4.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (209)
  • oylar ()
  • medya (4)
5

209. 100 gram tüpün fiyatı 30 grama göre daha hesaplı, 30 gram bedavaya gelmiş gibi birşey oluyor o yüzden ben sürekli 100 gram olan büyük boy tüpten alıyorum. Tek kötü yanı dikkatli kullanılmadığında yanlarından çatlama olması, dikkatli kullanınca o da olmuyor. Gelelim kreme, ben bepanthol den başka bir nemlendirici kullanamıyorum artık, kullandığım anda diğer nemlendiriciler sivilce çıkartıyor. Bepanthol zaten temiz içerikli, yenileyici ve besleyici bir ürün. İçeriklerini tek tek internetten yazıp ne için kullanıldıklarına bakabilirsiniz. 1 yıldır aktif kullanıyorum nerdeyse bende tüylenme problemi de oluşmadı arkadaşlar bilginize..

16 eylül 03:01

208. Karma cildimde tek başına kullanıldığında çok ağır gelen, zaman zaman sivilce çıkartan; ancak medicassol krem ile birleştirilip 15 günde bir gece maskesi gibi kullanıldığında yüzü pürüzsüz yapan, sivilce lekelerine iyi gelen bir krem. 

En çok dirseklerimde ve topuklarımda işe yarıyor ve bu bölgeleri gerçekten çok iyi nemlendiriyor. Buradan hareket ederek şunu söyleyebilirim ki yağlı ve yağlıya dönük karma ciltlerden ziyade kuru ciltlere nemlendirici olarak kullanılacak bir krem olabilir.

15 eylül 22:24

207. sihirli bir değnek gibi nereye sürsem şifa veriyor. bir yerimde yaramı var, yüzümde sivilce izimi kaldı, cildimi aşırı kurumu hissediyorum direkt elim kendisine gidiyor. kuaförüm de kaşımın seyrek olan yerlerinin dolması için sürmemi istedi, ben de bir haftadır sürüyorum ve psikolojik olarak mı nedendir bilinmez doldu gibi hissediyorum ( aynı zamanda kuaförüm herkese uygulattığını ve işe yaradığını söylüyor) artık zaman içinde bakacağız işe yarayıp yaramadığına

28 ağustos 02:27 29 ağustos 14:43


206. Tüy yapıyor ama cildi de nemlendiriyor. 

Tanım, Bepanthol cilt bakım kremi ekstra bakım isteyen sık sık kuruyan, çatlayan cildin nem ihtiyacını karşılayan ve cildi koruyan bir kremdir.

15 ağustos 19:15 31 ağustos 20:05

205. El, yüz ve cilt kullanımı için bana ağır gelen, cildimde ağırlık yapan bir krem. Cildimde ağır hasar hissetmiyorsam kullanmıyorum.

Ben bu kremi özellikle kış aylarında dudaklarım için kullanıyorum. Kış aylarında dudaklarım çok çatlıyor ve bu krem çatlayan dudaklara birebir. Ayrıca gece ince bir katman sürüp yatınca sabah dudaklarım dolgun şekilde uyanıyorum.

15 ağustos 11:47

204. yüzde tüylenme yapan krem. garanti bilgi.

14 ağustos 23:13

4

203. (bkz: kokusu kötü olan ürünler)

14 ağustos 14:15


202. Kil maskesi sonrası cildim yanınca  tek nemlendiren bakım kremidir. Genelde sos zamanlarında kullanırım. 

14 ağustos 12:58

201. Kuru ciltler için çok iyi bir ürün olabilir ama kesinlikle sürüldüğü bölgeyi yağlı bırakıyor cildim karma ve hiç emmiyor :/

14 ağustos 00:50

200. bir çok şeye faydası olduğunu duyduğum fakat cildiğmin aşırı hassaslığı yüzünden kâle almadığım kremdir kendisi. Ha ama son zamanlarda da çok sevdiğimi söyleyebilirim,

 Gelelim sebebine; kıvır kıvır ve kısa kabarık saçlarımı kızıla boyatmakla başladı her şey, kabardığı için canlılığını kaybedip solgun bir görünüş alıyordu saçım. Bu kremi saç kremimle bir güzel karıştırdım ve banyoda öyle kullanmaya başladım. Parıl parıl olan saçlarım hem yumuşak hem de kabarması bir nebze az. Eğer saçınız boyaysa ve eski canlılığını korumak istiyorsanız özelden ulaşan süslüleri bilgilendirebilirim

13 ağustos 23:36