yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (29)
  • oylar (17)
  • medya (2)
  5

  29. Çok yoğun bir bakım kremi. Sürdükten sonra uzun süre cildimde yumuşaklık hissediyorum. Miktarı az ama minnacık kullanmak bile yetiyor. Hafif yağlı bir hissi var ve o hoşuma gitmedi ama uzun süre nemlendirdiği için şikâyet etmiyorum, memnunum.

  15 mayıs 08:52

  5

  28. Salak gibi yüzümü kurcalayarak bir sürü batık izi edindim. Onlar geçsin diye birkaç gündür bepanthol onarıcı merhem kullanıyorum. Her gece 2 defa sürüyorum, ilki yatmaya 2 saat falan kala diğeri yatmadan önce. İyi geldiğini söyleyebilirim, yüzüm daha bir doğallaştı, batık izleri sönükleşti. Sivilce yapmıyor, tüylenme yapsa da umrumda değil şu an izlerden kurtulmak önceliğim. En sevdiğim yanı ise sabah uyanınca cildim yumuşak ve sağlıklı bir parıltıya sahip olmuş oluyor. Tüp bitmeden yenisini alacağım.

  6 mayıs 00:08

  5

  27. Aşırı kuru cildimin kışın pul pul dökülmesini engellemek için kullandığım merhem. La roche posay cicaplast baume b5 ile bunu karıştırıp çeneme ve alnıma daha bol olacak şekilde ( çünkü en çok oraların derisi soyuluyor ) bütün yüzüme gece yatmadan, temizleme aşamasından sonra kullanıyorum. Sabaha hiçbişey sürmemiş gibi uyanıyorum, yüzümü suyla yıkayıp tonikledikten sonra okula gideceğim için çok ağır gelmesin diye sadece cicaplast baume b5 sürüyorum. Bol su tüketmekle destekleyince gerçekten kış ayları daha çekilebilir oluyor. Tavsiye ederim. 

  13 ocak 01:08


  4

  26. Dermoroller sonrası bu ürün dışında yüzüme ne sürsem cayır cayır yakıyor. Bu piyasanın en temiz icerikliksiyiz diye davul dövdüren birkaç marka da dahil hiçbirini süremiyorum bepanthol merhem haricinde. İcınde petrol türevi var o yüzden hiç kullanmak istemiyorum aslında ama ne zaman başka bir şey sürsem acıya dayanamayıp, yüzümü yıkayarak abanıyorum gerisin geriye bepanthole. Çok yağlı diyenlere katılıyorum ama zaten gece sürdüğüm için bunu dert etmiyorum, Bu arada o kadar yağlı olmasına rağmen sivilce yapmamasına da şaşıyorum.

  Yani yanık, tahriş gibi durumlar için kurtarıcı olduğunu söyleyeyim. Evde bulunmasında fayda var.

  Tanım: Alternatifini bulamadığım için müdavimi olduğum merhem.

  9 ekim 2019 01:01 9 ekim 2019 01:06

  25. Dövme yaptırdığım zaman kullanmıştım kabuk atmayı en aza düşürdü.

  19 eylül 2019 23:00

  4

  24. bunun eski versiyonu kabuk bağlamış yaralarımı 2-3 günde düzeltiyordu, yeni versiyonunun sanki o kadar iyileştirme, nemlendirme özelliği yokmuş gibi geliyor bana. denebunuxbepanthol kutusundan aldığım için çok uyguna gelmişti, o yüzden çok dert etmiyorum. tekrar alırsam eğer, bu piyasadaki onarıcı krem eksikliğinden ya da pahalılığından kaynaklanır. (aralarında nispeten en uygun fiyatlısı bu diye biliyorum, yanılıyorsam mesaj kutumu morartın lütfen.)

  19 eylül 2019 19:25 19 eylül 2019 19:26

  23. Yüzüm kullandığım bir kremin alerji yapması sonucu yandı. aslında tam olarak yanık mı alerji mi bilmiyorum doktor da anlamadı.bu merhemi kullanabilirsin normalde de iyi gelir dedi. Gece uyumadan önce sürüyorum ama yüzüm tarafından emilmiyor ki işe yarasın çok yağlı ama yağlı bir kremi ürün, merhem olmaktan çok saf yağ gibi. O yüzden bir etkisini görmedim belki de daha az sürmeliyim birde öyle deneyeceğim. 

  31 temmuz 2019 22:07


  22. İşim gereği ellerimi çok fazla yıkadığım için ellerim çok fazla kuruyup, çatlıyor ve kanamaya başlıyor. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile gece yoğun tabaka şeklinde sürüp eldiven giyip yattım. İyileşmeyen ellerime çok iyi geldi. Tabi eller yıkanmaya devam ettikçe tahriş olmaya devam ediyor o ayrı

  6 mart 2019 20:57

  21. Acnelyse ile birlikte kullanmak için kremini aldığımı sanarken yanlışlıkla aldığım merhem. Ama pişman değilim. Hakkaten kurumuş dudaklara çok iyi geliyor. Lipbalmlardan daha etkili. Cildime sürmeye korkuyorum yaglı yapıda olduğu için ama cok kuruyan/soyulan bölgelerde kullanılabilir boca etmemek suretiyle diye düşünüyorum. 

  6 mart 2019 20:55 6 mart 2019 20:56

  20. tüm lipbalm arayışımı sonlandırmış harika merhem. klasik bepantholden çok daha yoğun bir yapısı var, minicik bir miktarı dudağa yetiyor.

  dudaklarım gülerken acıyacak kadar kötü durumdaydı, kremi sürüp yattım ve sabah yumuşacık uyandım. hiçbir lipbalm bunu yapamazdı açıkçası.

  ilk sürdüğünüzde beyaz bir katman oluşuyor ama sonra dudağınızın ısısıyla şeffaflaşıyor ve lipgloss gibi oluyor. likit ruj altına da çok iyi oldu bu arada. bizimlesin bepanthol <3

  1 şubat 2019 23:15