girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (87)
  • medya (1)

87. Kokusu bana böyle eski günleri anımsatır nedense. Ayrıca duş jeli kullanmayanlar için güzel bir alternatiftir iyi köpürür.

25 temmuz 23:50

86. duş jeli kullanamıyorum bu yüzden de asla vazgeçemediğim üründür. he bir de sadece hacışakir'in saf olanını kullanabiliyorum, güllü, lavantalısını pek sevemedim.

25 temmuz 22:45

85. Beyaz sabun cildimi gıcırdatmadan temizlendigimi anlamam <3. Kendimi, makyaj süngerlerimi her daim beyaz sabunla temizliyorum. Sanki her şeyi temizleyecekmiş gibi. Ömürlük favorim.

25 temmuz 22:12


84. Lavantalı güllü vs. olanlardan çok klasik kokulu olanı seviyorum. Kokusu, gıcır gıcır temizlik hissiyle duş jellerine bin basar benim için.

25 temmuz 16:27

83. Ne zaman duş jeli kullansam pişman olup yeniden beyaz sabun kullanırım.Neden bilmem belki alışkanlıktandır ama temizlendiğimi hissediyorum. Tek eksisi kokusunun beni hapşırtması :)

22 temmuz 16:55

82. bir zamanlar duş jeli kullanırdım. ara ara duştan sonra vücudumda kırmızı noktalar ve kaşıntı olurdu. her ne kadar çok fazla kimyasal içermeyen duş jeli kullandığımı sansam da bu yine tekrarlardı. sonrasında bir yerde (gbkz: cocamidopropyl betaine) adlı kimyasalın alerjik olabileceğini ve duş jellerinin çoğunda bulunduğunu okudum.

sonrasında sabuna geçtim. başlarda çok kurutsa da tam anlamıyla temizliyor ve hiçbir alerji de yapmıyordu! sonrasında ise cildi kurutmadığını, asıl kurutanın, hatta nemsiz bırakanın duş jeli olduğunu anladım. :)

22 temmuz 02:00

81. 2 seneden beri vücuduma duş jeli sürmüyorum.tavsiyede bulunacağım sabunlar;

-johnson's baby sütlü sabun (sütlü olduğundan diğerleri gibi vücudu kurutmuyor.)

-duru zeytinyağlı (sırt bölgemde olan sivilceleri geçirdi kendinsine minnettarım.)

-hacı şakir lavanta (lavanta kokusu beni mest ediyor bunu ayrı seviyorum.)

22 temmuz 00:08


80. Temizliğin kokusu olsa ya beyaz sabun ya da çamaşır suyu olurdu gibime geliyor. O yüzden banyodan hiç eksik etmiyorum. Sırtımda dönem dönem çıkan sivilcelere de iyi geliyor. Duş jellerinin bazılarının kokularına bayılsam da temizlik hissini yeterince alamıyorum. Duj jeli Kullanacaksam da yine önden beyaz sabun kullanıyorum. Aynı zamanda çok güzel sünger temizliyor, tüm kiri içine çekiyor ve dolaptaki çarşafların kıyafetlerin vs arasına da koyulabilir (gizlinot: Bana ev kokusunu çağrıştırıyor ayrıca, seviyorum o yüzden böyle yapmayı)

21 temmuz 21:10

79. Dujiş jeli yerine hacı şakir'in leylak kokulu beyaz sabununu kullanıyorum. Gittiğim yerde kalacaksam onu da götürüyorum yanımda. Bunun verdiği temizlik hissi çok başka. Göğsümde ve sırtımda bir tane bile sivilce kalmadı. Çıkanı da hemen söndürüyor.

saçıma da gene beyaz sabundan başka bir şey kullanmadım iki yıldır. Saç dökülmemi çok çok azalttı ama saçlarım yıkarken dolanmasın diye banyoda çok zaman harcıyorum. Saç kremi yerine de elma sirkeli su kullanmadan olmuyor. Saçlarım hacimli, hızlı uzuyor ama akşam yıkadıktan sonra ne kadar kurutsam da sabah kalıp gibi bir tarafı yamuk saçla uyanıyorum. Asla şekil almıyor, ısı uygulasam da kabarıyor iyice.

Ben de Artık üşendiğim için akşam gelince saçımı yıkamalık şampuan alayım dedim. Bugün otacı'nın sarımsaklı şampuanını kullandım. İlk kez gider tıkayacak kadar saç döküldü. Bir miktar pişmanım. Ben şimdi o kutuyu bitirmeden de bırakmam. az hasarla kurtulurum inş.

21 temmuz 18:57

78. beyaz sabun deyince, makyaj sungerim aklima geliyor. sungerler ancak beyaz sabunla tertemiz oluyor.

21 temmuz 15:43