yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (120)
  • medya (12)

  120. türkiye'de en beğendiğim kadın kendisi. gerçekten her yaşta ayrı güzel bir kadın, benim güzellik anlayışıma tam oturuyor. oyunculuğu ise daha geri planda bence. hatırla sevgilinin ilk bölümlerinde çok kötü mesela ama yaşını göz önüne aldığımız zaman yine gayet iyi üstesinden gelmiş diye düşünüyorum sonuçta çok bi deneyimi yokmuş ve 20lerin başındaymış o zamanlar. diğer dizilerinde de fena değildi. en iyi performansı ise kesinlikle aşk-ı memnudaydı. canlandırdığı karakteri kendisinden iyi başkası yansıtamazdı gibime geliyor. aşk-ı memnuda bu kadar iyiyken atiyede neden beğenemedim bilmiyorum. rol kendisine hiç oturmamış bi soğukluk, gariplik, oturmamışlık vardı bence. ayrıca kendisini çok minnoş bulmakla birlikte sürekli dünyayı pespembe görmesi biraz aşırıya kaçmaya başladı diye düşünüyorum.

  5 mart 02:30

  119. Kötü oyuncu, güzel kadın.

  Yalniz belçim bilgin ile olan "Sen bi unicornsun:))))"

  "Yaaaaa sen de o zaman biiii arısınnn" diye birbirlerine karsilikli iltifat ettikleri bir röportaja rastladım, kadın hakkındaki tüm fikrim değişti. Belçim zaten salak da berenin de çok farkı yokmuş.

  4 mart 23:15 4 mart 23:16

  118. geçen gün aşkı memnu izlemeye başlayacaktım ama artık yeter dedim ve bereni de sevdiğim için hatırla sevgiliyi izlemeye başladım. eskiden hiç böyle düşünmemiştim ama bana bu kadar ilerleyebilmesinin sebebi acaba güzel olması mı diye düşündürdü. onun olduğu bütün sahneleri gerçekten atlayasım geliyor. öf tam bir rezalet çok özür dilerim ama. tabi bu demek değil ki gelişim göstermedi. görme engelli bir karakteri gayet güzel canlandırmıştı diye hatırlıyorum. 

  onun dışında güzel bir insan, başarıları daimi olsun diyerek girdimi sonlandırıyorum ajfşgş.

  4 mart 00:46


  117. Bu kadının ünlü olduğu tiyatro yarışmasını hatırlıyorum. Gerçekten çok yetenekliydi, aşk-ı memnu deseniz zaten patlattı, benim dünyam adlı filmde kör-sağır bir karakteri müthiş bir oyunculukla izletti. Atiyedeki rolünde cidden bir gariplik vardı, rolle mi bütünleşemedi bilmiyorum. Belki de netflix dizisi olduğu için altyazılara uygun replik hazırladıklarından yapmacık durdu. Yine de kendisini çok beğeniyor ve takdir ediyorum

  23 eylül 2020 17:15

  116. çok güzel bir kadın, farklı bir aurası ve doğal bir güzelliği var. ancak bunlar maalesef benim için kötü oyuncu olduğu gerçeğini değiştiremiyor. atiyenin 2. sezonunu garip ve yersiz tepkilerini, nedenini anlayamadığım ve repliklerine uyum sağladığını düşünmediğim mimiklerini görmezden gelerek bitirdim. aşk-ı memnu da böyle değildi ya da biz aşk-ı memnu'nun hikayesi ve akışından kaynaklı farketmedik. dilerim güzel projelerde iyi performanslar göstermek için bazı adımlar atar. 

