yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (278)
  • medya (17)

  278. fiyat politikası saçma, stok sisteminde de ciddi sorunlar olan bir firma. istiyor ki alalım elimize çayımızı çekirdeğimizi bütün gün online mağazasında o mont senin bu pantolon benim gezelim. indirimde yakaladığımız an da ürünü alabilmek için sitede pusu kurup bekleyelim. hiç kusura bakma bershka ben sevgilimi bu kadar takip etmiş insan değilim, değil bir ceket için seni bu denli sıkı takibe alayım. hadi bir şekilde alacağını aldın diyelim sorun yine bitmiyor. ürün kargoya verildi mi, verilmedi mi diye bir mail bekliyor insan. bir seferinde hadi yoğunluktan unutuldu dedim, ikincide sistemden kaynaklı bir sorundur dedim ama yok yani. o yüzden zorda kalmadıkça bir daha online alışveriş yapmam. alışveriş yapmak insan keyif verir, bershka'daki bu sıkıntılı süreçse yoruyor insanı.

  12 şubat 23:05

  277. Geçen gün sinirimi bozmuştur. Kış başı 300 tl ye aldığım kabanın 80 liraya kadar düştüğü görünce sevdiğim kabanım bir anda gözüme eskisi kadar güzel gelmedi. Bu tarz şeylerde ürünlerimden bir anda soğuyorum nedense... nasılsa fiyati düşecek diye insan bir şey almaktan korkuyor sonra hiç bir şey almamış oluyorsun...

  12 şubat 12:38

  276. İnternet alışverişinde stok olayında gerçekten çok kötü bir site . Haber verme butonu yok gece 4 de bile stoğa girebilir ya da indirimde olan bir ürün haftalarca stoğa da girmeyebilir . Bir ürünü nerdeyse 1 aydır kovalıyorum yok arkadaş hiçbir şekilde stoğa girmiyor. Madem elinizde yok bari kaldırın siteden. Ya da stoğa girmiş ürünü alıyorum tam kredi kartı ödemesinden sonra hata verip indirim kodumu da iptal ediyor. Müşteri hizmetlerine sorduğumda alsaydınız ürünü diye cevap alıyorum ya kardeşim sıkıntı surda zaten alabilsem ürünü olacak , indirim kodu girdiniz mi alamasanız bile iptal . Böyle de saçma bir sistemleri var 

  11 şubat 20:57 11 şubat 22:00


  275. İndirim başladı ama sepete attıklarımın hiçbiri girmemiş, üzdü

  1 ocak 20:02

  274. Online alışverişte mağazadan teslimat seçeneğinde Cevahir ve İstinye park'ı kaldırmışlar. Black friday yoğunluğundan sanırım. Umarım kalıcı bi durum değildir  

  Edit: evet Cevahir ve İstinye park seçenekleri geri gelmiş. Demek ki yoğun indirim dönemlerinde kalabalık olan mağazalarda online sipariş teslimatı yapmıyorlar 

  3 aralık 2019 13:16 3 aralık 2019 23:51

  273. Dün 13 tl'ye kürk bomber mont ve 13 tl ye blazer ceket aldığım site. İnşallah bir yanlışık oldu ürünler stokta yok demezler.

  Görselleri ekledim

  ilgili medya:
  2
  30 kasım 2019 20:52

  272. Seçili ürünlerle black friday indirimine girmiş marka. Zatejn o gün çok kalabalık oluyor neyin indirimde neyin olmadığını anlamak çok zor oluyor. Kaldı ki zaten beğendiğim hiçbir şey indirimde değildi.

  29 kasım 2019 18:37


  271. bir ay önce bir etek modelini beğendim ama dedim ki bekleyeyim bari black friday'e şurada ne kaldı o zaman alırım. bershka uygulamasını indirdim, ürünü sepetime ekledim, saat 20'de de açıp satın alacağım. neyse saat 20.00 olmamıştı gireyim bir bakayım dedim, uygulama hazırlanıyor yazısı çıktı, bir dakika sonra uygulamayı kapatıp tekrar açtım bu sefer açıldı. yani indirimin ilk saniyelerine denk geldim.

  ürün zaten sepetimdeydi baktım yüzde kırk indirim var. hemen başka hiç bir şey bakmadan sadece 10 saniye gibi bir sürede satın almaya girdim, kart bilgilerini gireceğim, çat- ürün stoklarımızda tükenmiştir, satın alma işlemi iptal.

  kendim de o ürünü almak için bekleyiş ve acele etme çabasına girmişken kimseyi acele ettiği için suçlamanın bir anlamı yok tabii ki. ama on saniye be kardeşim, on saniyeden az bir sürede nasıl denk getirdin, nasıl aldın, vallahi bravo, ciddiyim. neyse buruk bir gülümseme ile güle güle giyiin diyorum.

  29 kasım 2019 15:11

  270. Black friday'de gördüğüm en kalabalık mağazalardan biriydi, aşırı uzun bir kuyruk vardı. Sezon başından beri sadece internet sitesinde görüp beğendiğim bir botu göreyim ve deneyeyim istedim. Aslında ayağımdaki duruşunu sevdim, sadece bileği biraz daha sarmasını tercih ederdim. Ancak bot ayağa geçirmeli; yanlarında, önünde veya arkasında vs. fermuar yok. Ve üst kısmının malzemesi çok elastik bir malzeme değil. Dolayısıyla ayağa geçirirken zorlanıyor ve hızlı deforme olacağa benziyor.(gizlinot: Yine de benim ayaklarımın 40 numara olduğunu göz önünde bulundurun. Ufak ayaklar daha rahat girebilir.) Ayrıca tamamen polyester deri ve ayak hiç hava almıyor, denediğim sürede bile ayağımı terletti. Yine de görüntüsünü sevdim ancak bahsettiğim sebeplerden dolayı almadım. Bunun dışında fena indirimler yoktu, ancak o kargaşada biraz hayatı sorguluyorsunuz. Bu botu almayı düşünenler için de internet sitesindeki ve ayağımdaki fotoğraflarını ekliyorum.

  ilgili medya:
  2
  29 kasım 2019 15:00 29 kasım 2019 15:28

  269. dün akşam black friday için uygulamamı indirmiş, sepetimi hazırlamıştım. indirim uygulamada sekizde başlıyordu ve sepetimde dört ürün vardı. dersim de sekiz yirmi de bitiyordu(gizlinot: ing öğretmeniyim derste telefona tabii ki bakamazdım) saat sekizi yirmi üç geçe uygulamaya girdim ve bir de ne göreyim?! yirmi üç dakikada herşey ama herşeyy tükenmiş. sepetimdeki üç kıyafet bir ayakkabı dahil. şok oldum. cidden ya insanımız çılgın gibi alışveriş yapıyor ya da bunlar stokları düzgün hazırlamıyorlar. hele zaranın rezilliğinden hiç bahsetmek istemiyorum. berbat bi black friday ne diyebilirim ki.

  yanlış anlaşılma düzeltme notu: arkadaşlar elbette insanlara indirimde alışveriş yaptığı için kızacak değilim zaten ben de yapıyorum ama aşağıda bir süslü de bırakın 20 dakikayı saniyeler içinde tükendi demiş. yani saniyeler içinde tükenmesi size de garip gelmiyor mu? he bu arada sepetimdeki üç kıyafetin ikisi erkek reyonundandı onlar bile ilk yarım saati görememiş.

  29 kasım 2019 09:39 29 kasım 2019 18:15