girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (60)
  • medya (9)

60. Bir birey Makyajsız olarak ne kadar güzel olursa olsun; makyajın, kadınlara ne kadar yakıştığının; kadınları nasıl daha özenli gösterdiğinin kanıtı. 

19 eylül 13:10

59. Greenpeace, Yağmur ormanlarını talan ederek orangutanların hayatlarını tehlikeye atan palm yağı endüstrisine karşı mücadele kampanyasına destek amaçlı (link: https://youtu.be/SDUQWGUXfVo Şu) kısa animasyonu seslendirmiş canım kadın. Hemde instagram profilinde destek olmamız için kampanya linkini paylaşmış. Ben kampanyaya ismimi ekledim, site herhangi bir para talebinde bulunmadı. Sizde destek vermek isterseniz; (link: https://act.greenpeace.org/page/28712/petition/1 şuradan kampanyaya kayıt olarak destek olabilirsiniz.)

Umarım bir faydamız olur.

22 ağustos 02:46 22 ağustos 04:41

58. Son fotoğrafının altına "insanlar laik olmaz devletler olur" yazan çok "zeki" tipler gördüm. Beren saat zaten sekülerim yazmış laik dememiş. Cehalet başa bela.

24 temmuz 13:27


57. her canlandırdığı rolü ona çok yakıştırdığım, bana çok farklı bir havası var gibi gelen oyuncu. hdp’nin şoförünü yaktıklarında “insanlığınızı kaybetmeyin.” temalı bir yazı paylaştığı için insanlardan terorist damgası vuruldu ki asla bu görüşe katılmıyorum. bu yorumu yazan tiplerin %90’ı da hayatta hiçbir şey üretmemiş, iki kitap açıp okumamış insanlar, yazık. şimdi de boşanma haberlerinin altına (yalan diyorlar yakın çevresi.) “terörist boşan git, birbirinize layıksınız geberin.” gibi yorumalar gelmekte, aklım ermiyor. umarım beren’ciğimi en yakın zamanda umarım ekranlarda görürüm. (izlemeyenler için intikam dizisini aşırı öneririm.)

8 temmuz 11:57

56. (link: http://i.hizliresim.com/Y6Wk0D.png guzel) kadin, sasirtmadi.

23 haziran 19:25

55. Aşk-ı memnu'dan sonra bir daha hic o kadar güzel, çekici, karizmatik ve iyi oyuncu olamadi. O zamanlar ne izlerdik ne beğenirdik be. Onunla beraber aşk acısı çeker, onunla beraber intikam alırdık. Hey gidi. (gizlinot: işsizlikten öğlen kuşağında aski memnu izlemis insan hayiflanmasi)

26 şubat 16:29 26 şubat 16:30

54. Tek izlediğim sevdiğim dizisi Hatırla Sevgili...

7 mart 2017 20:21


53. dogumgunu mesaji gayet anlamli ve icten olmus. neresi anlasilmamis ben bir bunu anlayamadim. hangi gozle ve kalple okudugunuza bagli bazi seyler. birde kisinin algi seviyesine de bagli tabii.

kendisi sevdigim bir oyuncu, keske daha cok daha guzel projelerde yer alsa.

28 şubat 2017 21:09

52. angelopoulos'a atifta bulunmasi ile beni mest etmistir.

varolusu iliklerinde yasadigi en guclu anlarda bu mesaji yazdigini cok kolay hissettirdi bence bize. sonsuzluk ve bir gun'u izlerken ki havaya burundum. ,,sicacik gulumsemek sonsuzluktur, bazen bir tesekkur etmekten...

28 şubat 2017 20:57

51. Doğum günü için yazdığı gayet kolay anlaşılabilir ve samimi yazı bile eleştirilen oyuncu. En sevdiğim, en en en güzel bulduğum ünlü kadınlardan biridir beren saat tabi bunda muhteşem bihterliğinin de etkisi vardır ama bihteri oynamamış olsa da severdim. Özgür ve kendine özgü bir ruhu var bence. İyi ki doğmuş yani :d

28 şubat 2017 18:09