yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (83)
  • medya (1)

  83. eski sevgilisi beyza'ya yazdığı gecelerin derdi şarkısı için çektiği klibi kanalından kaldırmış. çok şaşırdım. birlikte veya ayrı olmalarından bağımsız klipte şarkıda çok güzeldi, kaldırmasına gerek yoktu bence gördüğüm kadarıyla da gayet dostça ayrılmışlardı.

  bir de yine kanalında ki (link: https://youtu.be/8mKpsb_heyM?t=1758 REZALETY) programında da çok net bir şekilde biz ayrılsak bile o klibi asla kaldırmam demişti. bu erkekler niye böyle asla sözlerinin arkasında duramıyorlar.

  24 kasım 15:18

  82. Bir şekilde, (gbkz: the umbrella academy) deki (gbkz: Klaus Hargreeves) karakterine aşırı benzettiğim fenomen. Hem tip hem aura olarak.

  (link: https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSw1V4mucFKFm00UNxS6wzNDf1nvP3B1i-yaCoEQ49bGSP5tN5W05143k2Q&s=10 Klaus hargreeves)

  10 şubat 18:15

  81. Kendisinin bazı davranışlarına aşırı sinir oluyorum ama albümü inanılmaz güzel olmuş. Dünden beri sürekli dinliyorum ve şimdiden 3-4 tane favori şarkım oldu bile

  30 ocak 18:20


  80. türkiye ortalamasının çok üstünde bir klip yayınlamıştır.

  (link: https://www.youtube.com/watch?v=K4AeQfvC7uY&ab_channel=BerkcanG%C3%BCven bsg)

  tarzı bana hitap etmese de ben berkcan'ın gerçekten çalışıp elinden gelenin en iyisini yapmaya gayret ettiğini düşünüyorum. azmi yaratıcılığıyla birleşince ortaya böyle güzel bir sonuç çıkabilmiş. böyle bir klibi hangi ''starımız'' çekebilirdi ki? yeniden'i de aynı şekilde çok beğenmiştim.

  30 ocak 02:55 30 ocak 02:55

  79. arkadaşları ve kendisi bana lisedeki "herkes bana hasta" tribindeki ergen tayfayı hatırlatıyor.. siz de hatırlarsınız kızlar bu kasayla birlikte yüklenen özellikler şöyle: böğürerek gülme, her şeyle dalga geçme, insanları aşağılamayla eğlenme, kendini casanova zannetme, zeki olmadığının farkında olmama aksine kendini süperzeka zannetme.. bu liste böyle uzayıp gider. kısacası aklı başında hiçbir kız zaten böyle tiplere düşmüyor. kendi çapına göre takılıyor. iyi ki engellemişim çünkü gerçekten görmeye tahammülüm yok

  28 ocak 18:37

  78. gerçekten şu albümü çıkarsa da kendi de biz de kurtulsak. bu ne sinir stress anlamıyorum bu neyin kafası.

  sevdiğim mutlu olduğum işi yapıyorum diyor da, sevdiği işi yapan insan böyle huzursuz güvensiz olur mu?

  Takipcilerine bi s*ktiri çekmediği kalmıştı onu da (link: https://youtu.be/LUpBxQXhwmo yapmış) sonunda.

  28 ocak 17:01

  77. çıkarsa şu albümü de kurtulsak

  26 ocak 01:16


  76. az önce izlediğim şu (link: https://twitter.com/gokhanjotaa/status/1349846480534827015?s=20 video) gerçek mi!? Berkcan şarkısı ile ilgili twitterda yorum yapan bir çocuğun fotoğtafını göstererek gülüyor dalga geçiyor. tam olarak neye güldüğünü de asla anlayamadım. çocuğun yazdığı şey en ufak bir küfür hakaret aşağılama içermezken berkcan acınası bir kompleks içinde çocukla dalga geçmeye çalışıyor. çocukta videonun altına kardeşimin resmiydı rezil olduk diye yazmış. merak etmesin o video da rezil olan tek bir kişi var o da olmayan yeteneği ile trap starcılık oynayan berkcan.

  çocuğun eleştiride bulunduğu "eski" şarkısında berkcan nın yazdığı sözleri aşağıya ekledim alt alta dizilmiş türkçe ingilizce manasız sözler ne tek tek ne de bir bütün halinde bana göre hiçbir şey ifade etmiyor. tamam trap şarkılarda çok üst düzey anlamlı sözler beklemek saçma olur ama bu kadar da olmamalı.

  küçücük çocuğun yazdığı iki satır cümle çok daha düzgün.

  Bege "eksi" sözler

  Yeah

  Kalıyonuz

  Eksi

  Yeah

  LNC Squad presents Bege

  Begefendi

  Kalıyonuz eksi

  Ben de kazanıyorum prestij

  Filmi gibi bege neslin

  Tarzın (tarzın) kaldı eski

  Dinlemiyor valla burda kimse seni emmi

  Yeni nesil getir devrim

  Kölesi olamam şerrin

  Yükselir arkamda şehrim

  Çünkü bunu seçtim

  Arkamda var şehrin

  Çıkartırlar pestil

  Tüm gece de Netflix

  İzle bi de bad bitch

  Takalamaz eşsiz

  Gangim ister next hit

  Getir bana

  Ya ya

  Kalıyonuz eksi

  Ben de kazanıyorum prestij

  Filmi gibi bege nesli

  Tarzın (tarzın) kaldı eski

  Dinlemiyor valla burda kimse seni emmi

  Yeni nesil getir devrim

  Kölesi olamam şerrin

  Bege

  18 ocak 11:58

  75. Efeyle aralarının açık olduğunu düşünüyorum. 

  25 kasım 2020 14:43

  74. merak ettiğim şey o videodaki sakıncalı ve etik olmayan davranış üzerine gaga bulut'a verilen ceza niçin berkcan güven'e verilmedi? gaga bulut toplum 'normallerinin' dışında bir insan olduğu için mi? gaga'yı savunmuyorum fakat onun videosu ile bu videonun pek de farklı olduğunu düşünmüyorum. bir yaptırım uygulanması gerektiğini düşünüyorum. bu şaka değil. video çekeceğiz diye insanları, özellikle de küçücük bir çocuğu etik dışı konuşmalarınıza alet edip twitter'da 'bu mizah abi ya .ss' 'relax ya .d' moduna giremezsiniz. özrü kabahatinden büyük.

  25 kasım 2020 00:17