sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (80)
 • medya (10)

80. Hatırla sevgili den beri çok severim kendisini. Ve yeteneğini geliştirdiğini de düşünüyorum. 

Bir rahat bıraksakar keşke. İyi bir insan, iyi bir oyuncu. İktidar yalakası değil. Toplumsal konularda duyarlı olması da kalbimi çalıyor. 

Umarım çok iyi bir başlangıç olur netflix dizisi onun için. Seviyorum ve iyi olmasını isterim. 

26 mart 11:14

79. Netflix projesinden fotoğraf atmış bugün kendileri. Netflix gibi büyük bir yapımın bir dizisinde oyuncu olduğu için çok mutluyum. En çok onun hak ettiğini düşünüyorum desem yeridir hatta. Onun dışında atiye'nin konusu da bir hayli cezbedici ve güzel ben çok heyecanlıyım açıkçası, galiba beren'in en güzel işlerinden biri olacak.

Hoşgeldin, biz de seni bekliyorduk!

25 mart 22:41

78. kenan doğulu ile çok yakıştırıyordum kendilerini. baya sevdiğim bir çiftti. (link: https://i.cnnturk.com/ps/cnnturk/75/630x0/5c0e0ccbae78490d4c595262.jpg şu) paylaşım falan çok tatlıydı bence.

beren'e yazılan şarkıları falan çok duygusaldı bence. ilk kez bi boşanma haberine şok oldum ve üzüldüm. instagram magazin sayfalarında da çok üstüne gidiliyor bence kadının. evet depresif paylaşımları var ve üzgün, mutsuz gözüküyor. bu kadar üstüne gelinmesini doğru bulmuyorum. instagramda postlara ve yorumlara denk gelen arkadaşlar ne demek istediğimi anlamıştır.

aşk-ı memnu'da bihter'i ondan başka kimse oynayamazdı bence. saçı, makyajı, çizmesi olay oluyordu her hafta. çok güzel bir yapımdı. umarım aşk hayatında da kariyerinde de aşk-ı memnu günlerine döner.

24 mart 12:05

77. doğulu sülalesinden kurtulacağı için sevindiğim güzel kadın. geç bile kaldı.

23 mart 17:54 24 mart 00:43

76. Boşanacaklarını duyduğumda şoklara girdim ve üzüldüm açıkçası. Çok yakıştırdığım bir çiftti. Onun dışında oyunculuğuna laf edilmesi benim biraz garibime gitti. Biri demiş ki ortalama güzellikteki her kadın bihter'i oynardı, Bihter'in o son bölümlerindeki deli hallerini herkesin öyle güzel oynayacağını hiç sanmıyorum açıkçası ya da o meşhur "anne ben ölüyorum yardım et" sahnesini. Keza Fatmagül rolünde de psikolojisi bozuk güçsüz kızı çok güzel oynuyordu. Boşanıyorlar diye birden kadının en yetenekli olduğu alana saldırmak ne biliyim. Kösem'deki oyunculuğunu ben de beğenmiyordum evet ama koskoca Bihter ziyagili de kestirip atamazsınız yani

22 mart 23:05

75. ben de aşkı memnuyu 100 kere izledim ama projenin bütünü çok güzeldi o yüzden. yoksa kendisinde yeteneğin , kabiliyetin zerresinin olduğunu düşünmüyorum. bunun en güzel ıspatı Kösem Sultan dır. O dizi müthiş bütçesi ve onca emeğe rağmen bu kadının berbat oyunculuğu ve çektiği tepki yüzünden çöp oldu. memleketin ovarrated bir sürü ünlüsü var. Ama bu kadının ki bi başka. muhalif falan olduğunu da düşünmüyorum , o söylemler evin şımarık kızı söylemleri sadece.

tanım: yeteneksiz bir oyuncudur.

22 mart 14:30

74. Herkes bayılıyor cool buluyorken bana inanılmaz antipatik ve sinsi geliyor. Aşkı memnuya çok oturan bir rolü vardı ve bu sebeple şöhret oldu. Aşkı memnu dışında elle tutulur bir başarısı yok. Evlendiğinden beri de üretmeyi bırakmış durumda. Netflix işinin tutacağına hiç inanmıyorum. Şu anda saçma sapan paylaşımlar ve özellikle magazinsel olacak açıklamalarıyla gündemde kalmayı çabalamaktadır.

22 mart 11:51

73. Kariyerinde bu kadar yükselmesinin sebebini zamanında ay yapım’ın patronu kerem çatayla olan ilişkisine bağladığım oyuncu. Muhalif duruşu, sosyal medyadan hemen hemen uzak oluşu sevdiğim tarafları ancak bu kadar paranın içinde oyunculuğuna hiç yatırım yapmıyor. Evet bir ışığı var ama artık oyuncu sayısı çok arttı. Çoğu celebrity zaten eğitimli. Eleştirilen Hande erçel bile İngiltere’de drama schoolların giriş mülakatını zorluyor-kabul edilmedi- Beren hiçbir şey yapmıyor. Charlize Theron’da banka kuyruğunda keşfedildi ama Juliard’ın hocalarından yıllarca eğitim aldı. Şimdi ay yapım lüksü de Yok, neftlix işi de tutmazsa kariyerinde düşüşe geçecek. Hayır hiç mi dostu yok gerçekleri söylemiyor. 

22 mart 11:43

72. durşunu, giyim zevkini, doğallığını, yüzünü gözünü, yaptığı açıklamaları beğendiğim hoş bir kadın. fakat oyunculuğu o kadar vasat o kadar kötü ki dizilerini izleyemiyorum. asla bağıramıyor, sinirlenemiyor, hele sinir krizi hiç geçiremiyor, kahkaha atamıyor, aşık aşık bakamıyor. sanırım başarılı bulduğum tek sahnesi "beni beni bihterini". onu da nasıl oynamış şaşırmıştım.

22 mart 11:29

71. beren saat aşka sürgün ile tanıdığım bir oyuncu. güzel bir kadın olduğunu düşünürüm.

aşkı memnudan önce hatırla sevgili gibi benim için efsane bir dizide cansel elçin ve okan yalabık ve tabi bir çok iyi oyuncu ile birlikte rol almıştı. benim kendisine sempatim hatırla sevgili ile zirve yaptı.

dostlarına ve sevdiklerine kıymet verdiğini, vefalı olduğunu sandığım biri ayrıca. hatırla sevgilide beraber oynadığı ayfer dönmez ve belçim bilgin ile hala çok yakın olmaları bir örnek.

bu yüzden vefat eden ve hayatında çok çok önemli bir yeri olduğunu bildiğimiz eski sevgilisini anmasını yadırgamadım ben. kenan doğulu da hepimiz gibi eski sevgilinin hikayesini biliyordu en başından.

dedikoduları üstünkörü okudum şimdiye dek ve yorumum doğru olmayabilir. bu boşanma haberleri doğru ise bunun kenan'ın annesi ile ilgili olabileceğini düşünüyorum. zira hep bir kayınvalide-gelin çatışması var gibi lanse edildi. belki de sadece kenan ve beren arasında 10 yaştır sebebi.

her ne olursa olsun, aradığı çıkışı bulsun ve mutlu olsun.

(gizlinot: alakası yok ama kenan'la ilişkisi başladığı sıralarda yalın'ın da kendisine ilgisi olduğunu ama kenan'ın önce davrandığını hatırlıyorum. bana göre yanlış seçim :P )

(gizlinot: tabi gönül bu )

22 mart 08:44 22 mart 09:22