sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  1.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar (1)
  • medya (1)

  12. Nemlendirici serisinin şampuanını ilk kullanışımda çok beğendim. Daha banyoda yıkarken bile yumuşacık yaptı saçımı. Kurutunca da o yumuşaklık ve parlaklık devam etti ben de şampuanı böyleyse serumu nasıldır kimbilir diye gidip indirimli fiyatı 41 liradan serumunu da aldım. Kesinlikle 10 lira dahi etmez bir ürün çıktı. Sürer sürmez yumuşak saçı sertleştiriyor, matlaştırıyor. İçerisinde ikinci sırada cetaryl alcohol var onun etkisi sanıyorum. Ondan sonra fermente içerikler, bitki özleri ve silikon geliyor; aslında alkolün ikinci sırada olması hariç içerik fena değil ama serum bayağı kötü çıktı. Hask’ın minik tüpteki yağları veya elseve değerli yağlar bakım kremi çok daha kaliteli ve işe yarar. 

  3 haziran 23:36

  11. Nemlendirici (lacivert ambalajlı) saç maskesini kullanıyorum bu serinin. Saçlarım yağlı ve ürün çok kuru saçlar için. Bu nedenle saçımda ağırlık yaptı. Kolay durulanan bir ürün değil, foşur foşur yıkayınca da bir etkisi kalmıyor. Ben anlaşamadım ama saçları çok işlem görmüş, kuruluktan şikayet edenler sevecektir.

  26 mayıs 22:28

  10. nemlendirici bi serumunu kullanıyorum, memnunum ancak saçı kolay açma ya da taramaya etki gibi bir vaadi yok. saç uçlarım daha canlı bence kullanmadan önceye göre.

  10 mayıs 18:13

  9. Yazları işim gereği (miniklere yaz okulunda yüzme dersi veriyorum) sürekli havuzda ve güneş altında kuruyan saçlarıma bu yaz önlem almak için koyu mavi renkli ambalajlı deep see extrat moisturizing mask ve moisturizing bi-serum bakım ürünlerini kullandım. Saçımda boya yok ve gerçekten önceki yaza göre saçlarım artık kuru, ağırlaşmış değildi bu yaz her zaman yumuşacık havuza girip çıksam bile nemini korudu kuruluktan şekil vermekte zorlanırken bu sefer istediğim gibi uğraştırmadan şeklini aldı. Havuza girdiğimde bile güzel koktu saçlarım. Geçen yaz keşke kullansaydım da yaz sonu kestirmek zorunda kalmasaydım saçlarımı. Bu sefer Saçlarım bunu sevdi :)) Yaz sezonu boyunca 3 kutu maske ve 2 adet serumunu kullanan biri olarak yazın için en ideal saç bakım ürünlerim oldu. Bu eylül ayı da ombre yaptırdım bu sefer de sanırım bordo renkli kutular repairing intensive mask ve repairing bi-serumunu alacağım kullandıkça izlenimlerimi yazarım tekrardan :))

  23 eylül 2018 17:50

  8. yaklaşık iki haftadır onarıcı bi-serumunu kullandığım seri.

  serum durulanmasına gerek olmayan ve saçları yumuşacık yapan çift bazlı bir ürün. kokusu güzel ve ne sürekli buruna buruna geliyor ne de yok oluyor. saçlarımı diğer saç kremlerimi gibi akşamına yağlandırmıyor, oldukça hafif..

  yalnız bu ürün saçları açma ya da daha kolay tarama gibi şeyler vaat etmiyor. saçlarımı yumuşattığı için ayrıca bir kayganlık vs. verdiği doğru ama asıl görevi bu değil. saç kremi mantığıyla kullanmamam gerektiğinin farkındayım yani. bu yüzden elimdekiler bittiği gibi diğer ürünlerini de deneyeceğim. bu ürünün saçlarımı daha iyi yaptığını düşünüyorum çünkü.

  saçlarım normal kalınlıkta, arada kuruya kaçsa da genel olarak normal ama ikinci gün yağlanan saç tipine sahip.

