girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (260)
  • medya (2)

260. Beni sürekli ektikleri için kaş barı servisinden yararlanamadığım firma. Günler öncesinden randevu aldığım halde ilkinde son dakika arayıp randevuyu ertelediler,ikincisinde de çalışanların olmadığı güne randevu verdiler. Bugün arayıp özür dilediler ve telafi etmek için başka gün çağırdılar ancak ben 3.kez ekilmemek için istemedim. Vlogger tayfasına ürün yetistirmekten kafaları yoğun herhalde. 

9 mayıs 18:15

259. Atatürk havalimanı dış hatlar geliş duty freede stand açmış markadır. Görür görmez hipnoz olarak oraya doğru sürüklendim. Allahım sen maaşımı koru:(

5 nisan 20:12

258. Karton allik ambalajlarinin ozelligi, elinizden dustugu zamanlarda urunun un ufak olmasini engellemesidir. Begeniyor muyum, eskiden okeydim ama artik hic ilgilenmiyorum. 

Tanim: Cruelty free olmayan marka. 

4 mart 21:44


257. Fiyatı 210 tl olan hoola nın ambalajı karton olmasını saçma bulan sadece ben miyim, madem eşek yüküyle para alıyorsun o zaman ambalaja biraz özen yani, diğer high end markalar öyle mi, adeta bir hazine bir mücevher gibi hepsi. Marketing masraflarını ürünlerden çıkarıyorlar. gidin guerlain chanel alın, en azından herkese aynı fiyat politikası uyguluyorlar, ürünler değerli, youtuberlara bedava saçmıyorlar. Ayrıca onlar kim ki biz görünce aa hadi deneyelim diyip alalım? 10 liralık saç kremi sanki. Anlamıyorum bobbi brown da beni aynı şekilde şok etmişti. Buram buram Reklam koktuğu belli olan samimiyetsiz youtuber paylaşımı üzerine mi benefit e geleceğiz ? Süslülerin tarafsız yorumları benim için çok daha değerli. 

4 mart 21:41

256. benim için hoola lite bronzerdan ibaret markadır. hiçbir ruju, allığı, farı öyle aman aman kaliteli, eşi benzeri bulunmaz ürünler değil. süslü karton ambalajlarının şirin değil dandik olduğunu anlayacak kadar da makyaj ürünü geçti elimizden.

kur farkından dolayı bir ürüne çok para vermek başka, kur farkının üstüne bir de ürün başına 60-70 lira fazladan ödemek başka. kafalarına göre fiyatlandırma yapıyorlar. mac de pahalı ama en azından amerika avrupa fiyatlarıyla kıyaslayınca kendinizi gerizekalı gibi hissetmiyorsunuz, kur farkından dolayı çok para ödediğinizi biliyorsunuz. amerika'dan 68 liraya alacağınız mac ruja burada 75 lira veriyorsunuz.

bir de benefit'e bakalım. çok sevdiğim hoola lite'ın amerika sephora'daki fiyatı 29 dolar, yani 110 tl. ingiltere'den almaya kalksam 25 sterlin, yani 131 tl. ben marmara forum sephora'ya gidip ağız burun kıvıran satış danışmanlarından almaya kalksam 210 tl! şaka mı bu?

benim sorunum ürünün pahalı olmasıyla değil, amerika fiyatı da 210 liraya yakın bir şey olsaydı ağzımı açmazdım. ama avuç içi kadar bir ürünü bana, sırf amerika'da ya da ingiltere'de değil türkiye'de yaşıyorum diye ederinin iki katına satamazsınız. hoola lite da dahil, bundan böyle hiçbir benefit ürününü türkiye'den almam. lütfen siz de almayın, göz göre göre insanları salak yerine koyamazlar.

4 mart 15:23 4 mart 15:32

255. Ben de vloggerlara gönderilen sepet dolusu ürünlerin ve insanları beleşe götürdükleri tatilin parasını ödememek için tek bir çöp almayanlardanım. Olmazsa olmaz bir ürünü de yok zaten, chanelin bile çoğu ürünü bundan daha ucuz. Burdan bişeyler alıcağıma gider nars, chanel vs. alırım hem ambalajları düzgün hem de ürünler kaliteli.

4 mart 15:02

254. cicili bicili şeker paketlerinin hem muadilinin bol olması hemde the balm a denk olduğunu bilmek bir de Türkiyedeki  fiyatlandırma politikları için alışveriş yapmıyordum. ama durmuyorlar artık  daha çok nedenim var alışveriş yapmamak için.

4 mart 14:58


253. Bence topluca boykot etmemiz gereken marka. Hiçbir ürününü kullanmıyorum neyse ki, zaten içeriği de temiz değil. Kimsenin tatil parasını ödeyemem, üzgünüm.

4 mart 14:46

252. bu markadan bugüne kadar tesadüfen hiçbir ürün almamışım. almayacağım da. hiçbir "influencer"in Bora Bora tatilini finanse etmek istemiyorum.

3 mart 15:40

251. Açıkcası fiyat politikaları sebebi ile kendilerinden bağımlısı olduğum maskaralarını bile almamaktayım ama brow bar hizmetlerinin yıllardır müşterisiyim. Gerçekten kaşlarım benim için önemli inceltecekler diye her kuaföre de gidemiyorum o yüzden kaş konusunda benefite puanım 9.

1 mart 21:42