yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25)
  • oylar (7)
  • medya (1)
  1

  25. Benefitin galiba en sevemediğim ürünü bu oldu. Diğer maskara bazlarından farkı bembeyaz olmaması. Koyuca sayılabilecek kahverengi bir ürün. Bazı bloggerlar günlük rimel niyetinde bile kullandıklarını söylüyorlar. Ancak bende her iki türlü de hiç işini görmedi. O nedenle tasviye etmem süslüler.

  8 kasım 2019 14:38

  3

  24. Acelem oldugu bir gün benefit çalışanına kahverengi they're real istediğimi söyledikten sonra bana verdiği kahverengi renkte maskara bazı. Halbuki ben primer olmayan kahverengi pakette olandan istemiştim ancak sonradan fark ettim yanlış olanı aldığımı. They're real benim en en beğendiğim maskaralardan biridir. Kahvesi, alışık oldugumuz koyu kahveler gibi değildir ancak bu tinted primer daha çok dark brown kaçıyor normal kahverengi olanına kıyasla. Ayrıca, adı üstünde oldugu gibi de pek bir maskara işlevi görmüyor kendi basına ancak ben alt kirpiklerime uyguladığımda fena da durmadı. Bir daha bilerek alacağım bir ürün değil.

  Edit: imla

  7 kasım 2019 22:15 8 kasım 2019 01:22

  23. Benefit'in they're real maskarasını hiç sevmemiş olmakla birlikte "they'real primer"ini çok beğenerek kullanmıştım.

  fırça yapısı they're real fırçasının yapısı ile aynı, kahverengi primer diye geçen ürününü, doğal görünüm, yeterli uzunluk, kirpikleri tek tek ayırma ve ağırlık yapmadığı için günlük makyajımda çok beğenerek kullandım. kirpiklerimi uzatıp kaldırıyor, belirginleştiriyor; fakat sertleştirmiyordu. En beğendiğim özelliklerinin bunlar olduğunu söyleyebilirim. They're real gibi sıvı bir formüle sahip olmadığından, gün içinde göz altına dökülme de yapmadı. Gözden kolay temizlenmesi de cabası.

  Asli vazifesi maskara bazı görevini başarılı bir şekilde yerine getirse de ben, they're real primer maskarayı günlük makyajımda severek kullanarak bitirmiştim. Kullandığım maskara altına baz olarak kullandığımda kat be kat sürüldüğü zaman kirpikleri birbirine yapıştırıp kötü bir görüntü yaratmadı. Genelde iki kat maskara sürme huyum olmadığı halde, hem masjara bazi hem rimel sürdüğüm zaman da kirpiklerimde herhangi bir ağırlık hissetmeme de neden olmadı.

  Açık kirpik rengine sahip olup siyah maskaranın verdiği sert görünümü sevmeyenler için kahverengi maskaraların doğal görünüm elde etmek için güzel bir alternatif olduğunu düşünüyorum.

  17 mayıs 2019 20:56 18 mayıs 2019 04:02


  22. benefit'in maskara bazı olarak piyasaya sürdüğü fakat benim tek başına kullanıldığım ürünü. doğal görünüm için birebir. hatta bazen kaşlarım için de kullanıyorum. jel yapısı sayesinde ağırlık hissettirmiyor, kirpik dökmüyor ve kolay temizleniyor.

  4 şubat 2019 20:08

  4

  21. Amacı doğrultusunda olmasa da, gözüme makyaj yapmadığım, özellikle eyeliner veya kalem çekmediğim zamanlarda, sadece kirpiklerimi hafifçe vurgulamak istediğimde (uzun sayılabilir kirpiklerim var) aslında biraz 'no makeup makeup' günlerinde maskara niyetine

  uygulamaktan çok hoşlandığım renkli maskara bazı. Esasen bir maskara olmayışından dolayı kirpikleri sertleştirmemesi ve nispeten yumuşak bırakması o makyajsız makyaj görünümü için oldukça efektif oluyor. Açık kahve ve uçları sarı kirpiklerimi boyaması ama bir maskara gibi yoğunluk vermeden hafifçe belirginleştirmesi benim çok hoşlandığım bir görünüme dönüşüyor. Çok sık olarak da bu şekilde kullanmadığım için; minik boyunu alarak devam ediyorum, tam boyunu almadım hiç. Bunun yanı sıra bir de; kozmetik mağazalarına yolumun düşeceğinden emin olduğum bazı günler dışarı çıktığımda özellikle bunu sürüyorum çünkü saatler geçmiş bile olsa mağazada üstüne bir maskarayı sürüp denememe imkan sağlıyor ve gün içinde de kirpiklerim güzel biçimde dolanmış oluyorum etrafta :)

  25 aralık 2018 16:24

  5

  20. Maskaranin orjinalinden once tinted primeri kullanmak istedim. Hem fırça yapısı cok guzel. Ozellikle ucundaki yuvarlak kısım goz pinarina yakin kisa kirpiklerde cok ise yariyor. Kahverengi rengi de ne cok acı siyaha calmiyor ne de cok sicak. Gunluk makyajimda maskara olarak tek basina kullanıyorum. Bendeki seyehat boy. Bitince kesinlikle yine alicam. Pahali mahali ama deger.

  Aylar sonra gelen edit: neredeyse hergün kullandığım için bitmek üzere olan ürün. Son sephora zamlarından sonra fiyatı iyice uçmuş o yüzden en dibine kadar kullanmaya çalışacağım ama bitince kesin alacağım yenisini. Daha az para vermek adına yine seyehat boyunu alırım muhtemelen. Özetle tek high end makyaj ürünüm oldugu, hergün kullandığım ve devamlı makyaj malzemesi satın almadığım için bütçe ayıracağım ürün.

  12 ekim 2018 03:17 18 mayıs 2019 22:07

  19. Küçük boyunu kullanıp aşık olduğum maskaradır. Kahverengi olması, akmaması, topaklanma yapmaması, kıvrık tutması yani kısaca şahane bir maskara ama bu fiyatlarla tekrar alabileceğimi ne yazık ki sanmıyorum.

  Paranız varsa ve maskarada kalite önceliğinizse acımayın süslüler, pişman olmazsınız.

  17 temmuz 2018 16:27


  18. Kendisinden çok çok çok memnundum.. hatta tek bunu uyguladığım bile oluyordu. Ancak kuruyup koyulaşmaya başlaması ile birlikte dökülmeye de başladı.. gün içinde göz altıma nokta nokta dökülüyor.. 

  8 temmuz 2018 22:55

  17. gözlerim genellikle rimelden rahatsız olur. aldığımdan beri hep bunu kullanıyorum günlük hayatta çünkü hiç ağrılık yapmıyor. rimel rimel durmuyor evet ama benim için rahatlık daha önemli günlük hayatta o sebeple kullanacağım gibi. küçük boyunu aldım denemek için 85 TL idi.

  8 temmuz 2018 17:09

  5

  16. Küçük boyunu aldım. Bittikçe taze taze yenisini alıp kullanırım diye. Küçük boyu 85₺. Ben rimel kullanmayı sevmiyorum. Düzenli olarak kirpik liftingi yaptırıyorum. Üstüne de bunu denedim ve o kadar mutlu oldum ki. Çok doğal duruyor. Zaten liftingden dolayı kıvrık olan kirpiklerimi daha da belirginleştirdi. İçeriğini de sevdim, sürüşü çok rahat ve sertleştirmiyor. Bi tık sertleştiriyor çok az, o kadarı da olur. Besleyici özelliği varmış bitkisel bi ürün vs. Dedi çalışan ama yani bilemedim :) 

  31 mayıs 2018 21:00