benri

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (35)
  • medya (0)

35. şampuan, saç kremi, diş ipi, makyaj temizleme mendili, vücut losyonunu kullandığım marka. şampuan ve saç kremini (gramaj olarak ikisi de 1000 ml) 4.90 tl gibi bir fiyata almıştım indirimden. saç kremi olsa da hoş olmasa da, kaldığım yerde sular çok kireçli faydası oluyorsa da fark etmiyorum.şampuandan da çok beklentim yok, temizlesin yeter. diş ipi diğer markalara göre çok uygun. Ama tiftik tiftik oluyor temizleme yaparken, bazen diş aralarında ipin kaldığından şüpheleniyorum. vücut losyonu gramaj olarak 1000 ml ve benim gibi vücut losyonu çok da kullanmayan birine fazla gelir ki duşta vücut kremi şeklinde bitirdim (bol kepçe kullandım :) )makyaj temizleme mendilini de geçenki bir alana bir bedava kampanyasından 4,95 tl ye aldım, ilk makyaj temizleme mendili alışım. Şu an normal karma ciltler için olanını açtım, iki kez kullandım, benim işimi görüyor makyajın kabasını alıyorum.elimde hassas ciltler için olanı da var, kullandığımda yorumlama yaparım.benri benim için işini görmüyor mu, ne gerek var farklı markalara daha fazla para vermeye markası.

13 şubat 18:23 13 şubat 18:28

34. yuvarlak pamuklarını alıp bitiremedim kaç zamandır. en sevdiğim ürünü pompalı aseton. kırmızı ojeyi güzelce çıkarıyor, kokusu harika bence, pompalı olması da özellikle aseton gibi bir ürün için çok kullanışlı. yalnız seneler önce çilekli bir el kremini almıştım ve formülü/kokusu çok ama çok kötüydü.

13 şubat 11:01

33. şehir dışındayken asetonumu kaybetmem durumunda bulabildiğim en yakın gratise gidip küçük boy aseton (gizlinot: bayağı küçük he ) (gizlinot: 50ml )almıştım bu markanın. günü kurtarsın yeter diye düşündüm ve hala bitmedi. güzel çıkarıyor. birde pamukların kullandım bu markanın. gereksiz pahalı olduğunu düşünüyorum. zamanında 2 tl ye alırken bir anda yükseldi. bim deki pamuklar da gayet iyi ona o kadar para vereceğime gider bimden alırım.

26 şubat 2017 15:21


32. Asetonu normal bi aseton, pamuğunu da sevemedim bi türlü. Çok çabuk yırtılıyor. Rossmann'da satılan lilibe'nin büyük pamukları dururken bu da neymiş yahu dedim. Ama peeling etkili olan pamuklarını sevdim. Biraz badem yağı sürüp dudaklarımı basit bi şekilde peeling yapmış oluyorum pamukla. Suratıma da losyon döküp öyle yapıyorum. Memnun kaldım. Seyahat boy minik kavanozdaki kremleri de pek bir pratik. Şampuanlarını da alıp kışlık kazaklarımı yıkamayı düşünüyorum.

30 kasım 2015 00:00 ed.15 aralık 2015 23:35

31. büyük pompalı asetonları ve kare pamukları dışında bir ürününü kullanmadığım gratis markası. o da pamuklar artık çok sert gelmeye başladı birdaha almayı düşünmüyorum, aseton da olmazsa olmaz değil yani sırf meraktan aldıydım. benim için varığı yokluğu bir yani.

sahi güzel ürünü var mı benrinin ya?

29 kasım 2015 23:49

30. benri ürünlerini ben seviyorum, kare pamuğum, normal pamuğum ve kulak çubuğum benriden. bir de ıslak mendilini aldım bakalım şimdi. pamuklarının fiyatları da piyasadaki diğer pamuklara göre çok uygun. herkes çok sert olduğundan şikayetçi, geçen indirimde merak edip bir kare pamuk yedeklerken bir de ipek'in pamuğunu aldım, görelim bakalım fark neymiş.

(gizlinot: çok bir fark yoksa benriden devam, öğrenciyiz ağğbi biz...)

29 kasım 2015 23:39

29. Bence kesinlikle şişirilmiş olan ve neden bu kadar şişirildiğini de bir türlü anlamış olamadığım marka. Yahu pamuk dediğiniz şey ne kadar sert olabilir ya da şunu demek daha doğru olur bir pamuk nasıl sert olabilir ? Adı üstünde pamuk ya. Ama bu markanın pamukları kesinlikle nefret ötesi en azından benim için. Eğer hassas bir cildiniz varsa bu pamuklardan nefret edersiniz.

Hadi dedim pamuğu olmadı bir de şu çok övülen asetonunu deneyeyim. Bir de gaza gelip şu büyük pompalı şişeli olanlarından almış bulundum. Eyvahlar olsun yaptığım en büyük hatalardan biriydi. Tamam gerçekten pompalı olması güzel ama bir aseton nasıl bu kadar kötü olabilir. Bunu kullandığımdan beri tırnaklarım o kadar kötüleşti ki anlatamam hele ki tırnağımın üstünde oluşan beyaz beyaz soyulmalar off nerden aldm da kullandım bilmiyorum ojeyi çıkartmıyo resmen tırnaktan kazıyor.

Benri mi aman aman benden uzak dursun.

29 kasım 2015 22:09


28. en iyi ürünü tartışmasız kare pamuk olan marka. onunla tanıştıktan sonra başka pamuk kullanamaz oldum.

29 kasım 2015 21:52

27. Benri bebek temizleme pamuğunu makyajı çıkarmakta kullanıyorum. Büyük olması bütün makyajı tek bir pamukla temizlemeyi sağlıyor o açıdan memnunum. Kare pamukların büyüğü gibi.

29 kasım 2015 20:24 29 kasım 2015 20:25

26. Pompalı büyük şişedeki asetonundan kullandım, çok sevmedim nemlendiricili yazmasına rağmen tırnak diplerimi kuruttu. kare pamukları da çok sert geliyor makyajımı silerken gözümü acıttığından artık tercih etmiyorum kendilerini.

29 kasım 2015 20:20 18 şubat 2016 10:55