4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (187)
  • oylar (6)
  • medya (2)

187. Baya oldu kullanıp bitireli gayet başarılı bir maskara. Kirpik uzatma kivirma tek tek ayirma tam istediğim gibi ben beğendim denemekte fayda var kolay kolay maskara begenmem

16 nisan 21:36

186. Başarılı bir ürün ama evet malesef zor çıkıyor Lash Sensational alın bari bunu alacağınıza artık.

16 nisan 19:45

185. kahverengi de siyahı da çok güzel, kirpikleri kaldırıp uzatıyor ve gün boyu öyle kalıyor ama benim gibi tembel bir insansanız akşam eve geldiğinizde acılı dakikalar sizi bekliyor demektir. çıkarması ayrı bir dert, dökülen kirpikler ayrı bir dert. ne yazık ki özel günler dışında pek kullanamıyorum. fiyatından bahsetmiyorum bile...

16 nisan 13:32


184. dünyanın en çıkmayan maskarası. Öyle aham şaham bir şey de değil açıkçası. high end isteyen guerlain alsın. drugstore isteyen ise malum lash sensational

edit: beğenmemek lüksüm var değil mi arkadaşlar? görüyor ve artırıyorum. başkaları gibi bir deği tüm ürünlerini denemiş biri olarak, benefit kozmetik dünyasının en overrated markasıdır. Daha iyisini görmemiş olanların beğenmesi doğaldır. Önce diğer üst segmentini deneyin deneyimleyin sonra kötüleyin.

16 nisan 12:18 16 nisan 15:40

183. bir dönem büyük aşk yaşadığım ama güncel fiyatı karşısında basiretimin bağlandığı maskara. mükemmel bir şey bu. kesinlikle akma dökülme yapmaz, kirpikleri tam istediğim gibi, hacimli ve uzun gösteriyor. fiyatı bu kadar artmasa macera aramaz bu üründen hayatım boyunca devam ederdim.

16 nisan 10:11

182. Simsiyah ve kirpikleri çok güzel kıvırarak uzatıyor. Evet daha belirgin hale getiriyor ve bugüne kadar görünüş olarak kirpiklerimde sevdiğim en güzel rimel diyebilirim. Taa ki çıkarma aşamasına gelene kadar. Gerçekten ne kadar uğraşırsanız uğraşın çıkmıyor. Sabah uyandığımda illa o göz altımda siyah gölgesini buluyorum. 

16 nisan 04:29

181. Fazla naz aşık usandırır maskarası.

Bıraktığı etki muhteşem. Simsiyah, gür ve uzun kiprikler, tüm gün akmayan bir maskara.

Lakin;

-Temizlenmiyor, ne yaptıysam gözümden cıkaramiyorum yapış yapış kalıyor kirpiklerimde

-Birazcık ağırlıklı hissi yapiyor bende. gözümde hissediyorum maskarayı

Son olarak fırçası aşırı sert değil mi ya, ben mi sürmeyi beceremiyorum bilmiyorum ama iğne gibi gözüme batıyor sürerken. düşük göz kapaklı oldugum için göz kapağıma değdiriyorum ve makyajımı bozmadan temizleyemiyorum.

Zaten yuro beş tele olduğu için de bir daha yollarımızın kesişeceğini sanmadığım bir maskara.

Elveda simsiyah gür kirpikler.

16 nisan 03:56


180. severek kullandığım maskaram. ne zaman sürsem pek çok kişi tarafından takma kirpik takip takmadığım soruluyor. onun verdiği kıvrıklığı ve dolgunluğu şimdiye kadar başka maskara veremedi. 

6 nisan 14:36

179. minik boyunu kullaniyorum. o bile 3 ayda hala kullanilabilir durumda. bu yuzden bereketli bir urun oldugunu dusunuyorum.

fircasi silikon ve diger yorumlarda da soylendigi gibi kolay uygulama sagliyor. performansi da guzel. hem uzatiyor hem de dolgunlastiriyor. yalniz temizlemek cok zor. bu rimeli misel su ile silerek cikaramadim, zeytin yagi kullandim bana misin demedi, misel suyu ile silatilmis pamugu 1 dakika gozlerime bastirmak suretiyle ancak cikarabildim ki onda da sabah veya dustan sonra yine goz altlarimda siyah lekeler olustu.

fiyati yuksek, turkiyede de yurtdisinda da. rimel temizlemekle ugrasmayi da sevmedigimden tam boyunu kullanmayacagim.

30 mart 12:40 30 mart 12:45

178. Yıllar önce bir basın davetinde deneme boyu verilmişti ve tek kelimeyle bayılmıştım: Jaluzi gibi ağır kirpikler, nasıl dolgun, hem de kıvrık... Bayağı derin derin bakıyorum. Ne muhteşem icat, ilk görüşte aşk... Ta ki temizleme anına kadar. Yok, temizlenmiyor. Gözüm çıkacak maskara çıkmıyor. O zaman birbirimize göre olmadığımızı anladım, aşk insana bu kadar acı vermemeli deyip başka maskaralarla yoluma devam ettim ama hâlâ sephora'da karşıma çıktığında bir "acaba?" derim. 

11 mart 04:11 11 mart 04:14