girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (61)
  • medya (9)

61. Popülerliği aşk-ı memnuyla olsa da ben hatırla sevgiliden beri kendisini çok beğenirdim. Oradaki masum ve duru güzelliği bir başkaydı bence. Aşk-ı memnuda o abartılı makyajlarla da başka havası vardı aslında düşünülünce, yok bu kadına herşey yakışıyor. Ve nedense bende içi de dışıyla birmiş izlenimi uyandırıyor, sanki gözlerinden okunuyor gibi. Bilmiyorum çok beğendiğimden de olabilir ama ülkemizin en güzel kadın oyuncularından benim gözümde. 

2 ekim 07:53

60. Bir birey Makyajsız olarak ne kadar güzel olursa olsun; makyajın, kadınlara ne kadar yakıştığının; kadınları nasıl daha özenli gösterdiğinin kanıtı. 

19 eylül 13:10

59. Greenpeace, Yağmur ormanlarını talan ederek orangutanların hayatlarını tehlikeye atan palm yağı endüstrisine karşı mücadele kampanyasına destek amaçlı (link: https://youtu.be/SDUQWGUXfVo Şu) kısa animasyonu seslendirmiş canım kadın. Hemde instagram profilinde destek olmamız için kampanya linkini paylaşmış. Ben kampanyaya ismimi ekledim, site herhangi bir para talebinde bulunmadı. Sizde destek vermek isterseniz; (link: https://act.greenpeace.org/page/28712/petition/1 şuradan kampanyaya kayıt olarak destek olabilirsiniz.)

Umarım bir faydamız olur.

22 ağustos 02:46 22 ağustos 04:41


58. Son fotoğrafının altına "insanlar laik olmaz devletler olur" yazan çok "zeki" tipler gördüm. Beren saat zaten sekülerim yazmış laik dememiş. Cehalet başa bela.

24 temmuz 13:27

57. her canlandırdığı rolü ona çok yakıştırdığım, bana çok farklı bir havası var gibi gelen oyuncu. hdp’nin şoförünü yaktıklarında “insanlığınızı kaybetmeyin.” temalı bir yazı paylaştığı için insanlardan terorist damgası vuruldu ki asla bu görüşe katılmıyorum. bu yorumu yazan tiplerin %90’ı da hayatta hiçbir şey üretmemiş, iki kitap açıp okumamış insanlar, yazık. şimdi de boşanma haberlerinin altına (yalan diyorlar yakın çevresi.) “terörist boşan git, birbirinize layıksınız geberin.” gibi yorumalar gelmekte, aklım ermiyor. umarım beren’ciğimi en yakın zamanda umarım ekranlarda görürüm. (izlemeyenler için intikam dizisini aşırı öneririm.)

8 temmuz 11:57

56. (link: http://i.hizliresim.com/Y6Wk0D.png guzel) kadin, sasirtmadi.

23 haziran 19:25

55. Oynadığı dizileri izlemediğim halde bu kadına karşı tuhaf bir sempati duyuyorum. Bana çok derin ve hüzünlü geliyor. Haberini gördüğümde yüzünü açıp izliyorum uzun uzun..Tuhaf bir tılsımı var. Seviyorum seni Beren :)

3 mart 13:58


54. Aşk-ı memnu'dan sonra bir daha hic o kadar güzel, çekici, karizmatik ve iyi oyuncu olamadi. O zamanlar ne izlerdik ne beğenirdik be. Onunla beraber aşk acısı çeker, onunla beraber intikam alırdık. Hey gidi. (gizlinot: işsizlikten öğlen kuşağında aski memnu izlemis insan hayiflanmasi)

26 şubat 16:29 26 şubat 16:30

53. Tek izlediğim sevdiğim dizisi Hatırla Sevgili...

7 mart 2017 20:21

52. dogumgunu mesaji gayet anlamli ve icten olmus. neresi anlasilmamis ben bir bunu anlayamadim. hangi gozle ve kalple okudugunuza bagli bazi seyler. birde kisinin algi seviyesine de bagli tabii.

kendisi sevdigim bir oyuncu, keske daha cok daha guzel projelerde yer alsa.

28 şubat 2017 21:09