  18 ağustos 2018 18:36

  7. Bir haftadır serinin nemlendirici etkili olan şampuan ve kremini kullanıyorum. (Saçlarımda boya ya da herhangi bir kalıcı işlem yok.  Bu yüzden serideki en uygun olanı moisturizing olanıydı) Saç ürünlerini sık sık değiştirmem ama ürün hakkındaki pozitif yorumları duyduktan sonra denemek istedim. Kokusu gerçekten çok güzel. Ama saçlarımı öncekine göre daha kuru ve daha sert yaptı. Duştan sonra hiç zorlanmadan taradığım saçlarımı açmak için uğraşıyorum. Belki saçlarımın alışmasını beklemeliyim. Kokusu için bir süre daha kullanmaya devam edeceğim. bir hafta sonra hala pozitif etki görmezsem eski şampuanıma dönmeyi düşünüyorum. 

  4 ağustos 2018 02:57

  6. yaklaşık 1 aydır deep sea extract serisinin ilk adım şampuanı, normal şampuanı, saç maskesi ve duş sonrası onarıcı bakım kremini kullanıyorum. saçlarım çok yıpranmış değiller, ayda bir dip boya yaptığım kahve saçlarım var. bu seriye başlamadan önce de saçlarımı kestirmiştim zaten o yüzden kırıklarım da yoktu fakat ben çok fazla düzleştirici ve maşa kullanan biri olduğum için amacım saçlarımı onarmaktan ziyade korumaktı. serinin saçları nemlendirme vaadi yok zaten nemlendirici seri maviydi sanırım benim kullandıklarım bordo ambalajlı. bu bir aylık süreçte de saçlarımda herhangi bir kırılma veya incelme gözlemlemedim, haftanın 2-3 günü maşa 1 günü de düzleştirici kullandığım düşünülürse benim için çok başarılı bir seri. bunda tüm ürünlerini birlikte kullanmamın da etkisi olduğunu düşünüyorum. ayrıca saçlarımın çabuk uzamasında etkisi olduğunu düşünmeye başladım normalde uzamamasından şikayetçi olduğum saçlarım vardı. kokusu çok güzel, kalıcı da. saçlara güzel bir hacim veriyor ve asla yağlandırmıyor, normalde de kuruya dönük saçlarım var ama bende ekstra kuruluk yapmadı. schwarzkopfun saç ürünlerini başarılı buluyorum, fiyat olarak biraz yüksek olsa da indirim dönemlerinde şans verilebilir.

  5 haziran 2018 15:21

  5. yaklaşık 3 haftadan beridir deep sea extract for frizzy hair olanının şampuan ve saç kremini kullanıyorum - kabarmayı ve elektriklenmeyi vaat ettiği kadar önlüyor bence. (önceden John Frieda'nın aynı amaçlı ürününü kullanıyordum benim saçımda Beology daha başarılı oldu.) saçıma kattığı yumuşaklık ve güzel kokusu da cabası. indirime girdiğinde performans/fiyat oranı yüksek olan ürünler arasına giriyor. saçım güzel koksun kabarmasın diyenlere tavsiye ederim.

  3 haziran 2018 20:20

  4. smoothing serum un çok merak ederek aldım ve aman aman bayılmadım. Çok güzel kokuyor ve kesinlikle yağlandırmıyor ama çok kalın telli saçlarımda mucize yarattı diyemeyeceğim. İndirimde aldığım halde fiyatının abartı olduğunu düşünüyorum.

  1 haziran 2018 11:32

  3. Deep sea extract olanın şampuan ve saç kremini aldım. Üç kez falan kullandım ancak kokusu çok güzel olmasına rağmen saçımda pantene elidor gibi ürünlere bile kıyasla daha sert,kalıp gibi ve kuru bir hal oluşturdu. Saçlarım kuru ve saçımda 1 yıl önce yaptırdığım sarı ombrelerin üzerine kapatmak için boyattığım boya mevcut. Yıpranmış kuru saçlar için olduğu iddia edilen bir ürün olmasına karşın saçımı daha da kurutması sebebiyle çöpe giden param için üzüldüm. Sanırım aşırı profesyonel ürünler, bunun gibi ara form ürünler ve marketteki pantene elidor vs gibi ürünler arasında çok belirgin bir fark yok. Artık bu tarz şampuanlara para vermeyeceğim .(

  31 mayıs 2018 11:48