girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (56)
  • medya (9)

56. her canlandırdığı rolü ona çok yakıştırdığım, bana çok farklı bir havası var gibi gelen oyuncu. hdp’nin şoförünü yaktıklarında “insanlığınızı kaybetmeyin.” temalı bir yazı paylaştığı için insanlardan terorist damgası vuruldu ki asla bu görüşe katılmıyorum. bu yorumu yazan tiplerin %90’ı da hayatta hiçbir şey üretmemiş, iki kitap açıp okumamış insanlar, yazık. şimdi de boşanma haberlerinin altına (yalan diyorlar yakın çevresi.) “terörist boşan git, birbirinize layıksınız geberin.” gibi yorumalar gelmekte, aklım ermiyor. umarım beren’ciğimi en yakın zamanda umarım ekranlarda görürüm. (izlemeyenler için intikam dizisini aşırı öneririm.)

8 temmuz 11:57

55. (link: http://i.hizliresim.com/Y6Wk0D.png guzel) kadin, sasirtmadi.

23 haziran 19:25

54. Aşk-ı memnu'dan sonra bir daha hic o kadar güzel, çekici, karizmatik ve iyi oyuncu olamadi. O zamanlar ne izlerdik ne beğenirdik be. Onunla beraber aşk acısı çeker, onunla beraber intikam alırdık. Hey gidi. (gizlinot: işsizlikten öğlen kuşağında aski memnu izlemis insan hayiflanmasi)

26 şubat 16:29 26 şubat 16:30


53. dogumgunu mesaji gayet anlamli ve icten olmus. neresi anlasilmamis ben bir bunu anlayamadim. hangi gozle ve kalple okudugunuza bagli bazi seyler. birde kisinin algi seviyesine de bagli tabii.

kendisi sevdigim bir oyuncu, keske daha cok daha guzel projelerde yer alsa.

28 şubat 2017 21:09

52. angelopoulos'a atifta bulunmasi ile beni mest etmistir.

varolusu iliklerinde yasadigi en guclu anlarda bu mesaji yazdigini cok kolay hissettirdi bence bize. sonsuzluk ve bir gun'u izlerken ki havaya burundum. ,,sicacik gulumsemek sonsuzluktur, bazen bir tesekkur etmekten...

28 şubat 2017 20:57

51. Doğum günü için yazdığı gayet kolay anlaşılabilir ve samimi yazı bile eleştirilen oyuncu. En sevdiğim, en en en güzel bulduğum ünlü kadınlardan biridir beren saat tabi bunda muhteşem bihterliğinin de etkisi vardır ama bihteri oynamamış olsa da severdim. Özgür ve kendine özgü bir ruhu var bence. İyi ki doğmuş yani :d

28 şubat 2017 18:09

50. Herşeye bu kadar önyargılı olmak nedir ki ? Şimdi okudum yazdığını , günlüğüne yazar gibi yazmış. Siz hic bir çocuğa bakıp hayallere dalmadiniz mi ya da gece tam uyucakken gökyüzüne bakıp güzel düşüncelerle dolmadi mi iciniz ?. Onun yapmak istediği de buydu bence. Pozitifliğinden bir parça aldım Beren iyi ki doğdun:)

28 şubat 2017 17:34 28 şubat 2017 19:43


49. doğum günü yazısında ne var anlamadığım oyuncu.

gayet içten ve güzel bir yazı yazmış ilk okuyuşta anladım kadının anlatmak istediğini. hatta hissettim. normalde takip etmiyorum burada yazılınca özellikle merak ettim ne yazmış olabilir diye.

tanım: aşk-ı memnu dizisiyle tanıdığım oyuncu.

28 şubat 2017 13:05

48. Instagram hesabinda dogumgunu icin bir seyler anlatmis (!) kendince tesekkur filan etmis heralde ama cumle kurmayi unutmus.

28 şubat 2017 11:33

47. O doğum günü açıklaması nedir öyle ya ?

Bi yerlere gelicem hırsı ünlüsüdür bana göre. Ne oyunculuğu, ne fiziksel özellikleri ortalamanın üstüdür. Sıradan bir tv oyuncusu olmaktan ötesi yoktur Beren'de. Kenan Doğulu ile evlenerek kendini sevimli zannedip de tam tersi olan çiftler kervanına katılmıştır.

Doğum günü açıklaması çok samimiyetsiz geldi bana. Dizi çekseydin Beren !

28 şubat 2017 09:02