yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  aqua(water), myristic acid, glycerin, lauric acid, palmitic acid, stearic acid, potassium hydroxide, butylene glycol, camellia japonica seed oil, sodium lauroyl glutamate, sorbitan olivate, polyquaternium-10, portulaca oleracea extract, camellia sinensis leaf extract, centella asiatica extract, glycyrrhiza glabra (licorice) root extract, chamomilla recutita (matricaria) flower extract, polygonum cuspidatum root extract, rosmarinus officinalis (rosemary) leaf extract, scutellaria baicalensis root extract, althaea rosea root extract, aloe barbadensis leaf extract, propanediol, hydrolyzed pea protein, phytosterols, lecithin, olea europaea (olive) fruit oil, squalane, butyrospermum parkii (shea) butter, ceramide np, zanthoxylum piperitum fruit extract, pulsatilla koreana extract, usnea barbata (lichen) extract, 1,2-hexanediol, 2-hexanediol

  5.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (1)
  • medya (2)

  5. içerik listesi temiz olan ancak bir (gbkz: heimish all clean green foam) konforu sunmayan cilt temizleme ürünü.

  ikisinin arasında kalmıştım ve bunu tercih ettim, sebepsiz. heimish olanın tester olanını kullandım 3 kez ve daha yıkarken çok beğenmiştim. benton bana aynı hissiyatı vermedi, durularken sanki yüzümü çekiştiriyorum gibiydi, cildim burun yağlı yanaklar kuru, alın çene normal sayılır bu dönemde. daha uzun bir kullanımda cilt bariyerine zarar vermemesini umuyorum, çünkü 150 ml ürün, yeni açtım, soğumak istemiyorum. ama bende daha yıkarken nemli hissettim, çok hassas temizledi durumu olmadı, ve kokusu da gayet baskın bence.

  düzenleme : çisem çakır 'in hikayesinde ph değerinin 9.5 olduğunu gördüm, ölçme bantları ile bakıyor o genelde. bilginiz olsun.

  düzenleme :justinbeauty ürünün ph değerinin 8.5 olduğunu, içeriğinin hassas ciltler için uygun olduğunu, tek başına pg değerine bakılmasının sağlıklı olmadığını yazdı. buraya da not düşeyim de üzerimde kalmasın. benim görüşüm hala muallak.

  9 mayıs 04:58 12 mayıs 01:41

  5

  4. şimdiye kadar kullandığım en nazik temizleyici. sls, sles içermiyor cildin tüm yağını, nemini almadan çok etkili temizliyor. elime çok az bir miktar alıp köpürtüyorum yüzümü yıkarken nemlendirici ile yıkıyormuş hissi veriyor. karma ve son zamanlarda aşırı hassas cildim için hangi temizleme jelini kullansam yüzüm kızarıyordu fakat bu ürün çok iyi geldi. gözenek görünümünü de azalttığını düşünüyorum. bittikçe almaya devam edeceğim.

  2 aralık 2019 22:16

  3. Bir önceki temizleyicimdi kendisi. Almamdaki en büyük etken içeriğinin oldukça temiz olması. Yukarıdaki girdilerin aksine bende biraz zor köpürdü, belki de benim beceriksizliğimden dolayıdır bilemiyorum. Onun dışında temizlemesini beğendim diyebilirim. Üzerine nemlendirici uygulanmazsa çoğu temizleyici gibi cildi kurutuyor. Yalnız aşırı bereketli bir ürün. 150 ml'lik ürünü yaklaşık 4-5 ay kullandım. Daha iyisini bulamazsam tekrar buna dönüş yapabilirim.

  31 mart 2018 21:33


  2. içeriği oldukça (link: http://cosdna.com/eng/cosmetic_e376239473.html temiz) bir yüz yıkama/temizleme ürünüdür. kremsi yapıdadır, ama ne ilginçtir ki suyla ilk temasında hemen köpürür sonrasında cilt kadifemsi bir görünüm alır. cildim burun bölgesi siyah noktalı yanaklar kuruya dönük komplike bir karma. daha ilk kullanımdan sonra bile özellikle burun bölgemi yatıştırdığı için kendisinden acayip memnun kaldım. daha önce binlerce temizleyici kullandım ama hiç birinde sonucu benton kadar gözle görülür biçimde almamıştım. bir de anti-aging haller de sezdim kendisinde plasebo etkisi diildir inşallah. hadi bakalım. sana puanım 10 kanka!

  20 haziran 2017 20:21

  1. (gbkz: benton) markasına ait köpük temizleyici. ama gerçekten köpük; hayatımda bu kadar köpüren bir cilt temizleyici çok az gördüm. mercimek tanesi kadar (abartmıyorum, gerçekten bu kadarcık) aldığım temizleyici avucumda ve yüzümde bi dolu köpük oluyor. hem yüzümü hem de boynumu ve dekoltemi yıkamaya bol bol yetiyor. 150 mililitrelik bir ambalajı var ve bu minicik kullanım göz önüne alınırsa uzuuun bir süre kendisi ile beraber olacağım demektir (her ne kadar kutunun üzerinde açıldıktan sonra ömrünün altı ay olduğu yazsa da).

  ben kendisini roseroseshop'ta alışveriş yaparken gördüm. içerik okumaktan pek anladığım söylenemez; ancak kendi içeriklerinin dürüst ve doğal olduğuna olan vurguları dikkatimi çekti. paketi de iddialarına uyun görünür şekilde sadeydi. hem de cildin kuruluğunu da dengeleyecek biçimde nemli bıraktığı yazıyordu tanıtımda. şansımı denemek için aldım.

  pek çok temizleyiciden aşırı farklı bir yanını görmedim, kuru cildimi gerçekten de daha fazla germedi, aşırı köpüklü yapısı beni rahatsız etmedi, ayrıca benim için artı özelliği gözlerimi yakmaması oldu.

  bitince tekrar alamayacağım için (pay pal mevzuları, malum) gelecek için bir şey diyemiyorum; fakat beğendim.

  18 eylül 2016 20:34