3.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (1)
  • medya (2)

7. fiyatı biraz fazla ama değer. parlamayı,yağlanmayı tamamen yok ediyor. hem de kalıcılığı baya yüksek

13 haziran 18:23

6. benefit'İn inanılmaz bir pr kampanyası ile 2-3 yıl kadar önce pazara soktuğu ürün. o dönem bu akıma kapılıp cıkar cıkmaz almıştım. geçtiğimiz günlerde bitirdim.

ürünün plastik ambalajı şirin, tuzluk mantığında bir ürün, bozulma vs olmadı. içinden minik bir fırça çıkıyor. gün içinde tazeleme için yeterli performans sağlıyor

pudra incecik, hafif bir kokusu vardı, matlaştırıcı etkisi fena değil, donuk bir his vermiyor ama açıkçası oldukça standart bir pudradan da farklı değil. benefitin güncel fiyatları göz önüne alınırsa o parayı vermek çok da akıllıca değil

22 ekim 2017 13:34 22 ekim 2017 14:35

5. bana hediye gelen, iki gün kullanıp, kıyamadığım için sürekli çantamdan çıkarıp sakladığım bir ürün. sanki bitmesi için alınmadı.

ama yağlanmayı, parlamayı inanılmaz güzel geciktiriyor. üstelik "heey, ben pudra sürdüm, şu suratıma bakın hele" diye de durmuyor. (gizlinot: cakey )

ambalajı kullanışlı, yanınızda ayrıca fırça taşımaya gerek yok. fakat fırçası birazcık kıl döküyor.

ayrıca başka pudra kazıyıp içine koyma fikri inanılmaz iyi geldi bana. tişikkirler sipirmin! (yazar: blackcoffee )

bugünden itibaren kullanıp, bitirip, hiç acımadan heba edebileceğim pudraları buna dökeceğim. (gizlinot: sonsuz agent zero shine hilesi )

not: hediye gelmeseydi almazdım, şu saatten sonra bitse de gidip para vermem, fakat fazla yağlı ciltler için güzel bir ürün.

not2: karma cilde sahibim.

19 temmuz 2015 16:59


3

4. Şimdiye kadar kullandığım en iyi pudra. Gün içerisinde yağlanma problemi yaşadığım cildime aklıma geldikçe uyguluyorum cakey bir görünüm oluşmuyor. Çok işlevsel bir ambalaja sahip. Biten bir kutumun içine the balm hot mama yı kazıyıp koymuştum. Ürününüz biterse kutusunu kesinlikle atmayın başka bir ürün ile değerlendirin.

19 temmuz 2015 16:37

3. Yağlı t bölgeme şimdiye kadar en iyi gelmiş ürün. Tabi iyi anlayışınız yağ oranınıza göre değişir. Benim parlamamı 4 saate yakın engelleyebilmiştir. Acil pudranın tazelenmesi gerektiği her an, pratik ambalajıyla on saniyede iş bitirir. Fırça temizliği günleri bu minik fırçam hep unutulmaya mahkumdur.

7 aralık 2014 03:08

2. Çok da gerekli olmayan bir ürün. çok daha ucuz fiyatlı olan sexy mama ve rimmel stay matte pudra bundan daha iyi sonuç veriyor. Benim cildimde parlamayı maksimum 3 saat engelliyor. Gözenek küçültme vaadini de yerine getirdiğini söyleyemem.

9 eylül 2014 18:12 4 kasım 2015 17:46

1. burun ve alın bölgesi benim gibi yağlanangillerdenseniz yapılmış makyaj üzerine tekrar pudra sürmekten hoşlanmıyorsanız bu ürünü şiddetle tavsiye ederim. Ergonomik ambalajı ve ürünün işlevselliği beni benden aldı. Ürünün altında minik bir fırçası var parlayan bölgelere sürdüğünüz anda anında mat bir bitiş sağlıyor ve saatlerce parlama yapmıyor.

edit büdüt: bütün tavsiye etttiğim ürünleri kendim bizzat kullandım ve memnun kaldım. Blogger değilim bilginiz olsun.

13 haziran 2014 13:56