4.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (200)
  • oylar (9)
  • medya (2)

200. Bu maskara henüz bende yok ancak birçok kez deneyimledim arkadaşımdan dolayı. Akmaması bence lash sensetional a benziyor .Fırçası plastik ve çeşitli renkleri var.Ben siyah olanını denedim ve simsiyah. Normalde uygun fiyatlı ürünleri deneyimleyebiliyorum ama bu maskarayı kullanabilmem büyük şans çok sevdim .Parama kıyıp alamıyorum bu günlerde. 

10 temmuz 15:12 10 temmuz 17:12

5

199. Az önce akasya sephora mağazasından bir adet tam boyunu aldım. Diğer maskaralarına göre kirpikleri en iyi biçimde ayıran uzatan ve kıvıran ürünü olduğunu düşünüyorum. Pahalı olsa da benim gibi makyajda en uzun zamanı kirpiklerine harcayan biri için verilen paraya değeceğini düşünüyorum. 

9 temmuz 16:12 11 temmuz 14:32

198. bence gerçekten fazla abartılan bir ürün. ne aradığınıza da bağlı tabi ama benim kirpiklerim uzun ve düz ben kıvıran ve daha da uzatan (çünkü kaşlarıma değsin lol) maskaraları seviyorum. bu ne uzatıyor ne kıvırıyor ne de dolgunlaştırıyor. Roller Lash'i tercih ederim ama onu da kullanmıyorum çünkü Lash Sensational bebeğim varken neden o kadar para vereyim. Kahverengi olanı hediye gelmişti, yılbaşından beri doğal gözüken makyaj istediğimde bitsin diye kullanıyorum anca bitti bitecek duruma geldi. Ayrıca zor çıkan maskara yoktur arkadaşlar; önce yüzünü temizleme jeliyle yıkamamak ve sonra da çift fazlı göz temizleyicisi kullanmamak vardır.

30 mayıs 14:34


197. bir arkadaşımın seyehat boyunu hediye etmesi üzerine ilk defa deneyimlemiş olduğum aşmış maskara. kısacık kirpiklerimi tek tek ayırdı, arşa yükseltti. hergün kullanmama ve ufacık boyuna rağmen bir ay dayandı. fiyatını öğrenmemle beraber aşkımız sona erdi. belki bir gün -şayet paraya kıyabilirsem- tekrar benim olacak maskaradır.

dipnot: seyehat boyu tam boya göre daha iyi performans göstermektedir. (yaklaşık aynı zamanda açıldılar.)

7 mayıs 17:09

196. Şu öğrenci halimle o kadar paraya kıyıp aldığım maskaradır. Değdi mi? Değdi bence. Cidden fark ediyor sensationaldan falan bayağı daha güzel bir bitişi var, farkı anlarsınız yani. Ama keşke daha ucuz olaydı. Akması dökülmesi de yok, diadermine in makyaj suyuyla çıkarabiliyorum ben kendisini, o konuda bir sorun yaşamadım. Yani özetle güzel ama eninde sonunda bir maskara. Benim gibi makyajınızın olmazsa olmazı ise verdiğiniz paraya değebilir yine de, bir bakın derim.

3 mayıs 22:40

195. Evde en az on tane masakar var ama benefit benim için vazgeçilmez. Uzun ve düz kirpiklerim var, güzel kıvırıyor. Kirpik kıvırıcıyla kullanırsam da uzun süre kalıyor ve kirpiklerim düşmüyor. Formülü ve yapısı muazzam tek sıkıntısı çabuk kuruyor olması. Ona çözümüm var:) Seyahat boyunu kullanıyorum maskara kurumadan bitirmiş oluyor. Çantamda yanımda taşıyorum, evimde var. arabamda var. Maskaraya bu kadar bütçe ayırmayı düşünüyorsanız bence gidin alın.

25 nisan 12:57

194. etkisi harika olabilir ama birkaç saat güzel kirpiklerle dolaşacağım diye uzun vadede kirpiklerimden olmak istemem. çıkarmaya çalışırken ciddi derecede kirpik kaybına sebep olan maskara.

17 nisan 19:14


193. süper diyebilirim ne kirpik döker ne topaklanır harikabir maskara ya!

17 nisan 15:40

192. Baya oldu kullanıp bitireli gayet başarılı bir maskara. Kirpik uzatma kivirma tek tek ayirma tam istediğim gibi ben beğendim denemekte fayda var kolay kolay maskara begenmem

16 nisan 21:36

191. Başarılı bir ürün ama evet malesef zor çıkıyor Lash Sensational alın bari bunu alacağınıza artık.

16 nisan 19:45