girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (259)
  • medya (8)

259. Burada yeni sezondan 100 küsür lira verip aldığım çoğu ürün en geç bir hafta sonra dandik butiklere düşüyor. Üzdün bershka :/

dün 23:21

258. Buradan aldığım ürünleri 1 yıl kullanabiliyorum. Bu süreçte kullanılamayacak şekilde yıpranıyorlar.

25 eylül 00:20

257. ciddi ciddi bu markadan xs falan giyen ve 20-25 yaşında olan birileri var mı?

kalıpları inanılmaz dar, bedenleri fazlasıyla küçük olan inditex grubu markası. bedenleri 12-16 yaşa hitap etmekle beraber modelleri 20-25 yaşa uymaktadır.

24 eylül 13:26


256. bir arkadaşımın fransa bershka'dan 5 euroya aldığı hoodie nin burada 120 tl olduğunu görünce bir daha alışveriş yapmamaya yemin ettiğim marka.

22 eylül 15:17

255. Genelde ürünlerini beğenirim, cıvıl cıvıl tam benlik kazakları, lakin geçen sene başımdan geçen bir olayı sizinle paylaşmayı kendime borç bilirim sevgili süslüler. Geçen sezondan bir çantayı çok beğenmiştim. Hemen koştum aldım. Almaz olaydım. aradan birkaç ay geçti bu çantayla hangi mağazaya girsem alarm ötmeye başladı. Çok şükür, mağaza görevlileri anlayışlıydı fakat bu durum canımı fena sıktı. Eve geldim, içine elimi soktum, meğer gizli alarm yerleştirmişler. Çantayı kesmek zorunda kaldım alarmı çıkarmak için.  Yine bugünlerde bir çanta beğendim bershka’dan ama ne yalan söyleyim almaya korkuyorum. :(

22 eylül 15:10 22 eylül 20:32

254. 1 adet not defterini 80 (seksen) tl’ye satan giyim markası. Ağam bizimle eğleniy. (kemal sunal sesiyle okuyunuz)

13 eylül 23:04

253. Kalıpları berbat olan marka. O kadar kötü ki bir giysisinde xs giyiyorsanız diğerinde l bile giyebilirsiniz. Senden nefret ediyorum bershka. 

 Havaların soğumasına rağmen heves edip çok beğendiğim bir kısa kollu üste 150 tl vermeyi göze aldım. Ama bulunduğum şehirde olmadığı için mecburen internetten sipariş verdim. Normalde small bedenim. Bunu da öyle sipariş ettim tabii ki. kargo bana geldiğinde heyecanla açtım iki saniye bakıp denemeden geri poşetine koydum. Yemin ederim küçük çocuğa ancak olur. El kadar bir şey. Ama fotoğrafta kızın üzerinde gayet göbek deliğini falan kapatacak kadar uzun duruyordu. Neyse bir deniyim dedim içine girdim ama memelerimin %70i dışarda kaldı. Yanındaki fermuarı kapanmadı. E geri gönder buna mı takıldın diyebilirsiniz. Uzun zamandır ilk kez bir şeyi bu kadar  beğenip heves etmiştim.

Kalıplarının çok kötü olduğunu biliyosunuz. Bari modelin boyunu ve üzerindeki bedeni bilgi kutusuna yazın. Ona göre alalım. Zaten xs-l arası bedeni vardı. M'sini alsam o da olmaz l'si de kalmamış. Bershka senden tiksiniyorum. Hem kalitezsin hem pahalı. O kadar çok sinir oldum ki allahım uzun zamandır ilk defa bir şeyi bu kadar isteyip beğenmiştim ya

11 eylül 16:47 11 eylül 16:49


252. bu marka kozmetiğine ait 03 numaralı bordo göz kaleminin swatch'ını görsellere ekledim. oldukça kalıcı ve çok güzel rengi olan bir kalem. 6,90'a almıştım.

tanım: tarzıma tek uyan marka resmen. dolabımı bu markayla doldurdum kaç yıldır, indirimde de 40 liraya botlar, 30 liraya spor ayakkabıları ve 10 liraya tişörtler depoladım. sezon zamanı da burdan giyiniyorum tabii çantalarımı ve ceketlerimi büyük oranda buradan alırım. sadece dolar uçtukça seçeneğim azalıyor. kendime bu kadar kıyafet beğenebildiğim başka bir mağaza daha türkiye'de henüz yok:(

kalitesiz mi? kotondan asla kalitesiz değil hatta onu katlar... fiyatına göreyse kalitesiz. çünkü avrupa'da bir birim liraya satılan ürünleri biz beş-altı birim liraya almaya başlar olduk. alternatifiyse maalesef olmadığı için almaya devam ediyorum.

beden konusunda bir ben sıkıntı yaşamadım sanırım. koton gibi bir çok markada da burada da 34 giyiyorum, fark yok.

4 eylül 22:48

251. bir küpeler yapmış, ben şok. kulak memesi değil beton olsa dayanmaz, ne kadar ağır şeyler öyle.

6 ağustos 15:46

250. topuklu ayakkabıları inanılmaz kalitesiz ve rahatsız olan giyim markası.

bu kış çorap bot modasına kapılıp bershka'dan topuğu aynalı bir bot almıştım. ciddi anlamda yalnızca üç defa giydim ve üçünde de inanılmaz acılar çektim. topuk kısmı bildiğiniz ayakkabıya küçük geliyordu. hatta üstüne basınca topuğum kendini sağa sola atıyordu öyle kalitesizdi.

ayakkabılarını asla ama asla önermiyorum.

6 ağustos 14:17 6 ağustos 14:18