5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (28)
  • oylar (3)
  • medya (3)

28. Benefitin stick formlu şampanya renginde fiyat performans açısından en başarılı ürünü. Sür sür bitmiyor mübarek oyle bir gramajda sunmuşlar ömürlük diye sanki. Severek kullanıyorum ıslak efekt arayanlara tavsiyemdir. Doğal ama ıslak görüntü veriyor. Bunların şimdide travel size mini boyları var dileyen onlardan edinebilir büyüğü cok fazla küçüğude uzun seneler yeter. Bazen set icinden de çıkıyor minikler oylede edinebilirsiniz. Benefitin en güzel iki aydinlaticisi biri bu digeride (bkz: Benefit girl meets pearl aydınlatıcı)dır.

2 nisan 03:31 2 nisan 03:32

27. aşşşşırı bereketli bir ürün. mini boyu satılıyorsa ya da kofrelerde bulununlardan alsanızda olur inanın.

6 aralık 2017 18:49

26. Geçtiğimiz ay bitirdigim ürün. Güzel bir bitişi var sürüldüğünde gerçekten sağlıklı bir ışıltı veriyor ama son aldığımda (gizlinot: Geçen yıl ) nispeten uygun olan fiyatını bu yıl fazla artmış görünce o kadar para vereceksem becca alıp deneyeyim dedim ondan çok daha fazla memnun kaldım (gizlinot: Likit olanlarından aldım toz versiyonları çok sim sim). Sanırım fiyatları bu şekilde artmaya devam ederse tekrar almayacağım aydınlatıcı olacak

6 aralık 2017 03:51 19 aralık 2017 22:00


25. Aydınlatıcı en sevdiğim makyaj malzemelerinden biri olduğu için, bir çok markanın ürününü denedim, aldım. Fakat Benefit'in Watt's Up aydınlatıcısı evet güzel ama bence mükemmel değil. Benefit'in Girl Meets Pearl Aydınlatıcısı çok daha güzel ve doğal bana kalırsa.

Sebebi ise, Watt's Up bence çok kremsi değil, katı olduğu için dağıtması biraz zor ve beyaz sedef tonlu olduğu için doğal durmuyor bence. Ambalajına aldanıp aldım, kullanıyorum ama bence bir Becca aydınlatıcı değil yani.

5 aralık 2017 21:31

5

24. Benefit'in stick şeklinde şampanya tonlu aydınlatıcısı. Arkasında dağıtmaya yarayan süngeri var. Bugüne kadar kullandığım en güzel aydınlatıcı diyebilirim simli değil çok doğal ve ıslak duran bir bitişi var. Cildin kendi ışıltısı gibi duruyor kalıcılığı çok iyi. tek eksi yanı fiyatı 208 lira fakat 9 gramlık bereketli bir ürün bitirmek oldukça zor. bazı yılbaşı setlerinde de mini boyu oluyor. kaliteli bir aydınlatıcım olsun derseniz mutlaka alın derim..

5 aralık 2017 18:47 5 aralık 2017 19:59

23. kesinlikle en sevdiğim aydınlatıcım. Hem çok bereketli hem de çok doğal duruyor cildimde. Öyle çok abartı beyaz ben aydınlatıcı sürdüm görünümünden uzak, şampanya renkli sıcak doğal ve zarif duruyor bence.

20 nisan 2017 15:37

22. hakkında yapılan övgü dolu yorumları şaşkınlıkla okuduğum benefit aydınlatıcısı.parmağımla bi tarafa bunu diğer tarafa mary lou yu sürdüm.banyodaki yapay ışıkta aynadan uzun uzun baktım.sim açısından ikisi de aynıydı yani biri birinden üstün değil kesinlikle.sonra pencereye yaklaştım doğal ışıkta baktım.watt's up beyaz bitişli olduğundan daha doğal algılanıyor.yine dikkatli inceleyince simler selam çakıyor.benim cilt alt tonum sarı mary louyu ıslak süngerle uygulayınca gayet doğal duruyor yani.özetle yoluma mary lou ile devam edeceğim.başka arayışlara girmem artık.

30 aralık 2016 14:30


21. Büyük hevesle gidip alıp yaz boyu her hafta katıldığım düğünler için kullanarak hakkını vermişliğim vardır. rengi, yapısı, minnoş sevimli ambalajı beni benden alıyor. Seviyorum hem de çok..

26 aralık 2016 18:45

20. En bir sevdiğim doğal duran bana hafif şekerli bir kokuyu anımsatan kolay uygulanıp dağılan canım aydınlatıcım. Bunu aldıktan sonra mary lou gözüme sim gibi görünmeye başladı ayrıca stick formundan dolayı mary lou'dan kat be kat kalıcı ve hergün kullanmama rağmen 3 aydır bir azalma bile olmadı parasını hakeden bir benefit ürünü çünkü bitmiyor(gizlinot: swh)

25 aralık 2016 21:53

19. elimde stick olarak bu ürün ile golden rose'un highlighter stick'i var, rengi tam bir şampanya, ben parmağıma alıp öyle uyguluyorum (gizlinot: hijyen için elimi mutlaka yıkıyorum gün içinde tazelemek istersem) çok doğal ve kendinden bir parlaklık veriyor. aydınlatıcı konusunda bitmek bilmeyen bir merakım vardı ve bu ürün beni çok memnun ediyor, kalıcılığı benim kuru cildimde sabah sürdüğümde akşama hafiflemiş olsa da varlığını sürdürüyor. ben stick ya da likit aydınlatıcıları kullanmayı daha çok seviyorum,ten makyajı yapmıyorum bu nedenle toz ürünler çok pul pul durabiliyor, bitebileceğini hiç düşünmüyorum ama biterse yeniden alacağım bir highlighter (gizlinot: diğeri nars likit copacabana)

22 aralık 2016 21:17