! Ne demek benden istemeden gelip kendin alıyorsun! Bu bana yapılacak şey mi! Sen iste, sen iste ben önüne benefit standını yığmaz mıyım?”

Sakince cüzdanımı çantama koydum... ayrıldım mağazadan.

Paketi ofise yollamış, canım benim çok düşünceli içine de benefit dönerden döner koymuş. Yoğunluktan pakete bir ay sonra ulaştım. Döner küflenmişti ama benefitin standı karşımdaydı. “İşte!” dedim “benefit selin olley!”

Edit: yanlış yazım

11 ocak 22:34 11 ocak 22:41

31. kim, kime ne göndermiş, kim kullanmış, kim kalkıp video çekmiş o beni hiç ama hiç ilgilendirmez ama sözlük sayesinde sıkı reklamı yapıldı burada o kesin dediğim kişi. zaten en başta pr işi bizde çok yanlış anlaşılmış durumda. e tabii bu da beraberinde bir nevi bedavacılık sorununu getirmiş haliyle. ha bir de içimde kalmasın benefit selin, babamın honda kemal diye bir arkadaşı vardı bana bir an onu hatırlattı.(bkz: serbest çağrışım )(gizlinot: swh ).

11 ocak 21:01