girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (248)
  • medya (8)

248. 1 adet not defterini 80 (seksen) tl’ye satan giyim markası. Ağam bizimle eğleniy. (kemal sunal sesiyle okuyunuz)

13 eylül 23:04

247. Kalıpları berbat olan marka. O kadar kötü ki bir giysisinde xs giyiyorsanız diğerinde l bile giyebilirsiniz. Senden nefret ediyorum bershka. 

 Havaların soğumasına rağmen heves edip çok beğendiğim bir kısa kollu üste 150 tl vermeyi göze aldım. Ama bulunduğum şehirde olmadığı için mecburen internetten sipariş verdim. Normalde small bedenim. Bunu da öyle sipariş ettim tabii ki. kargo bana geldiğinde heyecanla açtım iki saniye bakıp denemeden geri poşetine koydum. Yemin ederim küçük çocuğa ancak olur. El kadar bir şey. Ama fotoğrafta kızın üzerinde gayet göbek deliğini falan kapatacak kadar uzun duruyordu. Neyse bir deniyim dedim içine girdim ama memelerimin %70i dışarda kaldı. Yanındaki fermuarı kapanmadı. E geri gönder buna mı takıldın diyebilirsiniz. Uzun zamandır ilk kez bir şeyi bu kadar  beğenip heves etmiştim.

Kalıplarının çok kötü olduğunu biliyosunuz. Bari modelin boyunu ve üzerindeki bedeni bilgi kutusuna yazın. Ona göre alalım. Zaten xs-l arası bedeni vardı. M'sini alsam o da olmaz l'si de kalmamış. Bershka senden tiksiniyorum. Hem kalitezsin hem pahalı. O kadar çok sinir oldum ki allahım uzun zamandır ilk defa bir şeyi bu kadar isteyip beğenmiştim ya

11 eylül 16:47 11 eylül 16:49

246. bu marka kozmetiğine ait 03 numaralı bordo göz kaleminin swatch'ını görsellere ekledim. oldukça kalıcı ve çok güzel rengi olan bir kalem. 6,90'a almıştım.

tanım: tarzıma tek uyan marka resmen. dolabımı bu markayla doldurdum kaç yıldır, indirimde de 40 liraya botlar, 30 liraya spor ayakkabıları ve 10 liraya tişörtler depoladım. sezon zamanı da burdan giyiniyorum tabii çantalarımı ve ceketlerimi büyük oranda buradan alırım. sadece dolar uçtukça seçeneğim azalıyor. kendime bu kadar kıyafet beğenebildiğim başka bir mağaza daha türkiye'de henüz yok:(

kalitesiz mi? kotondan asla kalitesiz değil hatta onu katlar... fiyatına göreyse kalitesiz. çünkü avrupa'da bir birim liraya satılan ürünleri biz beş-altı birim liraya almaya başlar olduk. alternatifiyse maalesef olmadığı için almaya devam ediyorum.

beden konusunda bir ben sıkıntı yaşamadım sanırım. koton gibi bir çok markada da burada da 34 giyiyorum, fark yok.

4 eylül 22:48


245. bir küpeler yapmış, ben şok. kulak memesi değil beton olsa dayanmaz, ne kadar ağır şeyler öyle.

6 ağustos 15:46

244. topuklu ayakkabıları inanılmaz kalitesiz ve rahatsız olan giyim markası.

bu kış çorap bot modasına kapılıp bershka'dan topuğu aynalı bir bot almıştım. ciddi anlamda yalnızca üç defa giydim ve üçünde de inanılmaz acılar çektim. topuk kısmı bildiğiniz ayakkabıya küçük geliyordu. hatta üstüne basınca topuğum kendini sağa sola atıyordu öyle kalitesizdi.

ayakkabılarını asla ama asla önermiyorum.

6 ağustos 14:17 6 ağustos 14:18

243. Çok güzel modelleri olan ispanyol markası. Genellikle kalıpları inanılmaz küçük olur; moralinizi bozmayınız. Normalde 32-34 beden giyen ben buradan 36 bazen 38 giyiyorum. Kesimleri kalça-göğüs çıkıntısını pek dikkate almaz. Yalnız üzülerek söylemeliyim ki kumaş kalitesi filan inanılmaz kötü. Push up skinny kotları vardı, bedeni de çok dar değildi ve kesimlerini çok sevdiğim için iki farklı renk aldım. Bir tanesinin paçası ters dönmeye başladı ve 3 ay sonra buruş buruş olduğunu gördüm iki pantolonun da. Tayt gibi pantolondu bunlar 4-5 defa koyu renklilerle yıkanınca nasıl böyle yumru yumru yamuk yumuk oldular anlamadım. Sonuç olarak ortalama bir parçası sizi bir sezon idare edip toz bezi haline gelecektir. 

6 ağustos 14:11

242. bir giyim markası.

önceleri hep buradan uzak dururdum çünkü kalıpları sanki bana olmayacak gibi gelirdi. (gizlinot: 38 beden insanım ama beni bu psikolojiye soktu) (gizlinot: swh) en son haziranda kuzenimle gezerken bir girelim buraya da bakalım diyerek girdik. kabine girerken elimde o kadar çok parça vardı ki ben bile şaşırdım. bir de o zamanlar indirim dönemi de değildi. o gün bir elbise bir kumaş pantolon almıştım, ikisiyle de aşk yaşıyorum. birkaç gün sonra tekrar gittim, bu sefer de tekrar bir elbise ve kot ceketle çıktım, yine aşk yaşıyorum. en son da indirimden bir bluz aldım. hepsi de ayrı güzel, favori markalarımdan oldu. yalnız indirimsiz fiyatları bence gereksiz, her zaman giyeceğim ürünler dışında bir şey almam. içeriklerinin çoğunlukla pamuk olması da artı.(gizlinot: seviyoruz)

6 ağustos 13:10 6 ağustos 13:11


241. Son zamanlarda sadece doların yükselişinden midir yoksa bırak dolardan sansınlar ver coşkuyu bas etiketi diye düşündüklerinden midir bilinmez, fiyatları çılgın logaritmik artış gösteren giyim markası. Burdasın ama dokunamıyorum çok saçma.

6 ağustos 03:35

240. kaliteli olmadığına katıldığım ancak aslında ucuz olan ama ülkemize pahalı kalan giyim markası. 100 tl'lik etiketin yanında veya altında 20 euro'luk etiket var süslüler. bizim burda bir ürünü 20 liraya alabildiğimizi düşünün... yani avrupalı bunu 20 euroya alıyor. üstüne üstlük bershka dahil tüm inditex mağazalarının ürünleri türkiyede avrupadan daha ucuza satılıyor. (gizlinot: sad but true)

5 ağustos 16:49

239. bazı ürünlerini çok beğendiğim ama o koca totoma asla olmayan marka :(

Dertliyim süslüler...

5 ağustos 15:25