yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • oylar (8)
  • medya (2)
  2

  14. alttaki girdiye kelimesi kelimesine katılıyorum çok yoğun bir krem bu dağıtırken yüzüme sıva yapıyor gibi ihssettim ve bu ağır yapısından mütevellit ciltte tarif edilemez derecede çok bir parlaklık bırakıyor pudralayarak yine biraz tolere edilebilir ama kesinlikle önermiyorum değmez yani o efora

  11 ağustos 22:26

  1

  13. Yorumlara ve fiyatına bakıp büyük umutlarla aldığım ama yapısı çok ağır olan, nivea vücut güneş kremlerinden hallice bir güneş kremi. Günlük olarak pudrayla bile kullanamadım, hele ki makyaj altına imkansız bence. Yapısı ağır ve yağlı olduğu için dağıtması zor geldi bana. Kokusu da kötü. Birkaç kere yanlışlıkla göz pınarlarıma doğru getirdim, gözümü epey yaktı. Diğer güneş kremlerinde hiç böyle bir şey yaşamamıştım. Koruması da kötü, sadece bunu kullandığım dört beş günlük tatilimde epey bronzlaştım ve hiç güneşlenmemiştim. En basitinden, boynuma uygulamamış olmama rağmen yüzümle boynum aynı esmerlikte. Ne yapısını ne de korumasını beğendim, tavsiye etmiyorum.

  11 ağustos 17:04

  4

  12. yüz için güneş kremim bitince gratisten arkadaşımın önerisiyle aldığım güneş kremi.

  tüm ciltler için uygun, yüksek derecede suya dayanıklı, paraben içermeyen bir ürün kendisi. beyaz kalıntı bırakmıyor. hafif bir parlaklık veriyor fakat aşırı değil. sağlıklı bir parlaklık diyeyim siz anlayın. makyaj altına da kullandım bozmadı. yapış yapış değil, cilt tarafından güzel emiliyor. bir de benim cildim o kadar sivilceye meyilli ki, bu da kesin sivilce yapacak diye güvenemeden almıştım fakat şükür ki yapmadı. fiyatına gelecek olursam indirimde ya 16 liraydı ya da 19 tam hatırlamıyorum. uygun fiyatlı iyi bir güneş kremi arayan varsa öneririm.

  9 temmuz 14:23

  11. Geçtiğimiz yaz boyunca kullandım. Karma ciltliyim parlama yapıyor ancak ben yanaklarımdaki parlamasından rahatsız olmadım daha sağlıklı cilt görünümü veriyor bence. T bölgem yaz aylarında fazla yağlandığı  t bölgemi pudralama ihtiyacı duydum yinede. Koruması gayet iyi cildim lekeye meyilli bir cilt buna rağmen yeni leke yapmadı ve kızarmadım hiç.

  16 mayıs 12:19

  5

  10. fiyatı uygun diye almıştım bu kremi ilk başta. kullandığım tüm ürünlerden temelde tek bir beklentim var o da sivilce yapmamaları. bu kremin sivilce yaptığını düşünmüyorum. bu aralar sivilce tedavisi görüyorum, geceleri yatarken bir krem sürüyorum yüzüme. sabah uyanıp yüzümü yıkadıktan sonra da benri'nin kremini sürüyorum. altında nemlendirici yoksa daha hızlı emiliyor. tamamen saten gibi bir cilt bıraktığını söyleyemem. sürdükten 1 saat sonra bile hafif bir yapışma hissi oluyor ancak öyle rahatsız edici bir ağırlık bırakmıyor cildinizde. benim cildim normal, yağlı ciltleri yağlandırabilir. gerçi ben bütün güneş kremlerinin aynı etkiye sebep olacağını düşünüyorum. kısacası uygun fiyatlı olduğu ve en azından kısa vadede sivilce yapmadığı için ben sevdim, yaz boyunca bir sorun çıkartırsa editlerim burayı da.

  15 mayıs 14:41

  9. Acil güneş kremi almam gerektiğinde ucuz bulduğum için almıştım. güneş korumasından memnun kaldım ve diğer markalardan pek bir farkını görmedim ama cildiniz yağlıysa kusma yapabilir.

  2 şubat 18:06 2 şubat 18:06

  5

  8. Birkaç ay önce indirimde denk gelince denemekten zarar gelmez diyerek aldığım, neredeyse yok denecek kadar hafif kokulu, kolay emilen bir yapıya sahip, yaz mevsiminde normalde ıstakoz gibi yanarak kırmızıya dönen cildimin kendi rengini korumasına yardım eden, yüzümle birlikte kollarımda da kullandığım, yeniden alabileceğim krem.

  14 ocak 02:19

  7. Temmuz’da gratis indiriminden 19.90 liraya aldığım, kolay sürümlü güneş kremi. Çok da yoğun kullanmamama rağmen normalde ıstakoz gibi kızaran beni bu durumdan ve acılı güneş etkisinden kurtarmıştır. Ekonomi devrinde kullanılabilir bir ürün olarak değerlendiriyorum.

  22 ağustos 2018 21:32

  6. annemde vardı, denemek için sürdüm. açıkçası pahalı markalardan pek bir farkını göremedim :) güneş kremi anlaması zor ve ciddi bir konu olduğu için düzgün bir bilgim yok açıkçası. sağlık açısından iyi bir ürün müdür bilemem ama cildim yanık olmadı.

  25 temmuz 2018 18:33

  5. Yüz için bir güneş kremi ihtiyacım vardı ama fazla para vermek istemiyordum. Gittim gratise ve en ucuzu buydu, bunu aldım. Yağlı cildime uygun olmadığını düşünüyorum ancak sivilceye sebep olmamasına sevindim. Çok da aşırı parlama yapmadı. Önerir miyim bilmiyorum açıkçası. Daha bilinçli alışverişler yapmanız dileğiyle...

  25 temmuz 2018 12:41