sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (35)
 • medya (0)

35. ekran temizleme mendilini aldım. tv, bilgisyar, tablet vb. temizlemek için güzel gibi.

fiyatı da uygun. 30 tane mendil 4 küsür lira (şimdilik).

30 eylül 2018 21:30

34. makyaj temizleme pamuklarını zamanında ucuz fiyata alıyordum. 3 al 2 öde kampanyaları ile stok yapıyordum. Rahat bi 20 paket kullanmışımdır. Severek kullanıyordum. videolarda ünlenip saçma bir şekilde fiyatları artınca ve bimdeki pamuğu deneyip güzel, uygun fiyatlı olduğunu  görünce artık benriden  vazgeçmiştim. Islak mendil olarak 3 lü satılan minik olanları denk geldiğim indirimlerde sepete atarım. Çok güzel kokuyor ve çok ponçikler. 

Parmexin dayanılmaz kokusu yüzünden daha hafif kokulu bişeyler arıyordum ki benrinin pompalı büyük boy asetonunu denedim.  kokusu keskin değil ve gerçekten bana göre uğraştırmadan ojeyi nazikçe temizliyor. Pompalı olması da epey pratik. Artık arayışım bitti. Solunum yolunda sıkıntım olduğundan ötürü aseton benim için büyük problemdi. Ayrıca bu markanın sarı  renkli kutuda bir asetonsuz oje temizleyicisi var evlerden ırak. İğrenç ve keskin kokusu başımı döndürüyordu.  

Makyaj düzeltme çubuklarını çok amaçlı kullanıyorum. Oje sürdükten sonra kenarlara bulaşanları sivri ucuyla temizliyorum. Normal kulak temizliğinde de kullanıyorum. Ayrıca yassı tarafıyla bulaşan rimelleri makyajı bozmadan rahatlıkla temizlememe yardımcı oluyor. 

Onun dışında şampuan, duş jeli diş macununu kullanmadım ve kullanmayı da düşünmüyorum. 

4 mart 2018 22:53

33. şampuan, saç kremi, diş ipi, makyaj temizleme mendili, vücut losyonunu kullandığım marka. şampuan ve saç kremini (gramaj olarak ikisi de 1000 ml) 4.90 tl gibi bir fiyata almıştım indirimden. saç kremi olsa da hoş olmasa da, kaldığım yerde sular çok kireçli faydası oluyorsa da fark etmiyorum.şampuandan da çok beklentim yok, temizlesin yeter. diş ipi diğer markalara göre çok uygun. Ama tiftik tiftik oluyor temizleme yaparken, bazen diş aralarında ipin kaldığından şüpheleniyorum. vücut losyonu gramaj olarak 1000 ml ve benim gibi vücut losyonu çok da kullanmayan birine fazla gelir ki duşta vücut kremi şeklinde bitirdim (bol kepçe kullandım :) )makyaj temizleme mendilini de geçenki bir alana bir bedava kampanyasından 4,95 tl ye aldım, ilk makyaj temizleme mendili alışım. Şu an normal karma ciltler için olanını açtım, iki kez kullandım, benim işimi görüyor makyajın kabasını alıyorum.elimde hassas ciltler için olanı da var, kullandığımda yorumlama yaparım.benri benim için işini görmüyor mu, ne gerek var farklı markalara daha fazla para vermeye markası.

13 şubat 2018 18:23 13 şubat 2018 18:28

32. yuvarlak pamuklarını alıp bitiremedim kaç zamandır. en sevdiğim ürünü pompalı aseton. kırmızı ojeyi güzelce çıkarıyor, kokusu harika bence, pompalı olması da özellikle aseton gibi bir ürün için çok kullanışlı. yalnız seneler önce çilekli bir el kremini almıştım ve formülü/kokusu çok ama çok kötüydü.

13 şubat 2018 11:01

31. şehir dışındayken asetonumu kaybetmem durumunda bulabildiğim en yakın gratise gidip küçük boy aseton (gizlinot: bayağı küçük he ) (gizlinot: 50ml )almıştım bu markanın. günü kurtarsın yeter diye düşündüm ve hala bitmedi. güzel çıkarıyor. birde pamukların kullandım bu markanın. gereksiz pahalı olduğunu düşünüyorum. zamanında 2 tl ye alırken bir anda yükseldi. bim deki pamuklar da gayet iyi ona o kadar para vereceğime gider bimden alırım.

26 şubat 2017 15:21

30. diş ipi güzeldir, en azından uygun fiyatlıdır.

6 aralık 2015 20:18

29. büyük pompalı asetonları ve kare pamukları dışında bir ürününü kullanmadığım gratis markası. o da pamuklar artık çok sert gelmeye başladı birdaha almayı düşünmüyorum, aseton da olmazsa olmaz değil yani sırf meraktan aldıydım. benim için varığı yokluğu bir yani.

sahi güzel ürünü var mı benrinin ya?

29 kasım 2015 23:49

28. benri ürünlerini ben seviyorum, kare pamuğum, normal pamuğum ve kulak çubuğum benriden. bir de ıslak mendilini aldım bakalım şimdi. pamuklarının fiyatları da piyasadaki diğer pamuklara göre çok uygun. herkes çok sert olduğundan şikayetçi, geçen indirimde merak edip bir kare pamuk yedeklerken bir de ipek'in pamuğunu aldım, görelim bakalım fark neymiş.

(gizlinot: çok bir fark yoksa benriden devam, öğrenciyiz ağğbi biz...)

29 kasım 2015 23:39

27. Bence kesinlikle şişirilmiş olan ve neden bu kadar şişirildiğini de bir türlü anlamış olamadığım marka. Yahu pamuk dediğiniz şey ne kadar sert olabilir ya da şunu demek daha doğru olur bir pamuk nasıl sert olabilir ? Adı üstünde pamuk ya. Ama bu markanın pamukları kesinlikle nefret ötesi en azından benim için. Eğer hassas bir cildiniz varsa bu pamuklardan nefret edersiniz.

Hadi dedim pamuğu olmadı bir de şu çok övülen asetonunu deneyeyim. Bir de gaza gelip şu büyük pompalı şişeli olanlarından almış bulundum. Eyvahlar olsun yaptığım en büyük hatalardan biriydi. Tamam gerçekten pompalı olması güzel ama bir aseton nasıl bu kadar kötü olabilir. Bunu kullandığımdan beri tırnaklarım o kadar kötüleşti ki anlatamam hele ki tırnağımın üstünde oluşan beyaz beyaz soyulmalar off nerden aldm da kullandım bilmiyorum ojeyi çıkartmıyo resmen tırnaktan kazıyor.

Benri mi aman aman benden uzak dursun.

29 kasım 2015 22:09

26. en iyi ürünü tartışmasız kare pamuk olan marka. onunla tanıştıktan sonra başka pamuk kullanamaz oldum.

29 kasım 2015 21:52