girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (249)
  • medya (7)

249. arkadaşlarım ne kadar zayıfsın filan der ama bu markada 40 beden pantolon giyiyorum.(gizlinot: görece şişman ve gururlu)(gizlinot: tavuk çevirme)

dün 13:41

248. bir küpeler yapmış, ben şok. kulak memesi değil beton olsa dayanmaz, ne kadar ağır şeyler öyle.

6 ağustos 15:46

247. topuklu ayakkabıları inanılmaz kalitesiz ve rahatsız olan giyim markası.

bu kış çorap bot modasına kapılıp bershka'dan topuğu aynalı bir bot almıştım. ciddi anlamda yalnızca üç defa giydim ve üçünde de inanılmaz acılar çektim. topuk kısmı bildiğiniz ayakkabıya küçük geliyordu. hatta üstüne basınca topuğum kendini sağa sola atıyordu öyle kalitesizdi.

ayakkabılarını asla ama asla önermiyorum.

6 ağustos 14:17 6 ağustos 14:18


246. Çok güzel modelleri olan ispanyol markası. Genellikle kalıpları inanılmaz küçük olur; moralinizi bozmayınız. Normalde 32-34 beden giyen ben buradan 36 bazen 38 giyiyorum. Kesimleri kalça-göğüs çıkıntısını pek dikkate almaz. Yalnız üzülerek söylemeliyim ki kumaş kalitesi filan inanılmaz kötü. Push up skinny kotları vardı, bedeni de çok dar değildi ve kesimlerini çok sevdiğim için iki farklı renk aldım. Bir tanesinin paçası ters dönmeye başladı ve 3 ay sonra buruş buruş olduğunu gördüm iki pantolonun da. Tayt gibi pantolondu bunlar 4-5 defa koyu renklilerle yıkanınca nasıl böyle yumru yumru yamuk yumuk oldular anlamadım. Sonuç olarak ortalama bir parçası sizi bir sezon idare edip toz bezi haline gelecektir. 

6 ağustos 14:11

245. bir giyim markası.

önceleri hep buradan uzak dururdum çünkü kalıpları sanki bana olmayacak gibi gelirdi. (gizlinot: 38 beden insanım ama beni bu psikolojiye soktu) (gizlinot: swh) en son haziranda kuzenimle gezerken bir girelim buraya da bakalım diyerek girdik. kabine girerken elimde o kadar çok parça vardı ki ben bile şaşırdım. bir de o zamanlar indirim dönemi de değildi. o gün bir elbise bir kumaş pantolon almıştım, ikisiyle de aşk yaşıyorum. birkaç gün sonra tekrar gittim, bu sefer de tekrar bir elbise ve kot ceketle çıktım, yine aşk yaşıyorum. en son da indirimden bir bluz aldım. hepsi de ayrı güzel, favori markalarımdan oldu. yalnız indirimsiz fiyatları bence gereksiz, her zaman giyeceğim ürünler dışında bir şey almam. içeriklerinin çoğunlukla pamuk olması da artı.(gizlinot: seviyoruz)

6 ağustos 13:10 6 ağustos 13:11

244. İndirim dönemi dışında tercih etmediğim, indirimlerinde de güzel ve uygun fiyatlı parçalar bulunabilen ve kalitesi üründen ürüne değişen marka. Geçen sene 8 tl’ye bralette almıştım buradan. Tabi sanırım zirvede bıraktım ve bir daha o kadar indirimli bir ürün göremedim. 

buradan mont vb sürekli giyilen bir şey almak isteyen varsa da bir gün içinde 20 kişiyle pişti olmaya hazır olsun, başıma geldi diye söylüyorum...

6 ağustos 09:42

243. Son zamanlarda sadece doların yükselişinden midir yoksa bırak dolardan sansınlar ver coşkuyu bas etiketi diye düşündüklerinden midir bilinmez, fiyatları çılgın logaritmik artış gösteren giyim markası. Burdasın ama dokunamıyorum çok saçma.

6 ağustos 03:35


242. kaliteli olmadığına katıldığım ancak aslında ucuz olan ama ülkemize pahalı kalan giyim markası. 100 tl'lik etiketin yanında veya altında 20 euro'luk etiket var süslüler. bizim burda bir ürünü 20 liraya alabildiğimizi düşünün... yani avrupalı bunu 20 euroya alıyor. üstüne üstlük bershka dahil tüm inditex mağazalarının ürünleri türkiyede avrupadan daha ucuza satılıyor. (gizlinot: sad but true)

5 ağustos 16:49

241. bazı ürünlerini çok beğendiğim ama o koca totoma asla olmayan marka :(

Dertliyim süslüler...

5 ağustos 15:25

240. Tişörtlerinin iki yıkamada renginin akması ve yamulmasını sevmiyorum ama genelde pantolonlarımı burdan alıyorum çünkü aşırı yüksek bel pantolonu sadece burda buluyorum (gizlinot: çok rahat ediyorum napiyim)

5 ağustos 13:01