  23 eylül 2020 14:57

  115. bana hep kendini ulaşılmaz gören soğuk bir kadın olarak geliyor. onunla tanışan ya da karşılaşan birkaç kişiden hep bu tür şeyler duydum çünkü; fotoğraf falan çektirmiyormuş sanırım çok fazla. neyse, ben kendisinin çok derin bir insan olduğunu düşünürdüm evliliğiyle ilgili yazdığı şeyler olsun, vefat eden sevgilisiyle ilgili söylediği şeyler olsun. hatırlarsanız bir ara gerçekten çok tuhaf paylaşımlar yapıyordu, hepsinde ayrı bir ima vardı ve her paylaşımıyla twitterda tt oluyordu bir dönem. hepimiz ne olup bittiğini merak etmiştik kendisi de hiçbir açıklama yapmamıştı. ta ki atiye dizisinde oynayacağını öğrenene kadar. sonra vay efendim hayır boşanmıyoruz'lar, aşk pozları. bu davranışı ister istemez çok soğuttu beni kendinden. o dönem baya baya dizisi için gündem olmaya çalıştığını düşünüyorum çünkü. neyse konu nerden nereye geldi ama, bu 14 gün kuralına uymamasını da yine kesinlikle kendini çok ulaşılmaz ve büyük görmesinden yaptı diye düşünüyorum. "kimse beni engelleyemez" modunda gibi çünkü. ya da belki de onu sürekli kontrol edecek özel bir doktoru vardır ama eğer birilerine corona bulaştırırsa çoğu insan hastanelerde uzun kuyruklar bekleyecek iyileşmek için. üstteki entrye de kesinlikle katılıyorum, boş yere doğa olaylarına, ona buna destek vermesin bence. sen önce yaşadığın ülkedeki insanların hayatını tehlikeye atmamayı öğren, sonra insanları bir şeylere zarar vermemesi konusunda uyarırsın.

  15 mart 2020 22:34

  114. günlerdir siber zorbalığa maruz kalan güzel kadın. hayretler içinde izliyorum yorumları. kadın makyajsız takılıp saçlarını yaptırmıyor, spor giyiniyor diye yemediği laf kalmamış. nasıl dayanıyor bunlara bu ünlüler, şaşıyorum. bir insanı sırf ünlü diye kendileri yönetmek istiyorlar. 2020'ye girmişiz hala makyaj yapmıyor diye bir kadına pis, bakımsız imaları. sabır diliyorum kendisine, cidden zor.

  ilgili medya:
  4
  24 şubat 2020 08:28 24 şubat 2020 08:44


  113. Atiye dizisi setinde ölen işçi Hasan Karatay hakkında konuşmuştur. Hatta ailesini ziyaret etmiştir. Tam olarak bilmemekle beraber okuduğum kadarıyla da elinden geleni yapmış kendisi. What aboutismi bırakıp insanların yaptığı güzel hareketleri tebrik edebiliriz belki. Tabii o hareketler bizi aslında rahatsız etmiyorsa.

  16 ocak 2020 14:18

  112. Şu sıra aşk-ı memnu'yu izlerken yine hayran kaldığım kadındır. acı sahnelerini o kadar güzel yaşıyor ki.. bu durumun hayatının aşkı olarak düşündüğü efe'yi kaybetmesi ile oluştuğunu düşünüyorum. bilmiyorum tabi ki, bu sadece bir his. kendi yaşamını efe'den önce ve efe'den sonra diye ayırmış. efe için kurduğu bir vakıf bile var hatta. o derin acısı bu kadar iyi bir oyuncu yapıyor sanırım beren'i. ayrıca çok güzel bir kadın. her seferinde güzelliğine, enerjisine bayılıyorum. mutlu olmayı fazlası ile hakettiğini düşünüyorum. yardım kampanyanlarında da çokça yer alıyor.

  7 ekim 2019 23:18

  111. Kenan ile aralarında olan her neyse onu yıpratmış. Bu yıpranma sebebiyle de geçmişe sığındığını düşünüyorum. Efe onun bu göz önünde olan hayatından önce beraber olduğu biri ve o zamanlar hem kendisi hem ilişkisi daha temiz ve mahremdi. Üstelik Efe vefat ettiği için her zaman iyi hatırlanacak hep bi dokunulmazlığı var. Tabii bizim ülkemizde insanlar vefat etmiş biri için bile eski sevgilisini hala ağzına alıyor evli kadınsın sen utan be kenan’a yazık tadında düşünüyorlar ama bence beren’in kafasındaki bu

  13 temmuz 2019 11:02