girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (264)
  • medya (2)

264. sanırım çoğu ürünü balon olan marka. evet çok kullanmadım ama o hoola o kadar övüldü aldım. evet renk güzel bir bronzluk ama beş dakika sonra uçuyor. yves rocher bile daha kalıcı geldi bana bundansa ki daha temiz içerik. o kaş pomadı mesela yine övüldü aldım yine meraklı ben. ilk gün vay dedim ama sonra baktım aşırı yapay dövme gibi duruyor. hadi kalıcı olsun zamanlarında kullanırım dedim üç dört ay sonra baktım topak topak kurumuş. gerçekten şaka gibi. ama hala aklımda denemediğim kaş ürünleri var kahrolsun şu merak. ambalajları sevimli ve pahalı.bence tek olayı bu bu markanın.

30 ağustos 00:51

263. bloggerlara paket paket bedava ürün yollayan bunun ceremesini müşterilerinden çıkartan marka. fiyatlar aldı başını gidiyor.

29 ağustos 21:28 29 ağustos 21:28

262. daha fiyatlara 20 lira zam gelmesinin üstünden 2 hafta geçti bugün tekrar 20 lira zam gelmiş. Sanırım artık 2 haftada bir zam getirip %60 vergiyi öyle sağlıcaklar. Bir anda yükleyip şok yaşatmamak için.. Allıklar 255 olmuş, çalışan yine zam gelcek diyordu. Zaten yurtdışı fiyatlara göre oldukça uçuktu bizde fiyatlar artık standın önünden bile geçilmeyecek.. 

29 ağustos 21:16


261. Benefit Hoola'nın küçük boyunun güncel fiyatı min 100 tl vardır diye düşünüyorum. (büyük boyu bile 230 olmuş sitesinde öyle yazıyor) Ve ben bu ürünü geçen yıl yurtdışında gayet de 40 tl gibi bir fiyata(gizlinot: fiyatı 10 euro idi) aldım. Nyx ruj bile 8 euroydu çok iyi hatırlıyorum çünkü şaşırmıştım yani. O zamanın kurunda euro 4tü, Türkiye fiyatlarıyla bir karşılaştırır mısınız lütfen ikisi de Amerikan markası, Türkiyede geçen yıl 28 tl civarı olan Nyx ruju oradan alırsanız kura göre 32 tl ama Hoola'nın Türkiyedeki fiyatı geçen yıl 70-80 falandı herhalde(gizlinot: sallıyorsam affola) ve oradaki fiyatı 40 tl nerdeyse yarı fiyatı. Dior'u falan geçti geçiyor fiyatlarına, zam sıklığına rağmen doğru dürüst indirim göremezken yurtdışında fiyatlarının bu kadar büyük bir farkla uygun oluşu gerçekten çok sinir bozucu, işte bu yüzden yurtdışından kozmetik getiren hesaplarda benefit bi tık daha uyguna getiriliyor. Bugüne kadar da 4-5 ürününü denedim sadece ve Hoola kadar düzenli kullandığım arayacağım bir ürünü olmadı hiç, diğer ürünlerini de artık deneme isteğim gram kalmadığı için elimdeki hoolayı tamamen bitirince yenisini almak istersem yurtdışından temin etmeyi ve benefitle ilişkimi bu seviyede bırakmayı düşünüyorum. Ay hatta kinimi bir üst seviyeye taşıyorum ama(gizlinot: boğa burçluluk:() Türkiyeden çekilseler gram üzülmem, biz satış hesaplarından, gelen gidenden rica ederek min %30-35 daha uyguna alabiliyoruz zaten güle güle. Benim için o sephora standlarının ürünlerin rengini görme dışında hiçbir getirisi yok. Tanım yapmam gerekirse de, asla Türkiyedeki standlarından alışveriş yapmak istemediğim marka.

25 ağustos 03:43

260. Bir videoya denk geldim geçen gün. Bir kızımız “aaa bana 2 numarasını yollamışlar fondotenin” diye fondoten kutusunu açıyordu biraz bozulmuş bir şekilde. “Allah allah bir bildikleri vardır herhalde normalde ben en açık numarasını kullanırım hep” diyerek. 

yahu zaten beleşçilikten başka yaptığınız şey yok, bir de nasıl olur da bana hep doğru rengi yollarken şimdi koyusunu yollardılar diye bozuluyorsunuz?

Yalnız ekleyeyim, açıp sürdüğünde tam kendi rengi olduğunu gördü. Neymiş demek ki benefit yine senin rengini yollamış, hadi yine iyisin. bitince istersin yine .

Bu arada benefit cruelty free olmadığı için kullandığım bir marka değil, bu youtuber yalakalığına ayrı gülüyorum ama. Dolar arttıkça beleş yollasınlar youtuberlara ama  asıl müşterileri almasın. Ellerinde patlasın ürünler istiyorum

22 ağustos 09:07 22 ağustos 09:09

259. Beni sürekli ektikleri için kaş barı servisinden yararlanamadığım firma. Günler öncesinden randevu aldığım halde ilkinde son dakika arayıp randevuyu ertelediler,ikincisinde de çalışanların olmadığı güne randevu verdiler. Bugün arayıp özür dilediler ve telafi etmek için başka gün çağırdılar ancak ben 3.kez ekilmemek için istemedim. Vlogger tayfasına ürün yetistirmekten kafaları yoğun herhalde. 

9 mayıs 18:15

258. Atatürk havalimanı dış hatlar geliş duty freede stand açmış markadır. Görür görmez hipnoz olarak oraya doğru sürüklendim. Allahım sen maaşımı koru:(

5 nisan 20:12


257. bloggerlara su gibi akıttığı ürünleri gördükçe kendimi keriz gibi hissettiğim marka. ben ki sıkı bir benefitseviciyken şu an alasım gelmiyor ve cidden ihtiyacım olan sevdiğim bir ürünü varsa da almıyorum yeter be bizim paramızla bloggerlar maldivlerde kokteyl yudumlayacak yok öyle .

5 mart 20:45

256. Karton allik ambalajlarinin ozelligi, elinizden dustugu zamanlarda urunun un ufak olmasini engellemesidir. Begeniyor muyum, eskiden okeydim ama artik hic ilgilenmiyorum. 

Tanim: Cruelty free olmayan marka. 

4 mart 21:44

255. Fiyatı 210 tl olan hoola nın ambalajı karton olmasını saçma bulan sadece ben miyim, madem eşek yüküyle para alıyorsun o zaman ambalaja biraz özen yani, diğer high end markalar öyle mi, adeta bir hazine bir mücevher gibi hepsi. Marketing masraflarını ürünlerden çıkarıyorlar. gidin guerlain chanel alın, en azından herkese aynı fiyat politikası uyguluyorlar, ürünler değerli, youtuberlara bedava saçmıyorlar. Ayrıca onlar kim ki biz görünce aa hadi deneyelim diyip alalım? 10 liralık saç kremi sanki. Anlamıyorum bobbi brown da beni aynı şekilde şok etmişti. Buram buram Reklam koktuğu belli olan samimiyetsiz youtuber paylaşımı üzerine mi benefit e geleceğiz ? Süslülerin tarafsız yorumları benim için çok daha değerli. 

4 mart 21:41