yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (267)
  • medya (3)

  267. Bazlarının hastasıyım, hediye gelmişti fi tarihinde o zaman bile pahalıydı kimbilir ne hale geldi fiyatları:(

  10 eylül 18:57 11 eylül 02:15

  266. Bun vereceğim parayı gezmeye harcarım 

  Edit: Benefit severlerden linç yicem ama bence öyle 

  20 ağustos 22:22 21 ağustos 10:49

  265. kaş ürünlerini deneyince bayıldığım, fiyatını görünce koşarak uzaklaştığım marka. 300 liraya kaş maskarası alacağıma bir öğrenciye burs veririm daha iyi.

  20 ağustos 21:01

  264. türkiye’deki fiyatları izlediğim en komik filmden daha komik olan sinir bozucu marka. allık ve bronzer’ın birlikte olduğu paletlerini yaklaşık 700 tl’ye satıyorlar resmen ve kimsenin buna sesi çıkmıyor. bakın arkadaşlar bu ürünün yurt dışı fiyatı 60 dolar.

  dolar yüksek olabilir, ama yine de bu ürünü bize 700 tl’ye kakalamaya çalışmalarının hiçbir açıklaması olamaz. doların şu anki durumunu baz alsak dahi bu ürün 700 tl etmez. sizin karşınızda aptal yok. yani umarım yoktur. herkesin kendi parası isterse bi palete 1000 tl versin banane. ama burda komik olan şey, yurt dışında mid-end olan bi markanın burda high-end takılması. üfff defol!

  lütfen şu markaya para kazandırmayın. ya da kazandırın banane. 

  ama yine de #defolbenefit

  20 ağustos 16:19 20 ağustos 16:37

  263. Çok eski değil 2018 yılbaşında içinde rockateur allık (2.5 gr), porefessional baz (7.5 gr) ve they’re real deneme boy lipstick olan bir seti 120-140 tl arası bir fiyata almıştım. Net hatırlamıyorum ama 140 liradan 1 kuruş fazla değildi. Şu an sadece porefessional’ın 7.5 gramını 150 liraya satıyorlar. Hadi o zaman yılbaşı indirimiydi desek bu sene de baktım en uygun benzer set 230 liralardan başlıyordu.ürünlerini ne kadar sevip beğensem de bu fahiş fiyatlara asla asla bir şey almam. Youtuberlar bu kadar para içinde yüzüyorlar ama videolarında goofproof’um bitti dediklerinde yenisi gönderilmezse para verip de almazlar bu fiyata. Ben de türk müşteriyi söğüşlemeyi şirket politikası haline getirmiş benefitten asla bir şey almayacağım. 

  10 haziran 17:21 10 haziran 17:31

  262. sephorada uzmanlarından kaçmak gereken marka. ürünlerini satmak için her türlü şeyi yapıyorlar buna çirkeflik de dahil.

  -şu var mı?

  +var ama benefitinki daha güzel bakın deneyin(o sırada yüzünüze fırça uzanır)

  -bu var mı?

  +var ama benefitinki daha iyi bakın deneyin(yüzünüze başka bir fırça uzanır)

  -teşekkür ederim ben benefit markasını sevmiyorum kendi istediğim markalara bakabilir miyim?

  +naaasııılll sevmezsiniz? bizim markamız şöyle iyi böyle iyi. en iyi bizimki. tabi ücreti çoksa senin için bilemem. kıymetini bilmiyor tabi makyaj yapamayanlar.

  bunun yanında ne kadar ürününü denediysem pek memnun kalamadım. bir tek porefassional ın pembe olanını beğenmiştim. bir de bunların pr cı selinleri vardı onu da unutmadık.

  17 mayıs 10:59

  261. Benefit markasının şu ana kadar bir çok ürününü kullanma fırsatım oldu. sephora' da ilk satılmaya başladığı zamanlarda sephora'da satılan en uygun fiyatlı markalardan biri idi. O karton kutuları sevimli geliyordu bana. Sonrasında fiyatları arttırmaya başladıkça ürünlerin kalitesinin, fiyat artışı ile ters orantıda olduğunu ve markanın da vazgeçilmez ürünleri olmadığını anladım. Hatta aldığım ürünlerin çoğundan memnun kalmadığımı bile söyleyebilirim.

  Benetint, posietint, whatsup, coralista allık benim memnun kalmadığım ürünlerden sadece bir kaçı.

  Benetint: dağıtılması zor şerit şerit kalıyor.

  Posietint: benetint e göre daha koyu bir yapısı var ve doğal durmadı. Dudakta ise parçalı bir görünüme sebep oldu. Dudaklarımı kuruttu.

  Coralista: bir ara tüm bloggerler tarafından çok övünüyordu. Övündüğü gibi bir ürün olmadığını gözümle görüp yüzümde deneyimledim.

  Memnun kaldığım ürünlerden olan kaş ürünlerinin ise muadilini kendimce buldum. Favorim diyebileceğim sadece bir kaç tane ürünü bulunuyor. Big easy bb krem, rockateur ve hervana allık. Onlar da vazgeçilmezim değil.

  Son sefer sephora'ya girdiğimde seyahat boy allıkların 150₺, normal boy allıkların 245₺ ve 6 lı allık paletinin indirimli 675₺'ye satıldığını gördüm.

  16 mayıs 22:06 16 mayıs 23:18

  260. Yurt dışında high end bile olmayan, ürünlerinin karton kutuların içinde olduğu bir marka nasıl olurda türkiye'de 675 liraya birşeyler satabilir anlamıyorum. Bu olay dolar kuruyla falan alakalı değil çok farklı birşey bence. Geçen sene 350 liraydı çok pişmanım keşke alsaydım diyorum.

  20 nisan 03:07

  259. Ingiltere'de müşteri hizmetleri süper olan markaymış. Reddit'te gördüğüm bir gönderide, ingiltere'de yaşan bir kadın kötü bir kaş barı deneyimi yaşamış. Bu durumu müşteri hizmetlerine bildirince ona bir sürü hediye yollamışlar:

  tam boy watts up highlighter, tam boy hoola light, tam boy hoola lip gloss, küçük boy bad gal bang maskara, küçük boy dandelion allık, rockeatur allık ve porefessional.

  (link: https://www.reddit.com/r/makeupflatlays/comments/bech6q/benefit_gifts/?utm_medium=android_app&utm_source=share Bakmak isteyenler için link )

  Inanamıyorum ya. Bizim burda yaşadığımız hayat değil galiba, hor görülüyoruz her alanda.

  18 nisan 01:26

  258. aylardır beklediğim cheekleaders paletini 675 liraya satışa çıkaracak olan markadır. yurtdışında 60 dolara çıkan palet nasıl oldu da 675 liraya türkiye'ye geliyor anlamış değilim ama büyük ihtimalle asla bitiremeyeceğim ve üç yıla taşlaşacak allıklara değerinin iki katı fiyatı verecek kadar da geniş değilim. bir anlamadığım şey de huda'nın new nude paleti amerika'da 65 dolar ama burada 450 liraya satılıyor. fiyatlandırma politikasını gram anlamlandıramadığım bir marka haline geldi benefit. hoşçakal cheekleaders, yerine nars alacağım.

  not: bu arada bu fiyatı benefit'in türkiye sitesinde gördüm, değişir mi bilemiyorum.

  4 nisan 20:49