yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (51)
  • medya (1)

  51. eşi gibi kendiside komik olmayan kişi

  24 kasım 12:52

  50. zorlama komedi yapmaya çalışıyor komik değil sempatik görünmeye çalışıyor o da değil tanımlayamadığım kişilerden biri

  23 kasım 23:39

  49. Berfu tatlı kızsın ama lütfen her gün çocuklarının ayağını paylaşma yeter ya yeterrrrr ayak atmayın şu siteye 

  20 kasım 14:41


  48. Bu kadını instagramdan takip ediyordum, allah aşkına son zamanlarda sürekli en süpriz işleri o yapıyor gibi davranmıyo mu ya? Süüüreekli size bi süprizim var, öyle büyük iş böyle heyecanlıyım deyip saçma sapan işler çıkması? Aşırı çocuksu konuşma şekli. Bana birini hatırlatıyor bu tavırlar. Şimdi oyunculuğa merak sarmış hedefine adım adım ilerliyor sanırım. Hitap eden grup 12-15 yaş olunca normal. Bir de cocuklarını öyle güzel suratlı, böyle bilmem ne diye paylasması da... Yani sorry ama kuzguna yavrusu kartal mı görünürdü neydi o söz. Ayy çıktım takipten şişirmiş içimi. Ama hayatta böyle her yaptığı işi abartan, bine bin katan, sızlanan tipler kazanır arkadaşlar. Geçenlerde tatile gitti üç senedir ilk kez dinleniyorum demez mi. E paris tatili neydi, evdeki bakıcıların nedir? Sunları yazarken bir iki düşünün ya. Sorsan en düskün anne ama kücücük bebeleri 4 gün bırakıp gidebiliyor. Ki ikisi de gerçekten kücükler hala. Anca ergen takipcilerine yedirirsin.

  3 eylül 12:08

  47. sahte ürün linkliyorsa bence suçu var. sonuç olarak bu işten para kazanıyor ve insanlara bir ürün ve bu ürünün satın alınacağı yeri öneriyor. bu zahmet iki dakikasını ayırsın da linklediği ürünün orijinal mi sahte mi olduğuna baksın.

  edit: süslü bi uyarı geldi satıcı seçilemiyormuş link verirken.

  19 ağustos 2021 13:44 20 ağustos 2021 09:32

  46. türkiye güzeli, eser yenenlerin eşi, influencer kişisi. biraz önce hikayelerini gezerken cerave markasına ait ürün tanıttığını görünce linke bir bakayım dedim zaten 8-9 ürün koymuş. biraz inceleyeyim diyip yorumlara girince linke koyduğu ürünlerin neredeyse yarısının sahte ürün olduğunu gördüm. 2000 küsür yorum var ve herkes bas bas sahte diye bağırmış. tabi yorum yayınlansın diye yüksek puan verince berfu hanım zahmet edip yorumlara bakmamış direkt ne bulduysa koymuş. gerçekten hayret ediyorum 3 kuruş para için insan sağlığını riske atıyorlar sonuçta ona güvenip alan insanlar bu ürünleri cildine sürecekler. pes diyorum gerçekten bu kadar mı paraya aç olunur resmen salak yerine koyuyorlar insanları. bu durum berfuya özel değil pek çok influencer yapıyor şuan berfuda denk gelince belirtmek istedim. an itibari ile benim için sempatikliğini yitirdi oysa severek takip ediyordum. lütfen bu tip influencerların linklerinden birşey almayın, kimsenin bizleri düşündüğü yok tek dertleri ceplerini doldurmak. bu tip influencerların(!) azalarak bitmesini diliyorum.

  19 ağustos 2021 10:48

  45. Bu zor geçen iki haftada çok büyük takdirimi kazanmış ünlü. Sosyal medyadaki gücünü iyi bir yönde kullanarak kamyonlarca yardım malzemesi toplayıp yangın bölgelerine dağıttı. Asla bana hitap etmemesine rağmen kendisini takibe aldım. Bir canlının dahi kurtarılmasına vesile olduysa ne mutlu.

  8 ağustos 2021 09:29


  44. kedi noldu kedii? gri kedisi vardı en son çocuk doğurunca kediyi kenara fırlatmış gibi bir hava vardı. hayatının içinde olmadığım için durumu bilemem. düzenli takip etmediğim için kaçırmış olabilirim.

  20 temmuz 2021 14:51

  43. sürekli keşfetime düşüyor, düzenli olarak da magazin sayfaları kendisini paylaşıyor. üstteki girdilerden birinde denildiği gibi ben de eserle aralarında çıkar ilişkisi olduğunu düşünüyorum. ünlü olmak için o kadar büyük çaba sarf etti ki başardı bunu da. ama hala çabalıyor. sürekli "ben ünlüyüm!!!" havasında sanki. bende yarattığı izlenim bu. bi reels paylaşmış çocuğuyla "ünlü çocuğu olunca beklenen" diye. tamam kanka en ünlü sensin. ayrıca çok komik değil mi djskskaka diye yaptığı hiçbir paylaşımı da komik bulmuyorum. kendi yırtıyor en kafa anneyim ben diye. bir de tutturmuş takipçi kankalarım diye. sanki takipçilerine çok yakın da böyle "halktan" biriymiş gibi davranmaya çalışıyor. itici buluyorum kendisini.

  20 temmuz 2021 14:47

  42. instagram profili son zamanlarda buram buram kompleks kokan "iki oğlan" anası. kadının iki lafından biri bu. erkek çocuk doğurmasıyla övündüğünü değil aksine bunu kafasına taktığını o yüzden dilinden düşürmediğini düşünüyorum. insan çocuğunun cinsiyetini bile kompleks yapar mı ya.

  10 mayıs 2021 01:04