4.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (207)
  • oylar ()
  • medya (2)

207. Şimdiye kadar denediğim en iyi maskara. Pek çok chanel, ysl, givenchy vb. Maskalardan üstündür gözümde.

Gel gelelim son aldığım iki rimeli de dökülme yapıyor. Sırf bu yüzden artık almadan önce iki kez düşüneceğim. Bu kadar zor çıkan bir rimel nasıl dökülme yapabilir, onu da anlayamıyorum.

1 eylül 15:47

206. Kirpikleri çok güzel yapan ama çıkarırken kirpiklerin dökülmesine sebep olan maskara

31 ağustos 20:59

5

205. Şimdiye kadar kullandığım en iyi maskara olduğunu söyleyebilirim. Kirpiklerimi müthiş uzatıp dolgunlaştırdı. Kalıcığı muhteşem ayrıca temizlemesi de kolay. Kesinlikle abartıldığı kadar var.

31 ağustos 19:05


4

204.  Şimdiye kadar en severek kullandığım maskara. Normalde alt kirpiklere rimel uygulamam ama bugün bunu üst kirpiklere sürdüm (dior kirpik bazıyla) kirpiklerim çok siyah olUnca alt kirpiklerim çok açık renk kaldı. Ki normalde kaşım gözüm karadır, kirpiklerimde koyu kahve. Alt kirpiklerime uygularken biraz korktum dökülür, süremem bulaşır diye; çok rahat sürdüm üstelik devamında da akmadı.ucundaki o tombul kısım kirpiklerin zor ulaşılan yerlerine rahat giriyor.

Uzunca süredir elimde, Denildiği gibi kuruma problemi yaşamadım. Yalnız maalesef temizlerken ne kadar kibar davransamda pamukta ve elimde bir iki tane kirpik gördüm.lakin bu durumun they’re la bir alakası olduğunu sanmıyorum.çünkü hangi maskara olursa olsun temizlerken bu durumu yaşıyorum.

 Gelelim muadiline ben lorealin sarı tombul maskarasında benzer performansı almıştım ama sanırım üretimde Yok hiç göremedim ortalarda. Piyasadaki siyahlı gümüşlü ambalajda olanlar en benzer etkiyi veriyor.

 Tekrar alır mıyım fiyatından dolayı alamam o kadar bütçem yok çünkü. Fakat yurtdışında  benefit ürünleri daha uygunmuş imkanı olanlar daha makul bir fiyat ise denesin derim. Bendeki bitince lorealle devam edeceğim ( maskaranın adını hatırlayamadım millionlu bir adı vardı,görürsem fırçasından tanırım)

 Şunu da ekleyeyim; bu rimelin maskara bazıda var küçük boyunu rimelle beraber almıştım.  rengi kahverengi, kirpikleri beslediği söyleniyor. Günlük makyajda göz makyajının sade görülmesi için tek başına kullanılabilir, hafif dolgunluk veriyor, fırçası rimelle aynı.

26 ağustos 00:07

4

203. Benim icin olmasa da olur bir maskara. Evet topaklanma yapmiyor, uzatiyor, kalici da ama fiyat/performansa bakinca bunlari drug store urunler de yapiyor dedirtiyor. Ama bunun kahverengi maskara bazina diyecegim yok her rimelle mukemmel uyum icinde ve takma kirpik etkisi yaratiyor

22 ağustos 09:17

202. seyahat boyuna sahibim. fırçası plastik ve sık değil. benim kirpiklerimi çok güzel tek tek ayırıyor ancak asla dolgunluk vermiyor. bu sebepten üzerinden kıl farcası olan bir maskara ile geçmem gerekiyor. bu maskaranın kalıcılığına bayılıyorum. iki üç kat sürsem bile topak topak olmuyor ve dökülme yapmıyor. seyahat boyu bende 2 ay dayandı. çok bereketli bir ürün. makyajımı yağ ile çıkartıyorum ve şimdiye kadar bir sorun yaşamadım. çok fazla ovalamama da gerek kalmıyor. yağ ile hemen çözülüyor. makyaj temizleme suları ile gözümü ovalamak zorunda kalıyorum ve çok fazla kirpik dokuyor.

21 ağustos 20:27

201. Çok güzel uzatan ve hacim veren maskara. Kirpiklerimde lifting olduğu için kıvırma etkisini bilemiyorum.Ancak çıkarmak için büyük uras veriyorum. Ve hiçbir zaman tam anlamda çıktığını düşünüyorum.

14 ağustos 14:40


200. Bu maskara henüz bende yok ancak birçok kez deneyimledim arkadaşımdan dolayı. Akmaması bence lash sensetional a benziyor .Fırçası plastik ve çeşitli renkleri var.Ben siyah olanını denedim ve simsiyah. Normalde uygun fiyatlı ürünleri deneyimleyebiliyorum ama bu maskarayı kullanabilmem büyük şans çok sevdim .Parama kıyıp alamıyorum bu günlerde. 

10 temmuz 15:12 10 temmuz 17:12

199. bence gerçekten fazla abartılan bir ürün. ne aradığınıza da bağlı tabi ama benim kirpiklerim uzun ve düz ben kıvıran ve daha da uzatan (çünkü kaşlarıma değsin lol) maskaraları seviyorum. bu ne uzatıyor ne kıvırıyor ne de dolgunlaştırıyor. Roller Lash'i tercih ederim ama onu da kullanmıyorum çünkü Lash Sensational bebeğim varken neden o kadar para vereyim. Kahverengi olanı hediye gelmişti, yılbaşından beri doğal gözüken makyaj istediğimde bitsin diye kullanıyorum anca bitti bitecek duruma geldi. Ayrıca zor çıkan maskara yoktur arkadaşlar; önce yüzünü temizleme jeliyle yıkamamak ve sonra da çift fazlı göz temizleyicisi kullanmamak vardır.

30 mayıs 14:34

198. bir arkadaşımın seyehat boyunu hediye etmesi üzerine ilk defa deneyimlemiş olduğum aşmış maskara. kısacık kirpiklerimi tek tek ayırdı, arşa yükseltti. hergün kullanmama ve ufacık boyuna rağmen bir ay dayandı. fiyatını öğrenmemle beraber aşkımız sona erdi. belki bir gün -şayet paraya kıyabilirsem- tekrar benim olacak maskaradır.

dipnot: seyehat boyu tam boya göre daha iyi performans göstermektedir. (yaklaşık aynı zamanda açıldılar.)

7 mayıs 17:09