girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (48)
  • medya (2)

48. Bir tek ben mi çok estetik ve çabasız şıklığın karşılığı olarak görüyorum dedirten tekstil ürünü.

Geçenlerde bershkada denedim fit olarak jettings olanını. O modeli bilmiyorsanız yüksek belli ve skinny diye açıklayabilirim. Gayet ince ve esnek buldum, yaza çok uygun. Fiyatı da zaten çok uygun.

Ayrıca benim gibi siyah beyaz pembe kırmızı mor mavi tonları hariç bir şey giymiyorsanız muhtemelen yazı kurtaran bir parça olur çünkü zaten klasiklerin dışına çıkamıyorum ve beyaz çok kurtarıcı ve dikkat çeken, enerji yayan bir renk.

Bir de öneri vericem, buz mavisi-bulut mavisi- gök mavisi tonları da beyazı çok çiğ bulanlar için bayağı kurtarıcı olabilir.

18 nisan 15:24

47. beyaz tişört, kot gömlek, boyna kırmızı bir fularla kombinlendiğinde çok beğendiğim üründür.

18 nisan 12:54

46. ya ben özellikle mom jean modelini beğeniyorum. ama iç göstermeyen ve kumaşı esnek olmayan bir tane bulamadım. bilen duyan varsa morartsın lütfen.

18 nisan 12:24


45. Çoğunluğun aksine nefret eden tarafta degilim .(gizlinot: Yırtık versiyonlar hariç) bana göre kullanması da yakıştırması da en zor parçalardan biri. Sadece dergi, dizi vb. Yerlerde beğendiğim kombinler oluyor. Belki da ışık hilelerinden göze daha kusursuz geliyor. bir kere sokakta görüp de imrendiğimi hatırlamıyorum. Bol versiyonlarını alt üst takım(link: https://kadinintrendi.com/dizi-kiyafetleri/ufak-tefek-cinayetler-2-bolum-kiyafetleri/.html/attachment/ufak-tefek-cinayetler-oya-beyaz-pantolon-ceket-takim ), Dar olanlarını jean ceket ve spor ayakkabı ile beğeniyorum.

Komik olacak ama Hiç beyaz alt giyim ürünüm olmadı bu basenler bende olduğu sürece olacağını da zannetmiyorum. Napalım imrenmekle yetiniyorum :)

18 nisan 11:36

44. Ben de Skinny olanları çok beğeniyorum. geçen yaz çok severek giyiyordum, ferah bir görüntü verdiğini düşünüyorum insana farklı bi hava katıyor bence. Başlığı görünce canım çok giymek istedi ama geçen seneden beri yedi kilo aldım, güzel duracağından emin değilim. Sağlık olsun.

18 nisan 10:27

43. ben dar ve yüksek bel olanlarını çok seviyorum ama arkadaşlar bi konuda anlaşalım beyaz pantolon kışın değil yazın giyilir ve sevgili erkekler o beyaz pantolon size maalesef ki hiç yakışmıyor.

18 nisan 10:03

42. Ben özellikle skinny ve yüksek belli olanları seviyorum. Fakat bacakları olduğundan bir tık daha kalın gösterdiği ve kumaş kalınlığına, tokluğuna göre iç gösterme riski olduğunu unutmamak lazım. Bir de benim gibi bulduğu yere çöken biri için tek kullanımlık olabiliyor :/ Yine de vazgeçemiyorum.

18 nisan 08:38


41. Sanırım linç yiyeceğim ama bana çok çiğ geliyor beyaz renkli pantolonlar. Erkekte de kadında da hiç beğenmiyorum.

İlla ki açık renkse daha bej,krem rengi bilemediniz kırık beyaz gibi tonlar daha cok hoşuma gidiyor. 

Zevk meselesi tabi seven giysin ama ben asla giymem zaten kullanımı da aşırı zordur eminim. İç çamaşırı, tozlanma kirlenme sorunu vs.

18 nisan 02:27

40. En son basenlerim ve bacaklarım inceyken (10 yıl önce!) severek giydiğim pantolon. Şimdi sadece siyah jean giyebiliyorum. Zayıf olsaydım pastel renkli ya da etnik desenli bluzlarla kombin yapardım.

17 nisan 17:29

39. yıllar yıllar önce beyaz pantolon üstüne beyaz ağırlıklı bir bluz giyince ne o hacca mı gidiyorsun(gizlinot: swh) tepkisi aldığım sonrasında her gördüğümde aklıma gelen, nedense bir daha el uzatmadığım cici giysi.

17 nisan 16:52 18 nisan 01:40